MİHAV.COM'A Hoşgeldiniz.

Yavru Kedi Sahiplenen Kişilerin Temel İhtiyaçları

12.11.2019 11:40:37

Yeni sahiplendiğimiz evcil dostumuz bir takım temel ihtiyaçları olması ve bunların ne olduğunu araştırmak, tek tek satın alıp kargo beklemek yerine, sizlere tüm ihtiyaçlarınızı uzunca bir süre karşılaması adına temel paket listesi hazırladık. Yavrunuzun alışma süreci, ailenize bir birey olarak katılımını hızlandırmak, besin, oyun ve tuvalet ihtiyacını karşılayabilmesi için gerekli tüm ürünlere haydi hep beraber göz atalım.

Tuvalet Kabı ve Temizleme Küreği

Tüm yaş grubu kediler için uygun büyüklüğü ve koku yapmayan plastik malzemeden üretilmiş olan tuvalet kabı, tüm kedi sahiplerinin olmazsa olmaz ürünleri arasında gelmektedir. Koruma kenarlıkları içeri doğru olmakla birlikte, etrafa saçılması muhtemelen kum tanelerinin de önüne geçmektedir. Ekstra olarak yanında bulunan, kum temizleme küreği ile topaklaşan atıkları kolayca toplayabilirsiniz.  

Paticat Kedi Kumu

Kolay topaklaşan ve mükemmel koku seçenekleriyle hem kedinizin ihtiyacını görmesi hem de ortama yayılması muhtemel kötü kokuların önüne geçebilirsiniz. Hijyen koşullarını kendinizde olduğu gibi evcil dostlarımızda sağlamak zorunda olduğumuzu unutmamalıyız. Ayrıca kedilerin ne kadar titiz ve temiz canlılar olduğu herkesin malumu. Onların bakım ve sağlığı konusunda gerekli özveriyi sağlamak adına tuvalet kum, kabı ve küreği setimiz uzunca bir süre tüm ihtiyacını karşılamaya yetecektir.

Taşıma Çantası

Yan ve ön bölmesinde rahatça nefes alabilmesi ve etrafı görebilmesi adına ızgaralar bulunmaktadır. Bir yere geziye ya da rutin kontroller için veterinere gitmeniz gerektiğinde mutlaka herkesin sahip olması gereken taşıma çantası, plastik malzemeden üretilmiş olup, oldukça hafif bir üründür. Kısa ve uzun yolculuklar için kullanım kolaylığı sağlar. Önden giriş kapağı açılmakta olup, kolaylıkla monte ve demonte edilebilmektedir.

Felicia Az Tahıllı 2 Kg Yavru Tavuklu Mama

Doğal yaşam koşullarında ihtiyaçları olan tüm besin değerlerine sahip bu kuru kedi mamasında, yüksek protein ve düşük tahıl oranı güzelce dengelenmiştir. Yavru kedilerin ne kadar oyuncu ve hareketli olduğu hesaba katılırsa, gün içerisinde harcadığı enerjiyi geri kazanması, güçlü ve sağlıklı büyümesi için, yavru kedi paketimizde bu mamayı sizlere sunuyoruz.

Pro Plan Junior Tavuk Etli Yavru Kedi Konservesi

Kedinizin tok bile olsa hayır diyemeyeceği, yerken çılgına dönüp, kendinden geçeceği yaş mamalar. Gelişme çağında olan ve sağlıklı büyümeleri için onlara düzgün ve kalite besinler sunmamız şarttır. Kuru mamaların yanında ek olarak, yaş mama takviyesi yapmak hem onları mutlu ederken hem de besin çeşitliliğini artırmamız adına bizlere yardımcı olmaktadır.

Mama ve Su Kabı

Günlük olarak kedilerimizin su ihtiyacını karşılarken, onlara temiz mama kaplarında yemekleri sunmak kadar doğal bir hareket olamaz. Bunun için 2 adet ayrı ayrı hem mama hem de su ihtiyaçları için kaplar ekledik. Hatırlatmak isteriz ki kediler, taze ve temiz su içmeye bayılırlar. Günlük olarak yavru kedilerinizin suyunu değiştirmeyi unutmayınız. Mama kaplarını belli aralıklarda ılık su ile kimyasal temizleyici kullanmadan yıkayıp, gerekli hijyen koşullarını yemek yerken de sağlamayı ihmal etmeyiniz.

Tırmalama Tahtası

Elzem bir ihtiyaç mıdır? Bizce öyle, o sebeple yavru kedi paketimizin içine ekledik. Sokak kedileri, doğa ile çok daha iç içe olmakla birlikte tırnaklarını törpüleme, sürtünme gibi temel hareketlerini yapmak adına çok daha fazla geniş alana sahiptir. Evcil hayvanlarda ise durum biraz farklı olmakla birlikte, birçok hayvan severin en büyük korkusu olan mobilya ve eşyalara karşı bu minik patilerin doğaları gereği yaptıkları hareketler. Tırmalama tahtasına birçok kedinin dönüp bakmadığı, tek pati vurmadığı bilinen bir konudur. Fakat burada yanlış yavru kedilerin, yetişkinliklerinde bu ürünle tanışmalarının biraz geç kalınmasına sebebiyet vermesinden kaynaklıdır.

Yavru kedi paketini daha yakından incelemek ve satın almak için linke tıklayabilirsiniz.
Yorum Yap


Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız veya yeni hesap oluşturabilirsiniz.
Kayıtlı Yorumlar