MİHAV.COM'A Hoşgeldiniz.

Köpek Sahiplerinin Hayatını Kolaylaştıracak 10 Farklı Ürün Tavsiyesi

17.09.2020 12:51:17

Köpek sahibi olmak eğlenceli ve mutluluk verici olabiliyor. Minik dostlarımızın büyümesi ve gelişimi adeta bizlere çocuk yetiştiriyor hissini yaşatıyor, aramızdaki bağ öyle büyüyor ki zaman geçtikçe ayrılmaz bir parçanız haline geliyor. Bu aramızdaki özel bağ ve onun mutluluğu için bazen ekstra çaba sarf ettiğinizin bizler de farkındayız! Hem onlar hem de sizlerin hayatını kolaylaştıracak birbirinden basit ama güzel ürün bulunmakta. Temel ihtiyaçlarının yanında, pratik birçok ürünü ve satın alabileceğiniz linkleri sizler için listeledik.

Köpek Diş Fırçası ve Diş Macunu Seti

Tartar ve plak oluşumunu önlemek amacıyla kullanılan bu ürün diş sağlığını korumak ve problem yaşamamak adına rutin olarak kullanılmalıdır. İçerdiği aroma ve köpeklerin yapısına uygunluğu sayesinde ağız içerisinde biriken zararlı bakterileri ortadan kaldırır.

Ürün linki

Karışık Şekilli Köpek Oyuncağı (Small/Medium/Large)

Köpeklerin oyun kemirme ve dişlerini kaşıma ihtiyacını sağlarken ayrıca diş temizliğine yardımcı olmaktadır. Fırlatma oyuncağı olarak da kullanabileceğiniz bu ürün hem ağız ve çene sağlığına hem de alternatif olarak enerjik oyunlar oynayarak birlikte vakit geçirebileceğiniz bir oyuncaktır. Köpeğinizin ırkına göre ebat seçimi yapabilirsiniz.

Ürün linki Small -  Medium - Large

Alternatif köpek oyuncakları

Köpek Şampuanı

Zengin aroma ve derinlemesine temizlik sağlayan köpek şampuanı evcil dostlarımızın olmazsa olmaz bakım ürünleri arasında yerini almalıdır. Onun misler gibi kokması ve parlak tüylere sahip olması adına bu ve diğer alternatif şampuanlara göz atmayı ihmal etmeyin.

Ürün linki ve diğer şampuanlar

Tüy Toplama Eldiveni

Evcil dostlarımızın ırkı ya da yaşı ne olursa olsun tüyleri dökülmektedir. Rutin bakımlar ve kaliteli beslenmeyle bu sorunu minimize etmeniz kesinlikle mümkündür. Tüy toplama eldiveni sayesinde evcil dostlarınızın üzerindeki ölü tüyleri etrafa bulaşmadan ve dökülmeden rahatlıkla temizleyebilirsiniz. Fırçadan hoşlanmayan köpekler için oldukça hoş bir alternatif!

Ürün linki

Tüy Bakım Spreyi

Köpeklerin kendilerini kedi gibi temizlemeleri pek olası bir durum değildir. Ufak dokunuşlar sayesinde tüylerinde kir ve kötü kokuları rahatlıkla tüy bakım spreyleriyle ortadan kaldırabilirsiniz. Dostlarınızın güzel kokması ve tüylerindeki dökülmenin azalması konusunda yardımcı bu ürünün ayrıca parlak ve bakımlı bir görünüme kavuşmasını destek sağlayacağı da bilinmekte!

Ürün linki

Köpek Tüyü Toplama Fırça Aparatı

Köpek bakımında en çok problem olarak karşımıza çıkan konu genelde onları tüyleri oluyor. Etrafa dökülen tüyleri toplama ve ortadan kaldırmak adına tüy toplama aparatları oldukça başarılı işler ortaya çıkarıyor. Pratik bir şekilde temizleme kolaylığı sağlayan bu ürün koltuk, ahşap ve kıyafet üzerindeki tüyleri siz el sürmeden kolaylıkla toplayıp haznesine biriktiriyor.

Ürün linki

Acil Durum ve Eğitim Çiş Pedi

Özellikle yavru köpeklerin çiş eğitimi konusunda ve eğitimi olmasına rağmen tuvalet gezintilerine çıkamadığınız durumlarda çiş pedleri hayat kurtarıcı bir rol üstlenmektedir. Kokuyu absorde etmesi ve yüksek emiciliği sayesinde köpeklerin idrarını hapseder ve dışarı yayılmasına izin vermez.

Vazgeçilmez ürünler arasında listede olması gereken bu ürün onlara özgürce tuvaletlerini yapabilecekleri alanı sağlıyor. Yavruların eğitimi, mevsimsel zorluklar, gecenin bir yarısı oldukça yararlı bu ürünü mutlaka edinmelisiniz.

Ürün linki

Silikon Pati Yıkama Fırçası

Köpek sahiplerinin yaşadığı en büyük zorluklardan birisi gezinti sonrası eve gelişti pati yıkama zorluğu! Evin içerisinde köpeğinizin her yeri mahvetmesini istemiyorsanız bu pati yıkama aparatına bayılacaksınız. Pratik ve kullanışlı bir ürün olmasının yanında kolaylıkla istediğiniz her yerde taşıyabilirsiniz.

Ürün linki

Kulak Temizleme Solüsyonu

Onlar için özel olarak formülize edilmiş kulak temizlik ürünüdür. Evcil dostunuzun kulak ve çevresini bakteri ve mantarlardan korumak adına kullanabileceğiniz mükemmel bir sağlık bakım ürünüdür. Kulak etrafındaki kirler kolaylıkla temizlenirken, kulak içi kaşıntıları ortadan kaldırabilirsiniz.

Ürün linki

Eğitim Komut Verme Düdüğü

Eğitim dönemlerinde köpeklerin komutu daha iyi anlayabilmesi ve tam bir takım olmanız için eğitim düdüğü şarttır. Çıkardığı tiz ses sayesinde tamamen size konsantre olup dikkatinin başka yere dağılmasının önüne geçecektir. Sesinizi duyurmakta güçlük çekebileceğiniz uzak mesafelerden dahi sizi duymasını sağlayan bu düdük sesiyle farklı mod ve tekrarlarla istediğiniz davranışları öğrenmesini sağlayabilirsiniz.

Ürün linki
Yorum Yap


Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız veya yeni hesap oluşturabilirsiniz.
Kayıtlı Yorumlar