Büyük Irk Köpek Maması

Lezzetli Büyük Irk Köpek Mamaları

Büyük ırk köpek mamaları, 1 ile 6 yaşındaki yetişkin ve yavru büyük ırk köpek mamaları olarak geçer. Evcil hayvan dostlarımız için özel olarak formülize edilmiş mamalar ile karşınızdayız! Siz de sağlıklı bir mama arıyorsanız doğru adreste olduğunuza emin olabilirsiniz. Felicia, Hill’s gibi kaliteli Premium mamalar ile evcil hayvan dostlarımızın sağlığını düşünerek yola çıktık. Büyük ırk köpek dostlarımızın doğal yaşam şartlarına uygun beslenim sağlayabilmesi ve sağlıklı yaşayabilmeleri adına Felicia, beslenme uzmanları ile beraber üretmiş olduğu mamalar ile ön plana çıkan markalardan bir tanesidir. Dostlarımızın kas, tüy gelişimi düşünülerek üretimi sağlanan bu mamalar, özel besindir ve GDO içermemektedir.

Kaliteli Besin İçeriği!

Bu mamalarda bulunan omega 3 ve omega 6 yağ asitleri kombinasyonu ile sağlılı cildin korunmasına yardımcı olurlar. Özellikle düzenli kullanımla beraber görülen; Güçlü ve parlak tüy oluşumu, bağışıklık sistemi güçlenimi, dışkı miktarı ve koku azalımı, sindirilebilirlik artışı ve dinamik bir vücut yapısına erişim sağlandığını gözlemlemek mümkündür.

Yüksek sindirilebilirlik sayesinde yüksek, hassas pişirme yöntemlerine tabi tutulan Felicia mamalar, sindirimin maksimum seviyeye çıkmasını desteklemektedir. Bağışıklık sistemine destek konusunda ise özel olarak üretim sağlanmış olan bu mamalar, yararlı bakterilerin gelişimini sağlamaktadır. İdeal kilo korunmasına da yardımcı olur. Felicia mamaların içeriğinde bulunan kurutulmuş yüzde 24’lük kuzu proteini sağlıklı gelişim için önem arz eder.

Veterinerlerin önerdiği Hill’s mamalarda ise durum farksız değildir. Özellikli Premium içeriği ile1 ile 6 yaş arasındaki orta ve büyük ırk köpek mamaları Mihav Market’te mevcuttur. Köpek dostlarımızın böbrek sağlığını korumak için dengelenmiş orada sodyum, fosfor ve yüksek vitamin içeriği ile ön plana çıkmaktadır. Uygun boyutlardaki mama taneleri, orta ırk ve büyük ırk köpek dostlarımız için kolayca çiğneyebilecekleri yapıdadır. Yüzde 13 yağ ve yüzde 19.5 protein desteğine sağlık Advenced Fitness mama Mihav Market’te yerini aldı. Bu mama, kemik ve diş sağlığı için tam oranda kalsiyum içermektedi.

Mihav Market tarafından gelen mamaları, ağzı kapalı ve serin bir yerde muhafaza etmelisiniz.

Farklı bir mamadan geçiş yapılacak ise 1 hafta kademeli olarak karıştırarak servis etmenizi öneriyoruz.

Paket üzerinde bulunan beslenim tablosuna uygun olarak ve veteriner hekime danışarak servis etmelisiniz.

  MENÜ
100 tl üzeri ücretsiz kargo