Bu sayfayı tekrar yükle burcu basaran Profili
'burcu basaran'
Arkadaşları
Hiç arkadaşı yok.
burcu basaran ile arkadaş olmak için tıklayın.
Albümünden Fotoğraflar
0 Fotoğraf
burcu basaran Henüz bir albüm oluşturmamış.
Profilin Son Ziyaretçileri
255 Ziyaretçi
burcu basaran Profili
Adı:
burcu
Cinsiyeti:
Bayan
Yaşı:
39 Yaşında
Doğum Tarihi:
15 Şubat 1977
Ülke / Şehir:
Türkiye / İzmir
Öğrenim Durumu:
Üniversite
Meslek:
Öğrenci (Üniversite, lisans,lisansüstü)
Kısaca burcu basaran...
tam bir hayvan dostuyuz ailecek.ilk köpeğim border collie idi 16 sene sonra aramızdan ayrıldı...adı yamuk tu...bana göre ilk evladım o idi.bugun iyi bir anneysem şayet ,bunu dunyanın en harika kopeğine borcluyum...şeker bıze yamuk hastalandıktan sonra katıldı.ıkı dogum sonrası yalancı gebelık gecırıyordu ve goğüs kanserı ıdı.ve ona bır bebek almamız onu hayata yenıden bağladı ve 6 ay denırken yamuk kızımız 4 sene daha yasadı ve 16 yasında hayata veda etti...sekerde bana hem yamuktan hatıra olarak kaldı hemde oğlumun köpeği oldu.inanılmaz akıllıdır ve eve torun olarak geldıgının bilicinde accaip şımarık bır kızdır.ama tanıdıgım dıger kanıslere gore cok daha uysal ve kaprıssızdır.evde yalnız kalabılır,asla ısırmaz,ama ses yukselen bır ortam olursa pantolandan hafıf dıdıkler "heey ben burdayım" der gıbı:)ender havlasada kapının ardından sesını duyan satıcılar ıceride kocaman bır kopek var sanabılırler:)tok ve gur seslıdır boyuna gore. kızımıza bır turlu eş bulamadık.gercekten torunlarımı
Bilgiler
Son Aktivite:
16/02/2012 17:19
Blogları:
0
köpek, köpek resimleri, köpek isimleri, köpek fiyatları, köpek eğitimi, köpek resmi, köpek bakım, köpek çiftleştirmesi, kedi, yavru kedi, komik kedi, kedi cinsleri, kedi isimleri, kedi oyunları, kedi resimleri, kedi sesi, hamster, veteriner klinikleri, veterinerler
Petkod ile En iyi dostunu kaybetme!
şeker
bilgiler
Türü:
Köpek
Irkı:
Poodle (Minyatür Kaniş)
Cinsiyeti:
Dişi
Yaşı:
11 Yaşında
Doğum Tarihi:
01-05-2005
Kilo:
2 kg.
Eş Arıyor mu?:
Evet
şeker
Derece (Toplam oy: 12)
Ziyaretçi Yorumları (6)
  • 1
  • 2

x
2008-2015 Mihav.com
Mihav.com, forum bölümleri hariç tamamen özgün tasarım ve kodlamaya sahiptir.
Bu sitedeki içerik Creative Commons lisansıyla korunmaktadır.
Her geçen gün büyüyen mihav.com'a nazar değmesin :)
Creative Commons Lisansı