MİHAV.COM'A Hoşgeldiniz.

Poşete Konulup Çöpe Atılan Yavru Köpek Kurtarılamadı

25.07.2019 14:00:28

Demirören Haber Ajansı'ndan Yavuz Yılmaz'ın yapmış olduğu habere göre, Bursa İnegöl'de kimliği belirsiz kişi veya kişiler tarafından poşete konulup çöpe atılan yavru köpek melek oldu. Tüm yapılan müdahalelere rağmen kurtarılamayan yavru köpeği veterinere götüren Cemil Güneş, "Poşet, sıcaktan eriyerek köpeğin derisine yapışmış. Görünce ağladım, kim yaptıysa bulunup cezalandırılsın." dedi. 

Belçika'dan yaz tatili için Bursa'nın İnegöl ilçesine gelen 44 yaşındaki Cemil Güneş çöp kutusunun kenarındaki poşetin hareket ettiğini görür görmez olay yerine gitti. Poşeti açtığında yarı baygın bir köpek buldu. Eve götürdüğü köpeği önce yıkadı sonra da su ve mama vererek, besledi. Fakat, kısa süre sonra köpek rahatsızlanmaya başladı. Veterinere götürülen köpek tüm müdahalelelere rağmen kurtarılamadı.

Artık Yeter!

Güneş'in veterinere götürdüğü yavru köpek kurtarılamayarak hayatını yitirdi. Bu vicdansız kişilerin bir an önce cezalandırılmasını söyleyen Güneş, "Poşetin hareket ettiğini gördüm. İçine baktığımda baygın bir köpek vardı. Poşet, havanın sıcaklığı ile eriyip köpeğin derisine yapışmış. Görünce ağladım, şok oldum. Hemen eve götürdüm, ancak evde daha da fenalaştı. Veterinere götürdüm. Ancak hayatını kaybetti. Canımdan can gitti. Sorumluların bulunmasını istiyorum" dedi.

En Yeni Ürünler

Yorum Yap


Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız veya yeni hesap oluşturabilirsiniz.
Kayıtlı Yorumlar