Dikkat Aşı, kargo, taşıma ücreti ve buna benzer herhangi bir sebeple sizden ücret isteyen kişilere asla güvenmeyin ve lütfen buraya tıklayarak bize bildirin. buraya tıklayarak bize bildirin.

DİBİNE KADAR MUHTAÇ BU ÇOCUK NEDEN ONU GÖRMEK İSTEMİYORSUNUZ?


İlan Oluşturulma Tarihi : 4.03.2020 11:31:01
İlan Güncellenme Tarihi : 4.03.2020 11:52:04
İlan Durumu : Sahibini Arıyor.
Oluşturan Kullanıcı : sahiplendirme

İlan Detayları

ARABA MOTORUNA SIKIŞTI,KUYRUĞU AĞIR TRAVMA ALDI KANGREN OLDU VE KESİLDİ..BİR GÖZÜ AZ GÖRÜYOR..

BU MİNİK YÜREĞİ KİMSE EVLAT EDİNMEK İSTEMEDİ..

Limon,5 aylık civarı,kısır,erkek,mazlum bir evlat..İç-dış parazit uygulamaları ve detaylı veteriner kontrolleri yapıldı..

Her zaman deriz ya soğuk havalarda kaputa vurmadan çalıştırmayalım arabalarımızı diye işte Limon kaputa vurulmadığı için paramparça olmaktan son anda kurtulan ama ciddi travma alarak kuyruğu kökünden parçalara ayrılan olan o gariplerden biri..

Bu garipler savunmasız,ısınamıyor,korunamıyorlar..araba motorlarını o küçücük bedenleri donmasın diye siper ediyorlar ama %90 ı malesef ciddi şekilde yaralanıyor yada ölüyor..Kaçmaya bile vakitleri olmuyor..

Bu garip çocuk araba motoruna sıkışmış..Son gücüyle gelmiş kapıma..Kan revan içinde yetiştik kliniğe..Yaraları ağırdı ve direnci kalmamıştı..tum kuyruk yer yer kırılmış,parçalara ayrılmış köküne kadar kangren olmuştu..Ayrıca sağ kalça kısmında da oldukça derin bir yarası vardı..

Bekletme şansımız yoktu hemen operasyona alındı..Kuyruk tamamen kesildi,yandaki yarasının içi boşaltılıp temizlendi ve dikildi..Sonrada iyileşme sürecini beklemeye başladık..Şükür ki dirençli evlat hızlı toparladı..

Ama artık bir kuyruğu yok..ayrıca doğuştanmı yada sonradan mı bilinmez bir gözüde az görüyor..Evde mi bakıldı atıldı mı kaçtı mı hiçbir bilgim yok ama karakteri çok sakin..

Yarasına bakmak için elimi uzatınca bile onu seveyim diye başını ellerime kollarıma sürtüyor..Hele canlı görseniz okadar garip ki..Pasif karakterli olması onu oldukça savunmasız yapıyor..Saldırma,korunma nedir anlamıyor..

Kendi daha küçük ama aldığı yaralar çok ağır..O güzel gözlerindeki bakışlar kırgın,yorgun..Bir meleğe ihtiyacı var,sıcak bir yüreğe ihtiyacı var bu evladın..

El birliği ile ailesini,meleğini bulalım bu garibin olmaz mı?

OPERASYON SONRASI DİKİŞLERİ ALINDI..OPERASYON BÖLGESİNDE TÜYLER DE ZAMANLA ÇIKACAK..DEVAM EDEN BİR TEDAVİSİ VEYA YAPILACAK BAŞKA BİR MÜDAHALESİ YOK..

İSTANBUL/BAYRAMPAŞA

ÜCRETSİZ SAHİPLENDİRME İLANIDIR

İLETİŞİM: 0(507) 987 97 57