MİHAV.COM'A Hoşgeldiniz.

Bir Köpek Annesi Olduğunuzun 10 Kanıtı

5.12.2019 10:38:06

Yatağın Geniş Kısmını O, Küçük Kısmını Size Bırakmışsa!

Azıcık yana kay diye bakan gözlerle sizi yatağın dışına atması muhtemel olan bu durumda, köpeklerin oldukça samimi duyguları vardır. Gün boyu size çok özlem duymaları nedeniyle uyurken en ufak temasta bile bulunmaları onları mutlu etmeye yetecektir.

 

Uyanmasın Diye Evin İçinde Sessizce Hareket Etmek

Uyandırmaya kıyamaz, telefonla ya da evin içinde hareket ederken tıkırtı yapmadan masum uykusunun bölünmesini asla istemezsiniz.

 

Uzak Bir Yere Gittiğinizde Gelen Görüntülü Konuşma İsteği

Herhangi bir sebeple şehir dışına gittiniz, köpeğinizi arkadaşınıza ya da ailenize emanet ettiniz ama deli gibi onu özlersiniz. Fotoğrafları, çektiğiniz videolar bir süre sonra tatmin etmez.

Doğum Günü Kutlamaları

Birçok kişiye çılgınca bir düşünce olarak gelse de köpek annesi asla bu tip geri dönüşlere aldırış etmez. Onların gözünde köpekleri hep minik bir yavrudur ve öyle kalacaktır.

 

Gördüğü Her Yavru Köpeği, Evdeki Çocuğuna Kardeş Yapma

Evde tek başınayken köpeğinin tek büyümemesi, ona arkadaş ve kardeşlik yapabilecek bir yavru sahip edinme düşüncesi, köpek annelerinde her zaman vardır.

 

Sürpriz Ürünler Alarak Ay Sonu Sıkıntıya Düşme

Dünya kadar oyuncağı, aksesuarı olmasına rağmen, sırf ona yakışacağını düşündüğünüzden ya da var olan eşyalarının eskidiğini düşünerek ona küçük sürprizler yapıp, ay sonu sıkıntıya düşme.

 

Planlarınızın Hep Bir Parçasıysa

Haftasonu ve tatillerini ona göre düzenlemek, yalnız kalmaması için ekstra çaba göstermek, gerekirse tatil planlarınızı ertelemek tam olarak köpek annelerinin anlayabileceği bir durumdur.

 

Sosyal Mecrada Sizden Çok Onun Fotoğrafları Varsa!

Evet selfie’lerinizde, manzara algınızda hatta hikayelerinizde kendinizden çok ona yer veriyorsanız bu durum çok da anormal değildir. Herkes kıymetlisini, güzel anını paylaşırken, sizin de en özeliniz o olduğu için paylaşmanız çok normal.

 

Kötü Geçen Günün Ardından Ona Sarılma

İş, trafik, dersler ne olursa olsun gün içerisinde yorulmamıza, strese girmemize neden olabilecek birçok faktör bulunmakta. Eve gidip onunla oyun oynamak, sevmek ve beraber vakit geçirmek tüm günün yorgunluğunun ve sıkıntısının üzerinizden atacağını bildiğiniz için bir an önce gelen eve gitme isteği, paha biçilemez.

 

Yufka Yürekliliğinizden, Kızsanız Bile Ceza Verememeniz

Ne kadar yaramazlık yapsa da onun uzak durması konusunda uyardığınız şeyleri yapsa bile görmezden gelmek, sesinizi bile yükseltememek, onu şımartarak işleri daha da içinden çıkılamaz hale getirmek tam bir kedi annesi davranışıdır.

 

Bu konu ile alakalı videomuz sizlerle!

En Yeni Ürünler

Yorum Yap


Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız veya yeni hesap oluşturabilirsiniz.
Kayıtlı Yorumlar