MİHAV.COM'A Hoşgeldiniz.

Taylandlı Kadın Huysuz Yüzlü Kediye Yeni Bir Yuva Verdi ve Kedinin Hayatını Değiştirdi

8.02.2020 16:07:01

Tayvanlı Clare her zaman bir kedi istiyordu. Kolejden mezun olduktan sonra, kedi arkadaşı aramaya başladı ve o zaman Meow Meow ile tanıştı.

Clare, “Kafesi içinden yumuşak pençesi ile bana dokunmaya çalıştı. Eski sahibi tarafından iade edildiğini öğrendim,” dedi.

10 aylık yavru kedi kalabalık ortamda çok endişeli görünüyordu ve Clare onu orada bırakacak yüreğe sahip değildi. "O gün onu evlat edindik. Çok tatlıydı ve ailem onu ??hemen kabul etti."

Meow Meow sevgi dolu bir evde olmaktan çok mutluydu. İnsanları evin her yerinde takip etmeye başladı, onlara masaj yaptı ve evlerini korudu.

Yaşlandıkça, yüzündeki işaretler daha koyu ve daha belirgin hale geldi.

"Yüzündeki koyu renk bölgeler onu Batman gibi gösteriyor. Her sabah pencerelerden kuş izlemeyi seviyor ve öğleden sonra büyükannesi ile uzun bir şekerleme yapıyor."

Meow Meow büyüdükç, ona hipertiroidi teşhisi kondu. Clare, kedisi için en iyi hastaneyi bulmaya kararlıydı ve onu Oregon, Beaverton'daki Oregon Veteriner Özel Hastanesine götürdü. Daha sonra işinden ayrıldı ve Portland’da bir ev kiraladı. Meow Meow için tıbbi tedavi almak için Amerika'ya gitti. Clare, “Doktor taburcu edilebileceğini söyleyene kadar her gün hastaneye gidip başında bekledim. Taburcu olduğu zaman onu Portland'daki yerimize götürdüm. Çok şanslıydık çünkü ev sahibimizgerçekten iyi biri ve bize çok yardımcı oldu." dedi.

Tatlı kedicik şuan tam olarak iyileşebildi ve bu yol boyunca birçok harika arkadaşla tanıştılar. "Kızımın hayatını kurtardılar. Artık ilaca ihtiyacı yok ve onun için çok mutluyuz. Portland'ı seviyoruz. Tayvan'a geri dönmemize rağmen, umarım bir gün oraya taşınabiliriz."

Ocak ayı sonlarında Clare, Meow Meow'un evdeki maceralarını belgelemek için bir Instagram hesabı oluşturdu .

Meow Meow'un yakın zamanda aramızdan ayrılan  ünlü kedi Grumpy Cat'e ne kadar çarpıcı bir benzerliği olduğunu söyleyen dünyanın çeşitli yerlerindeki insanlardan yorum ve mesajlar almaya başladı.
Yorum Yap


Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız veya yeni hesap oluşturabilirsiniz.
Kayıtlı Yorumlar