Bu sayfayı tekrar yükle Jorell Profili
Profil Fotoğrafı Eklenmemiş
Arkadaşları
1 Arkadaş
Albümünden Fotoğraflar
0 Fotoğraf
Jorell Henüz bir albüm oluşturmamış.
Profilin Son Ziyaretçileri
192 Ziyaretçi
Jorell Profili
Adı:
- belirtilmemiş -
Cinsiyeti:
Bay
Yaşı:
25 Yaşında
Doğum Tarihi:
30 Mart 1991
Ülke / Şehir:
Türkiye / KARŞIYAKA
Öğrenim Durumu:
Üniversite
Meslek:
Öğrenci (Üniversite, lisans,lisansüstü)
Kısaca Jorell...
Doğma büyüme Denizliliyim ancak üniversiteden dolayı İzmir'e geldim Ege Üniversitesi'nde okuyorum Matematik bölümündeyim. Bunun yanı sıra futbol oynuyorum lisanslı bir şekilde. İzmir'deki 3.yılımdayım ve Karşıyaka'da bir apartman dairesinde oturuyorum. Yalnız yaşıyorum. Küçüklüğümden beri köpekleri çok severim. Hatta küçükken ailemle yaşıyorken yaralı bir sokak köpeğine sahiplik yaptık. Hatta bir de yavru köpek deneyimimiz var ev içerisinde, büyüdükten sonra ona apartmanımızın bahçesinde bir kulübede bakmaya devam ettik. Tabi o sıralar yaşça küçük olduğum için annem babam bakıcılık anlamında görev üstlendiler yani benim tamamen sorumlu olduğum bir köpeğim olmadı. Ama en azından az biraz tecrübem var zamanında. Ayrıca lise son yılımda da apartmanın bahçesinde uysal mı uysal bir kedimiz vardı. Son olarak da yine küçükken alışık olduğum bir hayvan olan balıkları severim. Küçükken büyükçe bir akvaryumumuzda 20ye yakın balık beslemiştik. Yaklaşık olarak 1 yılı aşkın süredir de balık besleme
Bilgiler
Son Aktivite:
10/03/2012 18:00
Blogları:
0
köpek, köpek resimleri, köpek isimleri, köpek fiyatları, köpek eğitimi, köpek resmi, köpek bakım, köpek çiftleştirmesi, kedi, yavru kedi, komik kedi, kedi cinsleri, kedi isimleri, kedi oyunları, kedi resimleri, kedi sesi, hamster, veteriner klinikleri, veterinerler
Petkod ile En iyi dostunu kaybetme!
Ziyaretçi Yorumları
Jorell için henüz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

x
2008-2015 Mihav.com
Mihav.com, forum bölümleri hariç tamamen özgün tasarım ve kodlamaya sahiptir.
Bu sitedeki içerik Creative Commons lisansıyla korunmaktadır.
Her geçen gün büyüyen mihav.com'a nazar değmesin :)
Creative Commons Lisansı