Bu sayfayı tekrar yükle mihav_dostu Profili
'mihav_dostu'
Arkadaşları
Hiç arkadaşı yok.
mihav_dostu ile arkadaş olmak için tıklayın.
Albümünden Fotoğraflar
3 Fotoğraf
VYT3CAH0AXBWCAMZ43GFCAQ92TX0CA
VYT3CAH0AXBWCAMZ43GFCAQ92TX0CA
Üyesi Olduğu Gruplar
3 Grup
Profilin Son Ziyaretçileri
436 Ziyaretçi
mihav_dostu Profili
Adı:
Mihav_Dostu
Cinsiyeti:
Bayan
Ülke / Şehir:
Türkiye
Öğrenim Durumu:
- belirtilmemiş -
Meslek:
- belirtilmemiş -
Kısaca mihav_dostu...
Hayvanları çok severim.İlk olarak böyle hayvanlara yardım eli uzatan,onlarla(hayvanlarla)ilgilenen siteler pek bulunmayan sitelerdir.(bunu söylemeden geçmem imkansız:) Aslında böyle bir sitenin karşıma çıkacağın aklıma gelmezdi.Çünkü bazı insanlar kendilerini çok düşünürler yani biraz bile olsa hayvanları düşünmezler.Bu siteyi açtığımda hayvanları da düşünen birçok arkadaşlarla tanıştım.Ve insanların bu siteye akın etmesini sağlayan hayvanlar için bir site açan site kurucusuna rastladım.Bu güzel siteye üye olduğum için çok mutluyum.Buraya üye olan arkadaşlarımla ve site yöneticimizle hayvanların iyiliğini düşünerek bu konular hakkında konuşmak,çok güzel birşey:))İyiki böyle bir siteye üye olmuşum.**HAYVANLARIN İYİLİĞİNİ DÜŞÜNÜREK SİTE AÇAN SİTE YÖNETİCİMİZE,VE BU SİTEYİ GÖRÜP HAYVANLARIN İYİLİĞİ İÇİN ÇALIŞMALAR YAPAN ARKADAŞLARIMIZA ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM...
Bilgiler
Son Aktivite:
07/07/2010 12:34
Blogları:
0
köpek, köpek resimleri, köpek isimleri, köpek fiyatları, köpek eğitimi, köpek resmi, köpek bakım, köpek çiftleştirmesi, kedi, yavru kedi, komik kedi, kedi cinsleri, kedi isimleri, kedi oyunları, kedi resimleri, kedi sesi, hamster, veteriner klinikleri, veterinerler
Petkod ile En iyi dostunu kaybetme!
Ziyaretçi Yorumları (4)
  • 1

x
2008-2015 Mihav.com
Mihav.com, forum bölümleri hariç tamamen özgün tasarım ve kodlamaya sahiptir.
Bu sitedeki içerik Creative Commons lisansıyla korunmaktadır.
Her geçen gün büyüyen mihav.com'a nazar değmesin :)
Creative Commons Lisansı