MİHAV.COM'A Hoşgeldiniz.

Forum Kedi Sorunları 45 günlük annesiz kedim katı gıdayı sürekli kusuyor

En Yeni Ürünler

Üye

thecatmother

Toplam Mesaj :
0

Toplam Konu :
1
29.07.2019 12:35:36

ilk doğduğu günden beri annesiz büyüyen evde cat milkle beslediğm kedim; artık 45 gün oldu katı gıdaya geçelim dedik ve haşladığımız tavuğu, cat milkle ıslattığımız proplan kuru mamayı sürekli kustu yedikten birkaç dakika sonra sindirilememiş şekilde kustu. veterinere götürüyoruz 2 gündür üst üste veteriner ilk gittiğimiz gün hills i/d yaş mamasını verdi ama onu da kustu ertesi gün götürdümüzde topuktan iğne yaptı kusmasına engel olur dedi ama öyle olmadı yine kustu. bugün tekrar götürmemiz gerek ama hiç umudum yok. bu arada çok iştahlıdır her verdiğimiz şeyi yedi kuru mama hariç. kakası idrarı da normal. fikirlerinize ihtiyacım var . 

Veteriner Hekim

mujgancevik

Toplam Mesaj :
86
Toplam Konu :
0
5.08.2019 14:19:11

Merhabalar,

Öncelikle geçmiş olsun, umarım bu süreçte sağlığına kavuşmuştur. Bilgisyaraımdan uzaktım ve benim için yoğun bir zamandı, sorunuzu ancak bugün yanıtlayabildiğim için üzgünüm.

Bahsettiğiniz durum ciddi bir paraziter ya da bakteriyel enfeksiyon olabilir. Ancak bu tip durumlarda maalesef buradan sizi yönlendiremem, hastayı görmek ve belki tahlil yapmak gerekiyor. 

Saygılarımla