KEDİ ÇİMİ

Uygun Kedi Çimi

Sevimli dostlarımızı sahiplendiğimizde ve evimizde onlar için sıcak bir yuva yarattığımızda en çok sorun olan konulardan biri onlara doğalarına uygun alanlar yaratmaktır. Her ne kadar evinizde sevimli dostunuz için konforlu ve güzel ortamlar yaratsanız da onlar yinede doğayı ve kendi yaşam alanlarını istemektedir. Böyle durumlarda yapılacak en iyi şey, kendi alanlarını yaratmaktır. Kedi çimi gibi ürünler de bu işlevi görmekte ve kedileri esas ortamları olan doğa ile buluşturan bir tür alternatif yol olmaktadır. Büyüklüğü çok büyük olmayan ancak yinede sevimli kedinize kendini iyi hissettiren bu ürün, süpürge otu olarak bilinen funda, arpa, buğday ve benzeri ürünlerin tohumlarından elde edilmektedir.

Bu ürün yalnızca kedilere kendi doğal ortamını sunma işlevinde kullanılmamaktadır. Bu aynı zamanda sevimli dostlarımızın sindirim sistemi üzerinde de son derece faydalı ürünlerdir. Bunun nasıl mümkün olduğundan bahsedecek olursak. Bilindiği gibi kediler çevrelerinde yer alan tüyleri yutma eğilimi gösterirler. Bunları yuttuklarında doğal olarak vücutları bu tüyleri sindiremez ve sonuç olarak bu onların sağlığını olumsuz etkiler. Kedi çimi sayesinde de kediler bu ürün üzerindeki çimleri yutar ve içerisinde yer alan sağlıklı tahılları da beraberinde tüketmiş olur.  Böylece sindirim sistemleri etkili bir biçimde çalışır ve yuttuğu zararlı şeyleri sindirmeleri kolaylaşır.

Kedi Çimi Faydaları

Kediler için özel olarak geliştirilen ve son derece faydalı olan kedi çimi mutlaka temin edilmelidir. Eğer sevimli dostunuzun sağlığının bozulmasını istemiyorsanız bu tür ürünleri es geçmemeli ve üzerinde önemle durmalısınız. Çünkü bu ürünler sevimli dostunuzun hem sağlığı açısından hem de huzuru açısından oldukça önemlidir. Bizlerden temin edeceğiniz bu tür önemli ürünler ile sizlerde dostunuz için hem sağlıklı hem de huzurlu ortamlar yaratabilirsiniz.

  MENÜ
100 tl üzeri ücretsiz kargo