MİHAV.COM'A Hoşgeldiniz.

Vicdansız! Köpekleri Kovalayıp Mermi Yağdırdı!

7.04.2020 13:24:49

Bursa'da tüyler ürperten insanlık dışı bir olay gerçekleşti. Lüks aracıyla sokak köpeklerini kovalayan vahşi adam daha sonra bir köpeğe ateş ederek vurdu. Köpeğin cesedini gören mahalle halkı ise sinirlerine hâkim olamayıp tepki gösterdi!

Köşeye sıkıştırdığı köpeği, 3 kurşunla telef eden kötü insan kameralara yakalandı. Bursa’nın Doburca mahallesinde geçen olayda, lüks otomobiliyle gelen kişi, yol üstünde bulunan köpekleri arabasıyla kovalamaya başladı. Otomobiliyle birkaç tur atan şahıs, köpeklere silahıyla ateş etmeye başladı. Sesleri duyan vatandaşlar ise pencereye çıktıklarında şok yaşadı. Otomobilden köpeklere ateş edildiği gören vatandaşlarımız kendilerini sokağa attı. Dışarı çıktıklarında cansız bir köpek cesediyle karşılaşan vatandaşlar hemen polis ekiplerine haber verdi. Kan izlerini ormanlık alana kadar takip eden vatandaşlar diğer 2 köpek ve zanlının izine rastlayamadı. Polis ekipleri yaptığı incelemede boş kovan izlerine rastladı. Yapılan inceleme sonucu ölen köpeğin vücudunda 3 adet kurşun izi görüldü. Yapılan diğer incelemeler sonucunda güvenlik kameralarına yansıyan şahsın yüzü, polis ekiplerimizce arama çalışmaları başlatıldı. Köpekleri kovalama anı saniye saniye gözüken bu üzücü durumun yanında, yoldan geçen yaşlı bir insanın olduğu da söyleniyor.

Sesleri duyan ve cama çıkan bir vatandaşımızın da olaylar hakkında gördükleri ve anlattıkları da durumun ne kadar ürkütücü olduğunu gözler önüne seriyor. Vatandaşımızın yaptığı açıklamada ise, ailesiyle evde otururken dışarıda 4 el silah sesi duyup balkon çıktıklarını, cama çıktıklarında ise arabayla köpekleri kovalayan bir araba gördüklerini belirtti. Köpeklerden biri yakalayan caninin ateşe ettiğini ve köpeğin yanına vardıklarında köpeğin 3 kurşunla katledildiğini söyledi. Tüm bunların yanında köpeği o halde gören vatandaşların kanımız çekildi ifadeleri ise durumun ne kadar korkunç olduğunu gözler önüne seriyor.

 
Yorum Yap


Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız veya yeni hesap oluşturabilirsiniz.
Kayıtlı Yorumlar