Bu sayfayı tekrar yükle Luna_Zeynep Profili
'Luna_Zeynep'
Arkadaşları
2 Arkadaş
Albümünden Fotoğraflar
1 Fotoğraf
Luna_Zeynep Profili
Adı:
Zeynep
Cinsiyeti:
Bayan
Doğum Tarihi:
28 Aralık
Ülke / Şehir:
Türkiye / İstanbul (Avrupa Yakası)
Öğrenim Durumu:
İlköğretim
Meslek:
- belirtilmemiş -
Kısaca Luna_Zeynep...
Adım zeynep benim bir minik kızım var adıda luna çok tatlı bir kedidir o dahada çok küçük 2 aylık minik kızımız minik kızımız luna ile şöyle tanıştık...bir gün ingilizce ödevim için kırtasiyeye gitmiştik sonra karşıma siyah beyaz bir kedi çıktı :) anneme şöyle bir baktı o anladı alalım mı anlamında baktım oda bana güldü sonra dedi bi ofladım sonra alışverişimizize devam ettik sonra onları sahiplendirmek isteyen 1 kadın geldi hepsinin fotosunu çekti o an luna bana öğle bir baktı ki ben anneme anne ben bu kediyi istiyotum dedim annemde tamam alıyoruz sahibi yokmuş dedi kırtasiye sahibi ile konuştuk annleri onları bırakmış kediler kalmışlar öyle sokakta :( sonra luna yı bir kolinin içine koydukar ve biz eve götürdük adını bulmam 10 dakika sürdü zaten :) bir sürü isim düşüşndüm arkadaşlarıma anneme felan danıştım ve adını luna koyduk iyiki varsın benim mnik kediciğim :)
Bilgiler
Son Aktivite:
25/07/2015 21:07
Blogları:
0
köpek, köpek resimleri, köpek isimleri, köpek fiyatları, köpek eğitimi, köpek resmi, köpek bakım, köpek çiftleştirmesi, kedi, yavru kedi, komik kedi, kedi cinsleri, kedi isimleri, kedi oyunları, kedi resimleri, kedi sesi, hamster, veteriner klinikleri, veterinerler
Petkod ile En iyi dostunu kaybetme!
Luna
bilgiler
Türü:
Kedi
Irkı:
American Wirehair
Cinsiyeti:
Dişi
Yaşı:
1 Yaşında
Doğum Tarihi:
07-02-2015
Kilo:
9 kg.
Eş Arıyor mu?:
Hayır
Luna
Derece (Toplam oy: 11)
Ziyaretçi Yorumları (7)
  • 1
  • 2

x
2008-2015 Mihav.com
Mihav.com, forum bölümleri hariç tamamen özgün tasarım ve kodlamaya sahiptir.
Bu sitedeki içerik Creative Commons lisansıyla korunmaktadır.
Her geçen gün büyüyen mihav.com'a nazar değmesin :)
Creative Commons Lisansı