Forum Kedi Sağlığı Corona Virüsü / Fip Mutasyonu - Teşhisi Ve Tedavimiz

Üye

rockybalboa


Kayıt Tarihi :
2.09.2020 15:59:49

Toplam Mesaj :
0


Toplam Konu :
1
2.09.2020 16:04:02

2016'da bir üyemizin paylaşımı...

"Şimdi paylaşmak istediğim çok ciddi bir durumla karşı karşıya Rocky. Kötü bilinen bir hastalık teşhisi konuldu. FİP ! Bir kaç gün çok az yemek yemesiyle ve doktorun yaptığı testlerin sonucunda öğrendik bu hastalığı. bizdeki belirtiler aşağıdaki gibi.


İştahsızlık ve kilo kaybı
Ateş
Halsizlik ve durgunluk
Genel psikolojik durumda değişme, mutsuz ifade


Evet teşhis konuldu. Ama bu hastalığı yeneceğimize inanıyoruz. Dün tedaviye başlandı. 5 doz bağışıklık güçlendirici ilaç kullanacağız. Sonra durumuna tekrar bakılacak. Rocky iştahsiz ve ateşli başka bir durum yok şuan. İyi olmasını, oyun oynamasını, benim hep yanımda olmasını diliyorum şu anda. Yazılan çizilen kötü olan hiçbir şeye inanmıyorum. Biz iyileşeceğiz. (1.GÜN)

Wbc deyince benim aklıma oğlum Rocky nin bir boksör olan Rocky Balboa dan esinlenerek koyduğum adı ve dünya boks Şampiyonası geliyor. Ama bir başka wbc gerçeği daha var oda lökosit sayımız. Bizimki 1.8 yani düşük. Benim oğlum bu sayıyı yukseltip şampiyonum olabilir mi? Üç gündür yaşamıyor gibiyim. Rocky iyi olmazsa aileme neyi nasıl açıklayacağımı, kendimi nasıl avutacagimi düşünüyorum. Sürekli kuş sesleri ve Relaxing modda müzikler dinleyip onu da rahat ettirmeye gayret ediyorum. Bazen farklı modlara giriyorum. Ama yine de inanmıyorum aklıma gelen herseyi okuyor ve Rocky ye bu hastalığı yakıştramıyorum. Onda bu yok böyle olmadı oynuyor halsiz değil vs gibi. Bu sabah yemeklerini yemisti. Bu güzel bir gelisme ama evde değilim ve takip edemiyorum diye sıkıntı yaşıyorum. Akşam ne olacak yazacağım. Okuyan herkes bizim için dua etsin. (2 GÜN)

Rocky yemeye başladı. Başından beri oyuncu hareketli tek sorun yemek yememesiydi ve wbc nin 1.8 olması. halsizlik de yok. ateş hiç yok. ilk gün haricinde ateş olmadı bir daha. şimdi sormak istediğim bir şey var.
kedim bağııklık kuvvetlendirici rusya menseli bir ilaç kullanmaya başladı 3. dozu dün aldı. ve suan itibariyle eski Rocky oldu."

teşhis yanlış olabilir mi ?
wbc neden düşer ?

Üye

Philipsahin2020

Kayıt Tarihi :
24.10.2020 09:27:49
Toplam Mesaj :
2
Toplam Konu :
0
24.10.2020 09:56:24

ÇOK GEÇMİŞ OLSUN