MİHAV.COM'A Hoşgeldiniz.

Sadece Köpek Sahiplerinin Anlayabileceği 8 Durum

20.11.2019 12:38:29

Konu Hakkındaki Özet Videomuz

Sabahları Sizi Yalayarak Rahatsız Etmesi

Yorgun zamanlarınızda sinir bozucu olsa da onun da belli ihtiyaçları olduğunu unutmayın. Karnı acıkan, tuvalet ihtiyacı gelen köpeğinizin kenarda iki büklüm durmasını bekleyemezsiniz. Islak öpücükleri, yardıma muhtaç havlamaları, masum bakışları alarma gerek kalmadan sizin yatağın dışına atmaya yetecektir.

Köpeklerin Tatlı Olduğu Kadar İlgiye Doyumsuz Olması

Gün içerisinde onunla ne kadar gezseniz, en pahalı oyuncakları önüne serseniz, kuru mamalardan yaş mamalara önüne sergi de kursanız, sevilmeye, okşanmaya doymazlar. Sırnaşık hareketleri, masum duruşu, beni sev bakışları ile ilgi göstermeyin de görelim..

Sosyal Hayatınızı Ona Göre Düzenlersiniz

Dışarı çıkarken arkanızdan elinden gelse çabuk gelin diye su döker. Bu masumiyeti bırakmak, yanık havlama sesleri sizi de vicdan yapmaya itebilir. İşe giderken, arkadaşlarınızla bir şeyler yapmaya çalışırken hep onun öncelikleri gelir. Eve geliş saatlerinizi ona göre ayarlamak önemli yoksa odanın köşelerinde küçük sürprizlerle cezanızı çekersiniz, bizden söylemesi.

Yavruyken Sahiplenen Köpeklerin Çocuk Gibi Görülmesi

Eğer yavruluktan yetişkin olması sürecinde hep birlikte iseniz, büyüse bile o hep sizin gözünüzde yavru, paytak yürüyen, mama yerken kendinden geçen komik haliyle kalacaktır. Ne kadar yetişkin koca bir köpek de olsa o hep yavrudur sizin gözünüzde.

Eve Dönüp Onu Görmek İçin Dakikaları Sayarsınız

Evde sizi bekleyen birileri vardır. İlgi bekler, mama bekler, su bekler, sizle parkta sahilde koşmayı bekler, hiçbiri olmazsa kucağınıza yatıp, dizi film izlemeyi bekler. Ne kadar yorgun ve stresli bir gün geçirmiş de olsanız, üzerinizdeki tüm negatif enerjiyi alır götürür. Bunun bilincindeki köpek anne ve babaları, bir an önce eve gidip ona kavuşmayı dört gözle bekler.

Biraz Oburdurlar

Masa mı kuruldu anında dikilir başında. Karnın tok olup olmaması çok da önemli değildir. Değişik tatlar kokular onun tüm duyu organlarını çoktan cezbetmiştir bile. O masum bakışların karşısında yemek yemeniz biraz sizi zorlayacak.

İhtiyaçları Hep Birinci Önceliğinizdir

Bütçeniz el verdikçe en pahalı mamaları, en güzel yaş mamaları ve en ilgi çekici oyuncakları almayı istersiniz. Mamasını, suyunu eksik etmez ve üşümesin diye onu pamuklara sararsınız.

Trip Atabilir Ama Sizi Karşılıksız Seven Ender Dostlarınızdan Birisidir

Kimi zaman küsüp arkasını dönebilir, seslendiğinizde oralı bile olmayabilir. Fakat bu durumun ters yöne dönmesi saniyeler bile almaz. Sizi her koşulda seven anlamasa bile dinleyen, mutluluk ve dertlerinize ortak olan, köpek sahiplerinin anlayabileceği en önemli şeydir.
Yorum Yap


Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız veya yeni hesap oluşturabilirsiniz.
Kayıtlı Yorumlar