Kedilerin Avlanma İhtiyaçlarına Yardımcı 5 Farklı Oyuncak

20.2.2020 12:23:40

Evde bir odadan başka odaya geçerken ya da hava karardıktan sonra kedinizin bir köşeye saklanıp bir şeyleri takip etmeye çalıştığına dikkat ettiniz mi?  Ya da televizyondan çok ufak bir şeye saatlerce kitlendiğini ve onun gözleriyle takip ederken vücudunun av pozisyonu almasını ilginizi çekti mi? Evet genel itibariyle kediler avcı canlılardır ve evde yaşamaları bu duruma engel değildir. Gördükleri sinek, böcek ve kuş hala onlar için potansiyel birer avdır. Fiziksel olarak rahatlaması ve içgüdülerini kontrol etmesi adına yeme, içme, uyuma gibi bunu bir aktivite olarak da gerçekleştirmelidir. Bu duruma yardımcı olmanız onun mental olarak rahatlamasını sağlarken fiziksel olarak oldukça fit ve enerjik kalmasının temelinde yatacak olan yegâne durumdur. Hem onu eğlendirirken bu ihtiyacı karşılayıp hem de aranızdaki bağı güçlendirmek için alabileceğiniz tüm oyuncakları listeledik.

 

1- Flip Anahtarlıklı Kedi Egzersiz Oyun Lazeri

Evcil dostlarımızın oyun ihtiyacını gidermek ve hareketlendirip fit ve fazla kilo almasının önüne geçmek adına oldukça pratik bir oyun aksesuarıdır. Kedilerin bir şeye odaklandıktan sonra onu takip ederek, yakalama isteği onların oldukça yorulmasına ve egzersiz yapmasını sağlayacaktır. Bunun yanında kedilerin avını yakalayamaması da onları çok mutsuz edebilir. Lazer oyunu sonrası onu ödül ya da yaş mama ile ödüllendirmeyi unutmayın.

Ürünün alışveriş linkine buradan ulaşabilirsiniz.

 

2- Pawise Karışık Kedi Oyuncağı Seti 13 Parça

Evcil dostunuzun tüm oyun ihtiyacını karşılaması adına bu oyuncak paketi ile farklı tipte dayanıklı ve kaliteli ürünleri bulabilirsiniz. Tasarım ve dokuları evcil dostunuzun fazlasıyla hoşuna gidecektir. Peluş fareler, çıngıraklı ve sesli toplar, hışırtılı oyuncağı ile kediniz heyecandan yerinde duramayacaktır.

Ürünün alışveriş linkine buradan ulaşabilirsiniz.

3- Hacı Yatmazlı Kare Kedi Toplu Tüylü Oyun Konsolu 30x30cm

Bu oyun konsolu bir ya da birden fazla kedisi olan evcil hayvan sahipleri için kullanışlı olmakla birlikte kedilerin kendi başına vakit geçireceği tek başına olsa bile canı sıkıldığında ya da avcılık dürtüleri arttığında yaylı oyuncağı ve kutunun içindeki toplarla uzun süre oynayabileceği değişik ve ilgi çekici oyuncak tipidir.

Ürünün alışveriş linkine buradan ulaşabilirsiniz.

4- Karlie Kediler İçin Yaylı Fare Oyuncağı 26x14 Cm

Fareli oyuncaklar kedilerin her daim ilgisini çekmiştir. Günlük hareket aktivitesini sağlamasında yardımcı olabilecek olan bu oyuncak yaylı olması sayesinde hareketli ve gerçek bir avmış gibi kedinizin bir kez oynaması sonra daima ilk oynamak isteyeceği oyuncak olabilir.

Ürünün alışveriş linkine buradan ulaşabilirsiniz.

5- Flamingo Deri Tüylü Kedi Oltası 50 Cm

50 cm uzunluğundaki bu ürün evcil hayvan sahipleri ve kedileri arasında muhteşem bir sosyal bağ kurabilecekleri hemen hemen her kedi sahibinin sahip olması gereken basit ama sade bir oyuncak türüdür. 50 cm uzunluğa sahip tüylü kedi oltası sayesinde beraber vakit geçirebilir ve daha fazla ilişki içerisinde olabilirsiniz. Yorulan ve günlük hareketlerini yapan kedilerin çok daha rahat bir uyku ve geceleri aktif olarak gürültü ve ses yapmasının önüne geçecektir.

Ürünün alışveriş linkine buradan ulaşabilirsiniz.

 
Yorum Yap


Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız veya yeni hesap oluşturabilirsiniz.
Kayıtlı Yorumlar