MİHAV.COM'A Hoşgeldiniz.

Kedilerin En Sevdiği Oyuncaklar Hangileridir?

8.05.2023 10:25:26

Minik patili dostlarımız ailemizin en değerli üyelerinden biri haline geliyor. Kedi dostlarımız, her davranışları ile biz insanların son derece ilgisini çekme konusunda başarılı oluyor. Alışkanlıkları ve hareketleri sayesinde bizi her yeni gün çok şaşırtan minik patili dostlarımız, cinsleri ve yaşları ne olursa olsun oyun oynamaya bayılıyorlar. KEdi dostalrımızın ev içerisinde her eşyayı bir oyuncağa çevirebilme yeteneğine sahip olduğu biliniyor. Ancak ev içerisindeki çoğu eşyayı oyuna çevirmesini istemeyebilirsiniz. Bunun için kedi dostlarımız farklı oyuncaklara ihtiyaç duyabilirler. Bu sebep doğrultusunda kedi dostlarımızın gereksinim duymuş olduğu ihtiyaç listesinin en başında kedi oyuncakları bulunmaktadır. Minik patili dostlarımız oynamakta vazgeçemediği oyuncakları sıralarsak ise; kedi oltası, top, kedi tünelleri ve lazer oyuncaklar olarak sıralanabilmektedir. Bunun yanında kedi dostlarımıza özel olarak üretilmiş karton kutu, tuvalet kağıdı, ip gibi oyuncakları da son derece sevdikleri gözlemlenmiştir.

Kediler İçin Top Oyuncağı

Minik patili dostlarımız, oldukça fazl ameraklı bir karakter yapısı vardır. Bununla birlikte hareket eden, ses çıkaran ya da ışık yayan neredeyse tüm eşyalara dikkat kesilmektedirler. Ancak kedi dostlarımızın en sevmiş olduğu oyuncaklar ise kaçan ve kovalanması gereken oyuncaklardır. Bu durum kedi dostlarımızın tamamen avcılıkları ile ilgili bir durumdur. Top ya da buna benzer oyuncaklar, kedi dostalrımızın uygulamış olduğu kuvvet neticesinde onlardan bir anda uzaklaştığı ve avcılık içgdüsünü tetiklediği için oldukça merak uyandırıcıdır. Kedi dostlarımızın oyun ihtiyacını giderebilmek adına tasarlanmış topların yüzeyleri kaygandır. Bu toplar onların patilerinden hızlıca kaçabilmesini sağlamaktadır ve onu yakalamak için çaba sarf etmeleri eğlence haline dönüşür. Özellikle de pinpon topu gibi oyuncaklar onların en ufak darbesi ile uzun yol aldığı için en sevilen kedi oyuncakları başında yerini almaktadır. 

Kedilerin İçin Olta

Bir başka avcılık yeteneklerini tetikleyen oyuncaklardan bir tanesi ise kedi oltasıdır. Kedi ebeveynleri tarafından oldukça fazla tercih edilen oyuncakların başında gelir. Kedi dostlarımız ciddi olarak kedi oltasının ucundaki oyuncağa odaklanır ve asla bırakmak istemez. Yakalamaya çalışmalarındaki sevimlilikleri görülmeye değerdir. O oyuncakları genelde bir canlıya benzetebilirler.

En Yeni Ürünler

Yorum Yap


Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız veya yeni hesap oluşturabilirsiniz.
Kayıtlı Yorumlar