Kalıcı yuva arıyoruz.


İlan Oluşturulma Tarihi : 25.7.2019 15:42:27
İlan Güncellenme Tarihi : 25.7.2019 15:57:03
Oluşturan Kullanıcı : Buğra_89

İlan Detayları

Bu zavallı çocuğu çok hasta bir halde Burgaz ada da bulduk. Gözleri,burnu akıyordu kulaklarının içi berbat haldeydi. Hemen alıp veterinere götürdük. Detaylı bir muayene ve kan testleri yapıldı. Kan testi sonucunda Fiv hastası olduğunu öğrendik.
Bu hastalığın bir tedavisi yok malesef ama evde iyi bir bakım ile normal kediler gibi ömrünü geçirebilir. Bu hastalıktan ötürü bağışıklık sistemi yok. Şuan üst solunum yolundaki hastalığı tedavi ediliyor ardından biraz toparlanınca çürük dişleri alınacak yüzündeki şişlik çürük dişi ve şişen lenfleri yüzünden.
Tüm tedavisi tamamlandığında onu sahiplendirmek ömürlük yuvaya kavuşturmak istiyoruz. Bu Fiv hastalığı bulaşıcıdır başka kediye geçer o yüzden kedisi olmayan ama zor durumda olan bir hayvanı sahiplenmek isteyen birileri alırsa iyi olur. Hastalık başka kediye de sadece ısırma yoluyla bulaşıyor temas, çiftleşme,
dışkısından vs bulaşma söz konusu değil ve insana da kesinlikle birşey bulaşmıyor endişe etmeyiniz. Tedavi masrafları karşılanmakta sahiplenmek isteyen kişiden kesinlikle bir ücret talep edilmeyecektir. Tek isteğimiz sokağa dönmemesi.

İrtibat için telefonum:05325005153