Menü
Detaylı Arama Hızlı Arama
Şehir
İlçe

VETART VETERİNER KLİNİĞİ

Veteriner Hekim: Koray Musluer
İstanbul / Üsküdar / İcadiye mah.
Adres: Cumhuriyet Caddesi, Nil Apt. NO:53/B, A Blok, Fıstıkağacı
Çalışan Veteriner Hekimler
    Vet. Hekim Alper Deniz Çelebi
    Vet. Hekim Yekta Direnç Anbar
    Vet. Tekniker Elif Gönültaş
    Vet. Tekniker Alper Tavşan
Telefon: 02165530112
Gsm: 05064782320
VETART VETERİNER KLİNİĞİ HAKKINDA

ORTAK NOKTAMIZ SAĞLIK

İnsan ve hayvan sağlığı birbirinden ayrı tutulamayacak bir bütündür. Bu nedendir ki bizler sevimli dostlarınızın sizinle sağlıklı bir ömür geçirmeleri için titizlikle çalışıyoruz.

Siz değerli hasta sahiplerinin mutluluğunu,güvenini görmek,yaşatmak ve bu güzel, sağlıklı anlara ortak olmak için hizmet veriyoruz.

SAĞLIKLI OLMAYI SEVİYORUZ!

VETART VETERİNER KLİNİĞİ HİZMETLERİ
DAHİLİYE
Dahiliye'nin açılımı iç hastalıklarıdır. Tedavi edilen hastanın sahibinin doğru bilgilendirilmesi ve yönlendirilmesi gerekmektedir. Dahiliye, hastanın sindirim sistemi, hormonal sistemi, kalp, akciğer,böbrek, kan hastalıkları, kanserin dahili tanı ve tedavisi, enfeksiyon hastalıkları,romatizmal ve alerjik hastalıklar grubuyla ilgilenir. Bizler gereken testleri ve analizleri yaptıktan sonra yapılması gereken müdahalenin ön tespit işlemini gerçekleştirerek dostlarımızın tedavi sürecini en doğru şekilde ilerletiriz.

CERRAHİ
Herhangi bir operasyona karar verilmeden önce hastaya bir takım testler yapılır ve bunun sonucunda eğer ilaçla ya da başka bir yöntemle iyileştirilemeyecek ağır yaralanmalar tespit edildiği takdirde belirlenen hastalıkların ameliyatla onarılması işlemi gerçekleştirilir.

MİKROCHİP UYGULAMASI
Mikrochip yaklaşık bir pirinç tanesi büyüklüğünde, herhangi bir enerji kaynağına ihtiyaç duymayan, okuyucu bir cihaz tarafından gönderilen sinyallere karşılık olarak yerleştirilen mikro cihazlardır. Mikrochip uygulamasını küçük bir aşı tekniği ile dostunuzun ense derisinin altına hiçbir acı çektirmeden enjekte ederek yerleştiririz. Bu uygulamanın amacı,evcil hayvanınız kaybolduğunda onu bulmanızı ve nerede olduğunu tespit etmek adına size büyük bir kolaylık sağlamaktadır.

AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI
Başlangıçta ağız kokusuyla kendini gösteren hastalıklar, fark edilmediği taktirde ağızda ağrı, yemek yemede zorluklar, dişetlerinde kızarıklık, şişmeler, kanamalar, diş kayıpları vb. durumlara sebep olabilmektedir. Hastalıkların ilerlemesini durdurmak adına doğru tedavi yöntemi ve cihazları kullanarak bu hastalıklardan kurtulmak, ağız ve diş sağlığını korumak adına çok önemlidir.

ACİL TEDAVİ
Ani gelişen hastalık,kaza,yaralanma ve acil tedavi gerektiren durumlarda hastalığın teşhisini yapıp gereken tedavi sürecini başlatırız. Hemen teşhis konulamayan durumlarda hasta, araştırma ve tedavi için gözlem altında tutulur. Derin travmalar almış acil ve ertelenemeyen, varolan veya olabilecek psikofizik tehlike taşıyan hastalara da aynı şekilde acil tedavi yöntemi uygulanır. Bizler acil tedavi için gerekli olan analizleri yaparak hastanın iyileşme süreci boyunca hastayı gözetimimize alıp, düzenli olarak sağlık taramalarıyla dostlarınızı kontrol altında tutarız.

LABORATUAR
Dahili hastalıkların teşhisinde bir takım laboratuar testlerinin yapılması ve elde edilecek sonuçlar neticesinde en uygun tedavi prosedürünün belirlenmesi bir zorunluluk haline gelmiştir. Dostlarınızın kan hücre büyüklükleri insanlardan farklı olduğundan bu testin insan laboratuvarlarında yapılması yanlış sonuçlar verip hatalı yorumlara neden olabilmektedir Problemlerin teşhis edilebilmesi için gerekli bütün tahlilleri kendi bünyemizde ve anlaşmalı olduğumuz laboratuarlarda gerçekleştirip etkili tedavi yöntemlerini uygulayarak iyileştirme programını başlatırız.

KORUYUCU HEKİMLİK
Kliniğimiz değerli dostlarını doğru şekilde tedavi ederek onların sizlerle birlikte sağlıklı bir yaşam sürmelerini sağlar. Sahip olduğunuz dostlarınızı, tıbbın sunduğu olanaklarla hastalıklar ortaya çıkmadan önce gerekli önlem ve müdahalelerde bulunarak koruma altına almak temel görevimizdir. Düzenli sağlık taramalarıyla kanser gibi tedavi süreci zorlu hastalıkları henüz başlangıç evresindeyken saptamak hastalığın tedavisinde en etkili unsurdur.

PET KUAFÖR
Hijyenik koşulları esas alarak pet kuaför hizmeti vermekteyiz. Banyo ve tüy kesimi steril bir ortamda uygulanmaktadır. Uzun tüylü dostlarınızın tüylerinin fırçalanması ve gerekli göz temizliğinin yapılması gerekir. Deri ve tüylerinin sağlıklı olmaları için beslenmelerine dikkat edilmelidir. Kuaför bölümümüzde kedilerinize de kısa süreli anestezi verilerek tıraş hizmeti vermekteyiz. Makas traşı ve özel kesimler için anlaşmalı olduğumuz kuaförlerle çalışmaktayız.
VETART VETERİNER KLİNİĞİ İÇİN YAPILAN YORUMLAR
Yorum Yaz

x
2008-2015 Mihav.com
Mihav.com, forum bölümleri hariç tamamen özgün tasarım ve kodlamaya sahiptir.
Bu sitedeki içerik creativecommons.org lisansıyla korunmaktadır.
Her geçen gün büyüyen mihav.com'a nazar değmesin :)
Creative Commons Lisansı