MİHAV.COM'A Hoşgeldiniz.

Kedilerin Durduk Yere Yaptığı 14 Enteresan Davranış

15.10.2019 15:08:48

Tüm kediseverlerin bileceği gibi değişik hayvanlar şu kediler. Bir kere hepsi rahatına düşkün, hepsinin resmen bir karakteri var. Kuralları var mesela... Sevilmek isterse sevdirir, istemezse ne yaparsanız yapın sevdirmez. İstemediği hiç bir şeyi yaptıramazsınız. Enteresan davranışları vardır, bazen sizi gülme krizine sokacak kadar hem de. Canımız kedilerimiz, pati dostlarımızın birbirinden enteresan 14 garip davranışını paylaşıyoruz sizlerle. Benim kedimin de şu davranışı var diyorsanız yorumlarda buluşalım.

1- Kapkaranlık bir odada tek başına oturur vaziyette görebilirsiniz. (Kedilerin aslında karanlıkta daha iyi gördüğünü bilmeyenler için ufak bir bilgi sıkıştırıyoruz buraya) Bomboş olsa bile hayatı sorgularcasına düşüncelere dalmış bulursunuz.

2- Siz korku filmi izlerken aniden başını kaldırıp duvara dikkat kesilebilir ve film daha da korkutucu gelmeye başlar o dakikadan sonra.

3- Ortada hiçbir şey yokken bir anda koşmaya başlayıp sanki karşısında kendisini koruması gereken bişey varmış gibi bir anda kabarması.

4- Evin farklı yönlerinden gelirken karşılaştığınızda birden yan yan geçerek sizi korkutması.

5- Tüm gün sevmek istediğinizde onun canı istemez ve size yaklaşmaz, bilgisayar başına oturursunuz işte o an klavyenin üstünde kendini sevdirmek için bekler vaziyette görürsünüz.

6- En sevdiğiniz süs eşyanız bi anlık pati hareketiyle yeri boylayabilir. Takıntılıdırlar, masa, sehba, tezgah vb. alanlarda biblo tarzı eşyaların yerçekimine uyup uymadığını kontrol etmek onların en birinci vazifesidir.

7- Tuvalette ya sizi kapıda bekler (kapınız kapalıysa) ya da tam karşınızda (kapınız açıksa)

8- Ertesi gün giymek için hazırladığınız bir kıyafetiniz varsa dolapta durması en sağlıklısıdır aksi taktirde, kıyafetlerin üstünde yatmak büyük keyiftir onlar için.

9- Eve kedi sevmeyen bir arkadaşınızın gelmesi, kedinizin tehditkar bakışlarına maruz kalması demektir. Ne demek kedi sevmemek (:

10- İstediğiniz kadar suyunu tazeleyin, masada bardak içinde su bıraktıysanız şayet, o suya bi pati batırılması şarttır!

11- Bazen kendi ihtiyaçlarınızdan kısıp oyuncaklar alırsınız ama o tuvalet kağıdını tercih edebilir ya da bir karton kutuyu o da olmadı buruşturulmuş bir kağıt parçasını...

12- Karton kutu sevdası! Daha içinden çıkardığınız eşyanın rüzgarı geçmeden kedinizi içinde görebilirsiniz. (karton kutuların kokusu kedileri doğal ortamda hissettirdiğinden aşırı bir düşkünlükleri vardır. İyi bilgi :)

13- Bazen televizyon izlemek sizin için işkenceye dönüşebilir. Çünkü paticanın tv önüne oturası gelmiştir.

14- Oturduğu yerden geçerken pati yemeniz bazen kaçınılmazdır.

Bu konu hakkında videomuzu izlemek isterseniz 

 
Yorum Yap


Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız veya yeni hesap oluşturabilirsiniz.
Kayıtlı Yorumlar