Künye

İmtiyaz Sahibi
Mihav E-Ticaret Üretim San. Ltd. Şti.

Genel Yayın Yönetmeni
Yusuf MEŞE
yusuf@mihav.com

Yazı İşleri Müdürü
Gökçe TURAN
gokce@mihav.com

Editör
Burak ERK

Grafik ve Logo
Burak ERK
burak@mihav.com

SEO Danışmanlığı
Seocu | Seo Danışmanlık Ajansı

Yazılım
Mihav CMS Sistemi V1.2

İletişim
iletisim@mihav.com

Telefon
0532 644 28 49

Adres
Firüzköy Mah. Pehlivan Cad. No: 34 İç Kapı No : 2 Avcılar / İSTANBUL


YASAL SORUMLULUK BİLDİRİMİ

Mihav.com web sitesi, hukuka saygılı olmayı amaç edinmiştir. "Telif ve hak ihlali" konularında "uyar ve kaldır" prensibi ile yol alır. Herhangi bir sebepten dolayı yayının gerçekliğinden endişe eden veya telif konusuna neden olan bir paylaşım yapıldığını düşünürseniz lütfen iletisim@mihav.com adresi üzerinden bize ulaşınız. Ulaşan şikayet ve bilgiler gerekli incelemeler yapıldıktan sonra tarafımızca size bilgi verilecektir. Mihav.com'da yer alan yazı ve yorumlardan o içeriğin yazarı sorumludur.
 
GİZLİLİK POİTİKASI

"Gizlilik Politikası" kullanıcıların gizliliğini korumakla ve bilgi temininde güvenli deneyim sağlamak için tasarlanmıştır. Kullanıcılarımızın onayı olmadan hiçbir kişisel bilgileri kullanılmayacak olup kişisel bilgilerin kullanılmasından tamamen uluslararası alanda kabul edilmiş mahremiyet koruma standartlarına uyulacaktır. Kullanıcıların vermiş olduğu bilgilerin güvenliğini sağlamaya yönelik gelişen teknolojiye uygun teknik önlemler ile desteklenecektir. Kullanıcılarımıza, internet üzerinden gönderilen kişisel bilgilerin gizliliği konusunda mutlak bir garanti verememekle birlikte kişisel bilgilerinizi en üst düzeyde tedbir almanızı tavsiye ediyoruz.  Elektronik güvenlik konusunda gerekli tedbirleri aldığını beyan eder ve sisteme 3.kişiler tarafından elektronik ortamdan saldırı/virüs olması halinde verilere ulaşılmasının önüne geçmek adına gerekli her türlü adımı atacağını taahhüt eder. 3.kişiler tarafından siber saldırı/internet saldırısı gerçekleşmesi sonucunda herhangi bir Üye’ye dair bilgilerin çalınması, sistemden silinmesi veya değiştirilmesi halinde işbu hususunda beklenebilecek en kısa süre zarfında bildirmeyi taahhüt eder.

KULANICI VERİLERİ

Mihav.com
, uygulama haber okuyucularının, kullanıcılarımızın kişisel bilgilerini 3. kişilerle paylaşmamaktadır. Cihaz bilgileriniz yalnızca Haber Bildirimleri için cihaza haber göndermek için kullanılmaktadır. Bu bilgi hiç bir gizlilik durumunu ihlal etmemekle birlikte uygulama kaldırıldığında geçerliliğini yitirmektedir.

GİZLİLİK POLİTİKALARI VE GÜVENLİ İLETİM

Uygulamamızda kişisel veya hassas kullanıcı verileri uygulama içinde hiç bir durumda kullanılmamaktadır.