MİHAV.COM'A Hoşgeldiniz.

Başakşehir'de Yol Kenarında Oynayan Köpeği Kasıtlı Olarak Ezdi

12.01.2022 14:09:11

Başakşehir'de yol kenarında birbirleri ile oynayan iki köpekten birisi, karşı taraftan gelen bir arabanın sürücüsü tarafından bilerek, isteyerek ezildi!
Arabanın altında kalan güzel köpeğin hayatını kaybettiği bildirildi. Köpeği öldüren kişi ise önce gözaltına alınıp sonrasında ise serbest bırakıldı.

İstanbul ilinin Başakşehir ilçesinde lüks arabası ile seyir halinde olan yabancı uyruklu şahıs, yol kenarında oynayan iki köpeğe birden çarptı. Aracın altında zorlukla metrelerce sürüklenen minik köpek hayatını kaybetti.

Bu tüyleri ürperten olay dün gece saatlerinde Başakşehir ilçesinde Bahçekent'te meydana geldi. Katarlı olduğu bildirilen kişi, lük arabası ile seyir halinde iken yol kenarında oyun oynayan iki köpeğe yönelerek onlara çarptı.

Köpeği Öldüren Kişi Serbest Bırakıldı

Köpeklere çarptıktan sonra kaçmaya çalışan köpeklerden birisi arabanın altında kaldı. Köpek, arabanın altında yol boyunca metrelerce sürüklendi. Sürücü durmadı ve kaçtı. Masum köpeğin ölmüş olduğu görüntüler ise ortaya çıktı ve yabancı uyruklu sürücü gözaltına alındı. Ancak maalesef ki sevk edilmiş olduğu adli makamlarca serbest kaldığı öğrenildi. Daha sonrasında olayın sosyal medyada yankı bulması ile hakkında yeniden gözaltı kararı verildi.

Bu vahşet anları güvenlik kameralarına yansıdı. Görüntülere bakıldığında, boş sokakta aracını süren kişi, bir anda yönünü değiştiriyor ve arabasını masum köpeklerin üzerine sürüyor. Sonrasında ise kişinin çarpmış olduğu köpek, arabanın altında metrelerce sürükleniyor...

Katarlı sürücü A.H.A.Q.M isimli sürücü sol şeritte ilerlerken bir anda direksiyonunu yol kenarında oynayan köpeklerin üzerine sürmesi akıl alır bir olay değil. Bu kişinin ceza alması gerektiğinin altını çizmek istiyoruz. 
Yorum Yap


Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız veya yeni hesap oluşturabilirsiniz.
Kayıtlı Yorumlar