MİHAV.COM'A Hoşgeldiniz.

Her Burcun Temsil Ettiği 12 Tatlı Kedi Cinsi

23.09.2019 18:31:27

Karakterlerimizin; doğum saatine, yerlerimize göre şekillendiği fikrine bazılarımız sıcak bakmıyorken, burçlara inanan kitle azımsanmayacak kadar fazla. Burcumuzun baskın karakter özelliğini görmek istediğimiz bir kedi dostumuzun aradığımızda bulabileceğimiz türlerini sizler için derledik. En miyavsal karakterleri ile temsil ettiği burçlar ile 12 birbirinden minnoş kedi cinsi.

1) Maine Coon - Koç Burcu

Lider özelliğinin yanı sıra her ortama ayak uydurmaları ile, etkileyici görüntüleri sayesinde koç burçları kesinlikle birer Maine Coon'dur.

2) İran Kedisi - Boğa Burcu

Bazen soğuk ve suratsız gözüken bu sevimli dostlarımız her şeyi tartan, yerine ve durumuna göre hareket eden, havalı ve sofistike halleri ile boğa burçları adeta iran kedilerini tanımlamakta.

3) Sfenks Kedisi - İkizler Burcu

Sevimli ve meraklı hallerinin yanı sıra kendilerine has tavırları ile dikkat çeken ve arkadaş ortamlarında ayrı bir yere saihp olan ikizlerin kedisi "tüysüz kedi" olarakta bilinen Sfenks kedileridir.

4) Van Kedisi - Yengeç Burcu

Sevilmeyi seven, seven, sevgisini göstermekten çekinmeyen yengeç burçlarını bizim göz bebeğimiz ülkemizin gururu Van kedileri temsil etmektedir.

5) Chinchilla - Aslan Burcu

Daima ilgileri üzerine çekmeyi başaran; dış görünüşünün farkında olan, seven, kendi değerinin gayet farkında olan ve öz güvenli aslan burçlarını minnoş Chinchilla kedilerinden başkasına yakıştırmamız pek mümkün değildi.

6) Scottish Fold - Başak Burcu

Heyecanlı, sürprizleri seven, zeki başakları tanımlayacak en iyi kedilerden birisidir Scottish Fold kedileri.

7) Habeş Kedisi - Terazi Burcu

Bazen aşırı hareketli oluşundan sebep, bazen de hangi oyuncağına saldıracağını şaşıran; uyanık, meraklı haliyle herkesin kalbinde taht kuruş habeş kedileri sizce de terazi burçlarını yansıtmıyor mu?

8) American Curl - Akrep Burcu

Her girdiği ortama ayak uydurabilen, sahibini çok seven ve her şeyden çok önem gösteren American Curl kedileri, severken patileyen birer akrep gibi.

9) Tekir - Yay Burcu

Dışa dönük, hareketli, sağlam ve oyuncu kişilikleri ile gönlümüzün boncuk tekiri; yay burcunun en asil temsilcisi.

10) Ragdoll - Oğlak Burcu

Takıntılılık, düşkünlük ve disiplin. Bunun içine de olmazsa olmaz kuralcılığı da eklersek bir Ragdoll ile yaşamanın oğlak ile yaşamaktan pek farklı olmadığını anlayacaksınızdır.

11) Russian Blue - Kova Burcu

Eşlik etmekten ve yardım etmekten zevk alan; duyarlı, sezgilerine daima güvenen Russian Blue, kova burcu kişilerinin miyavsallaşmış hâli desek yeridir.

12) Siyam - Balık Burcu

Aaah duygusal balık burçları... Sosyalliği, sevecenliği, duygusal ve dışa dönüklüğü ile siyam kediler balık burcunun en güzel tazahürü.

 

Bu konuda hakkında videomuza buradan ulaşabilirsiniz
Yorum Yap


Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız veya yeni hesap oluşturabilirsiniz.
Kayıtlı Yorumlar