Bu sayfayı tekrar yükle Köpek Eğitmeni Profili
'Köpek Eğitmeni'
Arkadaşları
101 Arkadaş
Albümünden Fotoğraflar
3 Fotoğraf
FACE EKLE1
FACE EKLE1
sonuncusu
sonuncusu
Üyesi Olduğu Gruplar
1 Grup
Profilin Son Ziyaretçileri
5076 Ziyaretçi
Köpek Eğitmeni Profili
Adı:
KÖPEK EĞİTMENİ
Cinsiyeti:
Bay
Ülke / Şehir:
Türkiye / Fatih Semti
Öğrenim Durumu:
Üniversite
Meslek:
Diğer
Kısaca Köpek Eğitmeni...
KÖPEK EĞİTİM UZMANI GSM: 0536 785 07 43 İSTANBUL KÖPEĞİNİZ KENDİ YERİNİZDE EĞİTİLİR KÖPEK EĞİTİMİ ALTI AYLIK İKEN BAŞLAR PROFESYONEL YARDIM ALMADAN YAPACAGINIZ EĞİTİMLER KÖPEK ÜZERİNDE TELAVİSİ MÜMKÜN OLMAYAN DAVRANIŞ BOZUKLUKLARINA NEDEN OLACAKTIR. köpek eğitimi köpek ev geldiği gün başlar. Tuvalet Eğitimi ancak köpeğin kendi evinde sahipleri ile birlikte uygulamalı eğitimle çözülür başka evde yada köpek çifliklerinde verilen tuvalet eğitimleri köpek kendi evine geldiğinde hiç eğitilmemiş gibi olur köpek eğitmeni köpekle birlikte sahiplerine nasıl davranmaları gerektiğini ögretir.köpeğim çiş kaçırıyor köpeğim eşyalarımı kemiriyor köpeğim evde yalnız kalamıyor havlıyor komşuları rahatsız ediyor köpeğim kapı ziline havlıyor gelenlere saldırıyor buna benzer ev içi sorunlarınız için kendi evinizde uygulamalı çözümler üretiyorum istanbul içi 0536 785 07 43 arayabilirsiniz köpek kuaförü - köpek yıkama - köpek oteli - köpek pansiyonu için 0536 785 07 43 arayabilirsiniz . köpek eğitim
Bilgiler
Son Aktivite:
14/11/2016 19:35
Blogları:
0
köpek, köpek resimleri, köpek isimleri, köpek fiyatları, köpek eğitimi, köpek resmi, köpek bakım, köpek çiftleştirmesi, kedi, yavru kedi, komik kedi, kedi cinsleri, kedi isimleri, kedi oyunları, kedi resimleri, kedi sesi, hamster, veteriner klinikleri, veterinerler
Petkod ile En iyi dostunu kaybetme!
Ziyaretçi Yorumları
Köpek Eğitmeni için henüz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

x
2008-2015 Mihav.com
Mihav.com, forum bölümleri hariç tamamen özgün tasarım ve kodlamaya sahiptir.
Bu sitedeki içerik Creative Commons lisansıyla korunmaktadır.
Her geçen gün büyüyen mihav.com'a nazar değmesin :)
Creative Commons Lisansı