Dikkat Aşı, kargo, taşıma ücreti ve buna benzer herhangi bir sebeple sizden ücret isteyen kişilere asla güvenmeyin ve lütfen buraya tıklayarak bize bildirin. buraya tıklayarak bize bildirin.

Çocuklarıma yeni yuva arıyorum :(


İlan Oluşturulma Tarihi : 31.10.2019 20:30:43
İlan Güncellenme Tarihi : 1.11.2019 08:59:32
İlan Durumu : Sahibini Arıyor.
Oluşturan Kullanıcı : gzmbry

İlan Detayları

Merhaba,
Bu yıl alerjim çıktığı için çocuklarıma yeni bir yuva arıyorum.
Sarı olan, Fuzuli 8 yıldır benimle ve Minnak 1,5 yıl önce bize katıldı. İkisi de 2-3 aylıkken geldiler yanıma ve o zamandan beri birlikteyiz. Fakat bu sene kedi alerjim çıktı ve malesef artık birlikte kalamıyoruz. Şu anda ailem bakıyor onlara, geçici olarak. Onları benim kadar sevecek yeni ebeveynler arıyorum.
İkisi de tekir, lösemi dışındaki yıllık aşıları tam. Parazit aşılarının bu ay yapılması gerekiyor. Sahiplendirmeden önce onları da yaptırabilirim. İkisi de kısırlaştırıldı. İki tane tuvaletimiz, taşıma kabımız, mama kabımızı ve oyuncaklarımızı da ücretsiz olarak birlikte vereceğim.
Fuzuli hassas bir kedi, o yüzden onunla ilgilenebileceğinize emin olun. İkisi de çok sevecen, fakat kucak kedisi değiller ve birbirlerine yetiyorlar. Onları birlikte sahiplendirmek istiyorum. İkisini de benim kadar sevebilecekseniz iletişime geçin ??