MİHAV.COM'A Hoşgeldiniz.

Köpekler İçin 6 Farklı Oyuncak Tavsiyesi

1.11.2019 10:20:00

Evcil dostlarınızla beraber eğlenmek, stres atmasını ve egzersiz yapmasını sağlamak istiyorsanız peluş oyuncaklar, renkli toplar ve kemikler olmak üzere birçok yaratıcı oyuncak türü bulunmaktadır. Özellikle yavru köpekler, kemirmeye ve ısırmaya çok meyillidirler. Ayrıca yüksek enerji seviyeleri sebebiyle günün her saati onlara vakit ayırmamız mümkün değildir. Köpeğinizin kendi başına ya da sizle beraber vakit geçirebileceği, sizler için seçtiğimiz köpek oyuncakları listemize beraber göz atalım.

 

Flamingo Pati Desenli Vinil Köpek Oyuncak Topu

7cm çapındaki bu top, atlayıp zıplamayı seven köpekler için oldukça ilgi çekici bir üründür. Dişi kaşınan yavru köpekler için hem oyun aktivitesi hem de diş sağlığı ve gelişimine yardımcı olacaktır.

Ürünü satın almak için tıklayın.

Flamingo Köpek Oyuncağı 2 Düğümlü Diş İpi 20 cm

Köpeklerimizin oynarken en fazla efor sarf ettiği oyuncaklardan birisi. Diş ve çene yapısının gelişmesine etki ederken, günün sonunda yorgunluktan evin bir köşesinde uyuyakalmaları kesindir. 20cm uzunluğunda ve doğal pamuk lifleri sayesinde diş temizliğine de yardımcı olur.

Ürünü satın almak için tıklayın.

Flamingo Pamuk Top Köpek Oyuncağı

Klasik oyuncak toplar yerine hem beraber oyun oynayabileceğiniz hem de kemirme ihtiyacını karşılayan bir top düşünün. Pamuksu yapısı ile diş ipi görevini de üstlenir. 5.5cm çapındaki bu ürün uygun fiyatıyla da cezbediyor.

Ürünü satın almak için tıklayın.

Karlie Vanilyalı Kemik Kemirme Isırma Köpek Oyuncağı

20 cm uzunluğunda vanilya aromalı, tüm köpek sahiplerinin ihtiyacı olan bir ürün daha. Sert yapısı sayesinde, köpeklerinizin dişlerinin güçlenmesine yardımcı olur. Ayrıca dişlerde oluşan tartarların da azalmasına yardımcı olur.

Ürünü satın almak için tıklayın.

Karlie İpli Tenis Topu Oyuncağı

6cm çapında tenis topu ve ipiyle beraber hem kendi başına hem sizle vakit geçirebileceği bir oyuncaktır. Sert yapısı sayesinde kolay deforme olmaz.

Ürünü satın almak için tıklayın.

Kumaş Peluş Uzun Köpek Oyuncağı 64 Cm

Köpeğinizin yeni oyun arkadaşı 64cm uzunluğa sahiptir. Siz yokken bu yumuşak peluş oyuncağı, tüm ilgiyi üzerine çekecek başarılı bir oyuncaktır. Ortasına bastırıldığında ses çıkarması, evcil dostunuzun kesinlikle hoşuna gidecektir.

Ürünü satın almak için tıklayın.

Köpeklerimizinde canlarının sıkılabileceğini, oynamak, eğlenmek isteyebileceğini unutmayalım. Bütün gün yatarak ve uyuyarak hiçbir canlının bir ömür geçiremeyeceği gibi, hareketsiz ve enerjisi seviyesi azalan dostlarımızın obezite de dahil birçok sağlık sorunuyla boğuşabileceğini göz ardı etmeyelim. 

Marketimizde bulunan tüm köpek oyuncaklarına buradan göz atabilirsiniz.

 

 

 
Yorum Yap


Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız veya yeni hesap oluşturabilirsiniz.
Kayıtlı Yorumlar