MİHAV.COM'A Hoşgeldiniz.

Biz Kimiz ?

Öyle bir site yapmak istedik ki, kedi ve köpek sahiplerinin aradıkları herşeyi tek bir noktada bulsun, arkadaşlıklar kursun, etkinlikler düzenlesin, her konuda anında hem profesyonel veterinerlerden hemde diğer site ziyaretçilerinden destek alabilsin, dostlarının bakımı, sağlığı beslenmesi kısaca tepesinden tırnağına her konuda bilgilensin.
 
Neden bunu istediğimize gelince... Bir musibet bin nasihattan daha iyiydi belki.
Gecenin bir yarısında, kötü bir öksürme sesine uyanmanın ardından, neler olduğunu anlayabilmenin verdiği telaşla başına geçilen bilgisayar doğru düzgün bilgi vermiyordu... 
Öyle bir site kurmak istedik ki tüm bunları forum sayfamızla karşılamak istedik, bilgilendirici içeriklerimizle desteklemek istedik.

Sıradan biriyiz...

Aslında sıradan, herhangi biriyiz. Sokakta sevimli dostlarımızı görünce başını sevmeden geçemeyiz. Aç bir canlı görünce elimizden gelen her şeyi yapıp onu doyurmayı ihmal etmeyiz mesela. 

Çevremizden bazen "aman bu da ne kadar abartıyor ya!" tepkileri alırız. Aslında biz normal, o sevimli canlılarımıza nasıl davranılması gerekiyorsa tıpkı o şekilde davranan kişileriz. Onları konuşamıyorlar diye hor görmüyor, bizlere güçleri yetmiyor diye de eziyetler yapmıyoruz.

İpin ucundan tutmaya çalışan bir ekiptir; Mihav ekibi. Sokaktaki bir kedi ofisimizin önündeki mama kabından nasibini almadan gitmez mesela. 

Ve siz; okuyucularımız...

Yanımızda olup bizim yazılarımızı okuduğunuz için çok mutluyuz. İçinde doğa, hayvan, insan sevgisi taşıyan sizlere minnettarız. Dünyayı sevgi kurtaracak!

Bu arada, bir kap mama bir kap su = bir ton sevgi içermektedir. İhmâl etme olur mu?

Ayrıca sokak hayvanları ve evinizdeki dostlarımız için mükemmel bir platform oluşturduk. Onlar için en iyisini seçerek oluşturduğumuz e-ticaret platformumuz olan mihavmarket.com.tr web sitemizden güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

Sevgilerimizle...
Mihav & Mihavmarket Ekibi