MİHAV.COM'A Hoşgeldiniz.

Kediler İçin 6 Farklı Oyuncak Tavsiyesi

30.10.2019 11:36:19

Günümüz şartlarında birçok kişi kedi dostlarına yeteri kadar vakit ayıramamakta ve ilgi gösterememekte. Günün büyük kısmında iş ve farklı sebeplerle dışarı olduğumuz düşünülürse, onların mutlu olması, vakit geçirmesi, eğlenmesi ve enerjilerini atması için sizlere bazı pratik çözümler ve oyuncaklarını liste halinde sunmak istedik. Hem kendi başına hem de sizle beraber vakit geçirebileceği tarzda seçtiğimiz ürün listemiz ve ürünlere sahip olmak isterseniz satın alma linkleri paylaşıyoruz.

Tırmalama Tahtası

Tırnak sağlığı ve evdeki ahşap mobilya, halı ve duvarlara zarar gelmemesi adına tırmalama tahtaları olmazsa olmazlar arasında başı çekmektedir. Özellikle yavru haldeyken alıştırmanız, tırnak törpüleme alışkanlığını bunun üzerinde kazanması oldukça faydalı bir hareket olacaktır. Ekstra olarak oyun alanı olan taban kısmında top, tırmalama çubuğu üstündeki oyuncak sayesinde oyun ihtiyacını da karşılayabilecektir.

Satın almak için tıklayın.

Gökkuşağı Top Kedi Oyuncağı

Her yaştan ve cinsten kedinin karşı koyamayacağı bir oyuncak türü daha. Tüylü ve renkli kedi topları kedinizin ilgisini çekerken, saatlerce peşinde atlayıp zıplayabileceği, kendi başına bile oynayabileceği bir üründür. Paket içerisinden 4 adet çıkmakla birlikte her top 3 cm çapındadır.

Satın almak için tıklayın.

 

Tüylü Deri Kedi Oltası 50 cm

Kedi oltaları her daim, kedi dostlarımızın favori oyuncakları arasında yerini almıştır. Kedinizle beraber vakit geçirmek ve etkileşim kurmak adına oldukça ilgi çekici bir üründür. 50 cm uzunluğundaki oltası, tüylü deri ucu ile hem dayanıklı hem de onun eğlenirken sizle yakınlaşmasını sağlayacaktır.

Satın almak için tıklayın.

Titreyen Peluş Kirpi Kedi Oyuncağı

Titreşimli ve hareket eden bir oyuncak düşünün ve bunun peluş kirpi olduğunu hayal edin. İşte tam olarak da böyle hareket eden oyuncak tipi mevcut. Kuyruğundaki pimden çekip kurabildiğiniz bu oyuncak, 8 cm ebatlara sahip olup, yetişkin ve yavru kedilerin ilgisini kesinlikle çekecektir.

Satın almak için tıklayın.

Tüylü Kedi Otlu Hışırtılı Kedi Oyuncağı

45 cm uzunluğundaki bu tüy yumağı ve kedileri çılgına çeviren kedi otlu oyuncak, kediniz evde tek başına olsa bile saatlerce ona arkadaşlık edecektir. İçindeki ses çıkaran boncukları sayesinde tüm dikkati üzerine çekerken, akrilik top bölümü, simli bir yapıya sahiptir.

Satın almak için tıklayın.

 

Peluş Fare 5 adet

Kedilerin günlük enerji atma ve avlanma isteğini üzerine çekme adına bu fareler oldukça uygun fiyatlı ve oyuncaktan hoşlanmayan kediler için bile kesinlikle ilgi çekicidir. Günlük aktivitesine yardımcı, paket içerisinden çıkan 5 adet fare ile kedilerinizle keyifli vakit geçirin.

Satın almak için tıklayın.

 
Yorum Yap


Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız veya yeni hesap oluşturabilirsiniz.
Kayıtlı Yorumlar