MİHAV.COM'A Hoşgeldiniz.

Ev İçerisine En Uyumlu 4 Köpek Cinsi

2.08.2023 00:40:28

Biz insanlar olarak günümüzde oluşan stresten uzaklaşabilmek adına yanımıza evcil bir dost sahiplenmeyi düşünebiliriz. İşte tam da bu noktada Google'a "evde beslenecek en uyumlu 4 köpek cinsi" şeklinde arama yapılması olasıdır. Her zaman evcil bir dost almak isteyen kişiler köpek beslemeyi çok istese dahi patili dostlarımızın bakım sorumlulukları sebebi ile vazgeçebiliyorlar. Özellikle bahçesiz bir eviniz varsa daha küçük evcil dostlarımıza yönelmeniz mümkün olabilir. Bazı köpek dostlarımız tamamen eve uyum sağlayabilecek türdendir. Eğer siz de ev içerisinde beslenebilecek en uyumlu köpek cinslerini araştırıyorsanız sizlerin gözünden kaçan bazı ırkları listelemek istedik.

Evde Bakabileceğim Köpek Cinsleri Hangileridir?

Elbette sizler için sorumlulukları da göz önüne koyarak listelemeye çalışacağımız ev içerisinde beslenebilecek en uyumlu köpek ırkları içeriğimizi okumanız en büyük dileğimiz. Can dostlarımızı sahiplenmeden önce size adeta tam bir rehber olabilecek türden bir içerik hazırlamaya çalıştık.

Minyatür Schnauzer

Özellikle de çocuklarla, diğer evcil dostlarımızla ve tüm insanlar ile çok iyi anlaşan Minyatür Schnauzer cinsi köpek dostlarımız bazı insanlara karşı pek utangaç davranışlar sergileyebiliyor. Hızlı ve özenli bir şekilde eğitim alabilen Minyatür Schnauzer cinsi köpek dostlarımızın ortalama yaşam ömürleri ise 12 ile 15 yıl aralığında olmaktadır.

Dalmaçyalı

Dalmaçyalı cinsi köpek dostlarımız son derece güçlü, çevik ve sosyal varlıklardır. Çok sevimli olan bu dostlarımız dayanıklılık ve çalışkanlıkları ile ön plana çıkabilir. Mükemmel şekilde oyunları sevmesi ve enerjisi ile çocuklarla iyi zaman geçirmeyi amaçlar. Dalmaçyalı cinsi köpek dostlarımız yabancılara karşı biraz tetikte olan davranışları ile bilinir.

Fransız Bulldog

Fransız Bulldog cinsi köpek dostlarımız ev içerisinde uyum sağlayabilecek en net köpeklerden birisidir. Ev içerisinde inanılmaz güzel bir şekilde yaşam sürmeyi amaçlar. Çocuklar için en iyi oyun arkadaşlarından bir tanesi olan Fransız Bulldog cinsi köpek dostlarımız yetişkinlerle de mükemmel zaman geçirebilir. Ortalama yaşam ömrü 12 sene olan bu dostumuzun meraklı yapıları çok sevimli gelir.

Yorkshire Terrier

Yorkshire Terrier cinsi köpek dostlarımızın yüz tipleri ve güzellikleri her şeyden çok tüm hayvanseverlerin kalbini kazanmıştır. Bu güzeller güzeli dostumuz sizinle zaman geçirdikçe inanılmaz bir bağ kurar. Ortalama ömürleri 13 yıl kadar olan bu dostumuz diğer evcil dostlarımıza göre daha uzun yaşayabilir. Yalnız kalmaktan adeta nefret ediyorlar.

En Yeni Ürünler

Yorum Yap


Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız veya yeni hesap oluşturabilirsiniz.
Kayıtlı Yorumlar