Bizi kurtarır mısınız?


İlan Oluşturulma Tarihi : 4.6.2019 00:14:32
İlan Güncellenme Tarihi : 10.6.2019 08:14:53
Oluşturan Kullanıcı : serap1959

İlan Detayları

Bir öğrenci yurdunun bahçesine sığınmıştı dört bebekli bir anne. Annenin ilk doğumuydu. Bazen yağmurda sırılsıklam oldu bebekler, bazen havalandırma boşluğuna düşüp kurtarıldılar. Yine de hem hayata hem birbirlerine sımsıkı sarıldılar. 

Bir gece hayatın rengi değişti onlar için. Birisi kaldıkları kutuyu dağıtıp,su kaplarını kırıp, kaçmaları için kapıyı açık bırakmıştı. Hepsi korkudan bir yere saklanmış,bilmedikleri yerlere dağılmışlardı. O geceden sonra yaşam savaşına üç kardeş devam ettiler kaldıkları yerden. Bir yıldız kaymıştı o gece.
Kalan üç kardeş,nefes alamayacak kadar hasta olmuşlardı. Yüksek ateşten günlerce hasta yattılar. Birer birer hayata döndüler sonra. Daha oynanacak bir sürü oyun,saklanacak bir sürü kuytu,bir sürü de lezzetli yemek vardı. Çocuk olmak unutmaya çalışmak demekti acıları.
Onlar birbirleriyle saklambaç oynayıp sonsuza kadar güvende yaşayacaklarını düşünüyorlar. Henüz bilmeseler de sonları belirsiz. Bir merhametli yüreğin kanatları altında yer arıyorlar kendilerine. Onların meleği siz olur musunuz?
 
 
İstanbul- 0505 2622164