Bu sayfayı tekrar yükle petted Profili
'petted'
Arkadaşları
5 Arkadaş
Albümünden Fotoğraflar
13 Fotoğraf
evlat
evlat
biz
biz
kumdan kale zamani:)
kumdan kale zamani:)
biz
biz
biz
biz
biz
biz
evlat
evlat
biz
biz
evlat
evlat
biz
biz
kiskanc evlat
kiskanc evlat
biz
biz
evlat
evlat
Profilin Son Ziyaretçileri
835 Ziyaretçi
petted Profili
Adı:
Mesta
Cinsiyeti:
Bayan
Yaşı:
37 Yaşında
Doğum Tarihi:
12 Ekim 1979
Ülke / Şehir:
Türkiye / Ankara
Öğrenim Durumu:
Üniversite
Meslek:
Ev Hanımı
Kısaca petted...
Beraber büyüdük, 17 yaşındaydım onları aldığımda, birlikte adım attık.Birlikte uzattık tırnakları,birlikte kestik.Galatasaray şampiyon oldu,ben şarkı söyledim,siz havladınız.Ben amigo oldum,siz atkılarınızla Yavru Aslan.Renklerin en güzel temsiliydiniz.Öyle anlarım oldu ki,neden onları ben doğurmadım bile dedirttiler bana!Hatta öyle ki,kucağımda uyudunuz,ayağıma işediniz,üstüme kustunuz,hastalandınız..Sallayın biyolojik ananızı,benim sizin Anneniz dedim..Şimdı sıra bende Dost. Sen yürüyemesen,ben seni taşiyacağim,sen göremezsen,ben senin gözün olacağım,sen sıç,ben temizleyeceğim,yeter ki gözlerin gözlerimden gitmesin Oğlum.Yeter ki nefesindeki heyecan bitmesin.Canin bana emanet Evlat,düşene kadar sırtlayacağım seni,hiç yüksünmeyeceğim,hiç yorulmayacağım yemin ederim,istersen canimdan al,ayrılığı asla kabul etmeyeceğim.Ben sadece Anne’yim.Sadece Evladinin nefes alıp verişiyle mutlu olabilen.Uzerimde sana ait tasidigim her kildan gurur duyuyorum Evlat,sen benim ugurumsun..
Bilgiler
Son Aktivite:
18/11/2010 22:58
Blogları:
0
köpek, köpek resimleri, köpek isimleri, köpek fiyatları, köpek eğitimi, köpek resmi, köpek bakım, köpek çiftleştirmesi, kedi, yavru kedi, komik kedi, kedi cinsleri, kedi isimleri, kedi oyunları, kedi resimleri, kedi sesi, hamster, veteriner klinikleri, veterinerler
Petkod ile En iyi dostunu kaybetme!
DOST
bilgiler
Türü:
Köpek
Irkı:
Alman Çoban Köpeği
Cinsiyeti:
Erkek
Yaşı:
19 Yaşında
Doğum Tarihi:
25-04-1997
Kilo:
35 kg.
Eş Arıyor mu?:
Hayır
DOST
Derece (Toplam oy: 32)
Ziyaretçi Yorumları (25)
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

x
2008-2015 Mihav.com
Mihav.com, forum bölümleri hariç tamamen özgün tasarım ve kodlamaya sahiptir.
Bu sitedeki içerik Beem Turkey lisansıyla korunmaktadır.
Her geçen gün büyüyen mihav.com'a nazar değmesin :)
Creative Commons Lisansı