Kediler İçin Besin ve Bakım Ürünleri

12.03.2020 12:53:03

Kedilerin sağlıkları açısında bilinmesi gereken bazı ek besinler ve hastalıkların önüne geçebileceğiniz takviyeler mevcuttur. Ne işe yaradığını birçok kişinin bilmediği ve haberdar olmadığı çok farklı ürünler mevcut olup, kedilerin sağlıklı büyümesi adına ve gelişimleri için bizlere kesinlikle yardımcı olacak ürünlerdir. Tüy yumağı birikmesinden, vitaminlere, göz temizleme losyonlarından, doğal çim yetiştirme setine kadar birçok fikir ve öneriyle listemize göz atalım.

 

1- Zoovital Malt Paste Üç Etkili Kedi Malt Macunu

Satın almak için tıklayınız.

İçeriğinde bulunan bitkisel ve yüksek kaliteli malt özleri sayesinde evcil dostlarımızın kendisini temizlerken yuttuğu tüylerin ve sindirilemeyen diğer bileşenlerin doğal yollar vücuttan atılmasına yardımcı olan macundur. Midede hazımsızlık ve sindirim problemleri yaşamasının önüne geçen bu doğal ürün sayesinde kedilerimiz çok daha huzurlu ve mutlu olacaktır.

2- Bio PetActive Bio Eyes Gözyaşı Leke Çıkarıcı

Satın almak için tıklayınız.

Bazı kedi ırklarında çok fazla görülen bir rahatsızlık olan gözyaşı akması silinmediği taktirde gözlerde leke kalmasına ve enfeksiyona bağlı rahatsızlık yaşanmasına neden olabilir. Belirli aralıkla evcil dostlarınızın gözünü ona rahatsızlık vermeden silmeniz gerekebilir. Göz çevresi ve buradaki tüylerin temizlenmesi konusunda oldukça pratik ve etkili olan gözyaşı leke çıkarıcı ürünü hayatınızı kolaylaştıracak.

3- Beaphar Kıtırlı Yoğurtlu Tahılsız Kedi Macunu

Satın almak için tıklayınız.

Kedilerin ihtiyacı olan besin ihtiyaçları göz önüne alınarak hazırlanmış ve şeker içermeyen, günlük verilmesinde sakınca olmayan ödül macunudur. Tahılsız gevrek malt içeriğinin yaşında D3 vitamini ve kalsiyum destek yapısı sayesinde kemik ve dişlerinin gelişimine yardımcı olur. Ayrıca tüylerin parlak ve gürleşmesi için destek olur.

4- BiyoTeknik Kedi Cat-Vit Multivitamin Çiğneme Tableti

Satın almak için tıklayınız.

Yavru yetişkin ve hamile kedilerin sağlıklı gelişimleri için uygun ek besin tabletidir. Tüy yapısının güçlenmesinin yanında hamile ve süt veren kedilerin güç kazanmasına destek verir. Yavru kedilerde ise büyümelerine yardımcı olur.

5- Zürich Naturals Cat Kedi Şampuanı

Satın almak için tıklayınız.

Bizlerin kullandığı şampuan ve sabunların maalesef kediler üzerinde olumsuz etkiler gösterdiği bilinen bir gerçektir. İçerdiği kimyasal içerik nedeniyle daha çok kedilere özel onların cilt ve tüy yapısına faydalı ürünler seçmek kedileri yıkarken oldukça önemlidir. Tüylere parlaklık veren bu şampuan ayrıca cilt sağlığını koruma ve temizlik konusunda %100 çözüm sağlar. Özel kavun kokusu sayesinde evcil dostunuzun misler gibi kokmasına yardımcı olur.

 




Yorum Yap


Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız veya yeni hesap oluşturabilirsiniz.
Kayıtlı Yorumlar