MİHAV.COM'A Hoşgeldiniz.

Kedi Sahipleri için Yaşamlarını Kolaylaştıracak Kedi Ürünleri Tavsiyeleri

15.04.2021 11:59:42

Her kedi sahibinin zorunlu olmasa da satın alması halinde yaşamında kolaylıklar sağlayacak ürünleri sizler için topladık!

Aranızda bağın çekim gücü ve onun ihtiyaçlarını kimi zaman kendi ihtiyaçlarınız listenizde daha öne çektiğinizin de farkındayız. Ailemizin ferdi olan bu minik tüylü dostlarımızın mutlulukları, bakımları ve sağlıkları açısından sahip olabileceğimiz ürünlerin yanı sıra kendi yaşamımızda da kolaylıklar sağlaması son derece önemlidir. Kedi sahiplerinin olmazsa olmazları arasına girebilecek ve farkında olmadan aslında “keşke daha önce bu ürünü bilseymişim” diyeceği uygun fiyatlı, basit ama son derece etkili ürünlere göz atalım!

 

Furminator

Evcil hayvan tarakları içerisinde oldukça ismi bilinen ve uzun süreli kullanabileceğiniz bu marka ve ürünleri bizlerinde sizlere tavsiyeleri arasında yerini buluyor. Oldukça harika bir iş çıkartacak olan bu kedi tarağı sayesinde dostunuzun ev içerisine döktüğü tüy oranın belirgin bir azalma olacak.

Buradan ürüne göz atabilirsiniz

Şampuan

Evet kediler oldukça temiz ve hijyen hastası canlılar olsa da acil durumlarda ve tüy yapısına bağlı olarak uzun tüylü kedilerde belirli rutinlerde yıkanmaları gerekebilir. Normal bizlerin kullandığımız şampuanların aksine onlar için özel olarak üretilmiş ve içeriği oluşturulmuş kedi şampuanı kullanmanız bu noktada son derece önemlidir.

Buradan ürüne göz atabilirsiniz

Tüy Toplama Eldiveni

Oldukça popülaritesini artıran bu ürün hem kedinizin üzerindeki ölü tüyleri kolayca toplamanıza yardımcı olurken hem de ona elinizle masaj yaparak rahatlamasını sağlayacaktır.

Buradan ürüne göz atabilirsiniz

Tüy Toplama Aparatı

Özellikle rulo tak-çıkar yapmaktan bıktıysanız bu kendi kendisini temizleyen etkili ürün mutlaka sizi rahatlatacaktır. Tüyler problem ama bunları temizleyecek ve azaltacak ürünlere sahip olmanız bunu problem olmaktan çıkartacaktır.

Buradan ürüne göz atabilirsiniz

Koku Giderici Sprey

Evcil dostunuzun olası sağa sola bıraktığı leke ve istenmeyen kokuları temizlemek için elinizin altında bulunması gereken özel bir temizlik maddesi! Sert ve silinmesi güç zeminleri temizlemek için içeriği hazırlanmış olan bu ürünün temizlenmesi güç tüm lekeleri ve kötü kokuları profesyonel şekilde temizlediğine şahit olacaksınız.

Buradan ürüne göz atabilirsiniz

Tırmalama Tahtası

Kedi sahibiyseniz buna kedinizin bir an önce alışması ve karşılıklı yaşam kalitenizin yükselişini görmeniz gerekiyor. Özellikle mobilya halı ve koltuk takımlarınızın sağlığı açısında kedinizin tırnaklarını burada törpülemesi ve kendisini rahatlatmaya alışması için daha önce bu ürüne sahip olmadıysanız mutlaka bir adet evinizin baş köşesinde bulundurun.

Ürüne buradan göz atabilirsiniz

Tüy Yumağı Oluşumu Engelleyici Macun

Kediler gün içerisinde kendilerini yalayarak temizlemeye çalışırlar. Bu durum onların ne kadar temiz ve hijyen düşkünü olduğunun kanıtıdır. Ama arka planda patilerinde topladıkları tüylerini tekrar nemlendirmek için ağızlarına götürdüklerinde tüy yutmaları ve bunların midelerinde birikmesine neden olur. Bunları kimi zaman kusarak kimi zaman dışkıyla dışarı atabilirler. Kedinizin rahatlaması ve bu tüyleri kolayca vücudundan atabilmesi adına rutin olarak bu tip macunu kullanmanızı fazlasıyla tavsiye edeceğiz.

Ürüne buradan göz atabilirsiniz

 

En Yeni Ürünler

Yorum Yap


Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız veya yeni hesap oluşturabilirsiniz.
Kayıtlı Yorumlar