MİHAV.COM'A Hoşgeldiniz.

Üyelik Hakkında

Sitemize üye olarak alışveriş yapabileceğiniz gibi veteriner bölümü forum bölüm pet yarışması ve diğer tüm içeriklerimizden yararlanabilirsiniz. Üyelik sayfamıza giderek bilgilerinizi eksiksiz doldurmanız halinde kolayca üye olabilirsiniz. Market bölümümüzden alışveriş yapmanız halinde bilgilerinizin eksiksiz olması kadar doğru olması da size ürünleri gününde ve doğru şekilde ulaştırabilmemiz adına son derece önemlidir.

Sitemize üye olmak ve tüm faydalı bilgilerden yararlanmak son derece basit ve hızlı bir işlemdir. Sitemizin market bölümünü kullanmadan önce "Satış Sözleşmemizi" okumanızı tavsiye ederiz. Üyeliğinizle alakalı herhangi bir problem yaşamanız halinde bize telefon numaralarımız ve site üzerinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

 

Üyelik İptali Hakkında

İstediğiniz zaman üyeliğinizi pasif hale getirebilir ya da komple sonlandırabilirsiniz. Bu durum sizin insiyafitinizde olup sitemiz üzerindeki tüm bilgilerinizi ve hesabınızı ortadan kaldırabilirsiniz. Üyelik iptali için bizimle irtibat kurarak ve yöneticilerimize bu konu hakkındaki isteğinizi bildirmeniz bu işlem için yeterlidir.

 

Üyelik İptalinin Kabul Edilemediği Durumlar

- Henüz sonlandırılmamış bir siparişinizin olması

- Kullanıcıya ait olmayan telefon numarası ya da eposta üzerinden iptal istekleri

Üyelik İptalinin Bizim Tarafımızdan İptal Edildiği Durumlar

- Ahlak ve etik değerlere uygun olmayan mesajların ve yorumların yapılması

- Başka üyelere uygun olmayan davranışlarda bulunulması

- Sitemize ve sitemizin ismine yönelik zarar verici eylemlerin yapılması

 

Üyelerimizin Güvenliği

Üyelerimiz ve bilgilerinin güvenliği için tüm önlemler alınmıştır. Sitemize giriş yaparken şifrenizin ve bilgilerinizin güvenliğinden de sizin sorumlu olduğunuzu hatırlatmak isteriz. Şifrenizi ve kişisel bilgilerinizi başka kişilerle paylaşmayın ve güvenli olmayan bilgisayar ve internet ağlarından sisteme giriş yapmayın.