Acil kalıcı yuva arıyoruz.


İlan Oluşturulma Tarihi : 1.8.2019 22:01:30
İlan Güncellenme Tarihi : 2.8.2019 08:57:37
Oluşturan Kullanıcı : Buğra_89

İlan Detayları

Bir grup serserinin elinden bir gece vakti alındı. TECAVÜZLÜ.. Küçücük, karanlık bir yere kapatılarak yabanileştirilmek için türlü işkenceye maruz kalmış. Dövülmüş, arka bacakları hareket edemediği için kas erimesinden dolayı tutmuyordu. Yürüyemiyordu bulunduğunda, çenesi kırıktı.. Defalarca bulunduğu karanlık hücreye kediler atılmış, ve onları açlıktan parçalaması istenmiş.
Şu an 1 yaşında bu kız ve 3 ay önce kurtarıldı bu zülümden. Uzun bir tedavi süreci geçirdi. Masrafları karşılandı. Herşeye rağmen sevgi dolu insan seviyor. Şu an geçici yuvasında ve onu sevgiyle sarıp sarmalayacak ailesini arıyor. Sizinle aynı yatakta yatıyor, koşuyor, oynuyor, sevgi gösterileri yapıyor, çok akıllı bir kız. Kediler ile yaşadığı trajediden ötürü kedilerle iletişim kurmamasına özen gösterilmelidir.
Tuvalet eğitimi henüz yok. Geçici aile çok çalıştığı için düzenli ilgilenemiyor. Tedavi sonrası hiç düşünmeden yuvalarını açtılar. Şimdi sevgili eğitmenimiz Tolga bey @istanbuldogclub olarak çocuğumuzun özel durumundan ötürü "ÜCRETSİZ TUVALET VE DAVRANIŞ EĞİTİMİNİ" üstlenmiştir. El birliği ile bu kızımıza bir yuva bulalım. İstanbul en öncelikli tercihimizdir.

İrtibat numarası:0533 129 78 44