Markamama.com
Geri Git   Mihav.com > Köpek Forumları > Köpekler

Cevap Yaz
Eski 05-01-11, 22:59   #16

İstanbul (Avrupa Yakası)
XxX.mAx.XxX Çevrimdışı
Varsayılan Cvp: Nasıl Bir Köpek Almalıyım Sizce?????

yok öyle birşey beagle'lar çok özel köpeklerdir ayrıca uluma konusuda yalan ben hayatımda 4 tane beagle besledim iki tanesi hayla yasıyor ve bir kere bile ulumadılar ve çocuklarlada çok iyi geçinirler labradorlar çok yaramaz oluyorlar arkadasım beagle al rahat et ayrıca labradorlarda büyüyor ve çileside çok olluyor beagle'lar küçük ırklar en yisi beagle arkadasım ve yumak sen beslendinmi de beagle hakkında konusuyorsun anlamadım hadi ben labradorda besledim o yüzden biliyorum evde çocuk varsa beagle en iyisi arkadasım ve ayrıca yumak goldenlar senin sandıgın kadar can dostu degiller inan bana ayrıca beaglelarda suyu sever ben yazın antalayaya gidiyorum ve iki beaglemıda salıyorum sahilde denize giriyorlar oyun oynuyorlar yüzmeyede bayılıyorlar arkadasım ve tam bir cocuk dostudur ve evde çocuk var demissin labradorlar ve goldenlar tüy döker ama beagle sadece yazın tüy dökyüro ve balkonda haftada bir gün taraman yetiyor lütfen arkadaşlar köpek cinsleri hakkında bilmeden saf sata yapmayın ....
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 05-01-11, 23:03   #17

Strasbourg
je lough Çevrimdışı

arkadasım ben fransada yasıyorum ve inan bana senin için en uygun cins BEAGLE diye düşünüyorum simdi bunun fransada yasamakla ne alakası var diyeceksin hemen söylim fransada köpeklere düşkünlük yoktur fazla ama fransada köpekler için çok kampanya yapılıyor ve fransada yapılan oylama (anket) sonucu olarak aile köpegi BEAGLE secmişler ve gfolden 4. sırada labrador ise 8. sırada yer alıyor ve sana en uygun cins BEAGLE ayrıca yumak bence çok yanlıs seyler duymussun tama beaglelar ulkur ama her zaman degil bir sebebi varsa ulur anladınmı ayrıca beslendimiki beagle hakkında bu kadar ön yargılı olabiliyorsun labradorlar çok hakereketli cinslerdir ve bence evde rahat edemez en iyisi BEAGLE.BEAGLE.BEAGLE
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 05-01-11, 23:06   #18

İstanbul (Avrupa Yakası)
XxX.mAx.XxX Çevrimdışı

kesinlile arkadaşa katılıyorum ... BEAGLE
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 06-01-11, 00:40   #19

brüksel
volkankonak03 Çevrimdışı

arkadaşlar yorumlarınız için teşekür ederim je lough sen fransada yaşıyosun bilirsin bizim buralar son 2 yıldır çok kar ve çok soguk oluyo beagle sogukla arası nasıl dayanıklımı soguga
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 06-01-11, 01:13   #20

altuğ Çevrimdışı

sevgili dostum oralarda var mı bilmiyorum git bir barınağa hangi köpek sana sıcak geliyorsa,hangisine kanın kaynadıysa al evine git en güzeli bu olur
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 06-01-11, 01:16   #21

İstanbul (Anadolu Yakası)
angel2428 Çevrimdışı

golden tam aradağın arkadaş orta boy dişileri daha sevimli sevgi dolu seni memnun etmek için elinden geleni yapacak bir hayvan. tabi ki senden beklentisi ;onu şımartman ,oyun oynaman ve tarayıp boyun altını okşaman .
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 06-01-11, 14:14   #22

Strasbourg
je lough Çevrimdışı

şimdi bakın golden ve labrador asırı tüy döker ve evet sizin oralar karlı oldugu için beagle ideal bir köpek çünki fransada bu aralar çok soguk ve benim kayıtlı oldugum kampayada çok beagle besleyenler var ve karlada çok güzel oynuyorlar ve senin istedigin cins kesinlile BEAGLE hem fiziki yapıdan hemde özellik olarak ççok özel bir köpek cinsidir beagle oyucu özelligi ve sevimliligi ile golden ve labradordan çok daha sevilen brcinsdir ve daha zekidir
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 06-01-11, 14:16   #23

Strasbourg
je lough Çevrimdışı

ayrıca bütün köpekler şımartılmayı ve sevilmeyi sever angel ayrıca bir köpegi şımartmak ilerde size karşı dominandlık ve saldırganlık belitisi gösterebiliir o yüzden en ideali disiplinli bir köpektir tabi arasıra şımartılmayıda her köpek sever
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 06-01-11, 16:21   #24

yumak üyesinin avatarı

ataşehir
yumak Çevrimdışı
Blog Başlıkları: 1

je lough tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
şimdi bakın golden ve labrador asırı tüy döker ve evet sizin oralar karlı oldugu için beagle ideal bir köpek çünki fransada bu aralar çok soguk ve benim kayıtlı oldugum kampayada çok beagle besleyenler var ve karlada çok güzel oynuyorlar ve senin istedigin cins kesinlile BEAGLE hem fiziki yapıdan hemde özellik olarak ççok özel bir köpek cinsidir beagle oyucu özelligi ve sevimliligi ile golden ve labradordan çok daha sevilen brcinsdir ve daha zekidir
labrador tuy dokmez ve kıa tüylü goldenlarda var benm Limon kısa tüylü hiç tüy dökmüyo ve ha bu arada en zeki cins border collie beagle avcılıkta çok iyi kemik aramak için bahçe kazmaya bayılırlar bi arkim beagle baktı ve uluyodu azda olsa bahçede kazardı yani şımarıktı bu arada beagleyi kim çıkardı?volkankonak03 sen ne düşünüyon lab mı beaglemi?üstelik beagle iyi köpek zeki ve güzel ama abartmayın çok ilgilendim onlarla almaya bile karak veriyodum ve araştırdım sölediklerim dogru beagle hakkında iyileri yazında abartmayın sanki ondan zeki,şirin,oyuncu,can dostu ve itaatkar köpek ırkı kalmamış gibi sen yavru lab derim yada golden çok istiyosan beagle al zaten kimse beni dinlemiyorki senin dışında ama beagle alpıta pişman olursan bana koşma derim git onları dinle burda önemim kalmadıki bu işlerde çok bilgim var ama başka arkadaşlar bilmeden konuşuyor beagle hakkında doğruları sölüyorum ve golden hakkında kötüleyici şeler yazmayın lütfen ve labla golden demeyenler sanki bakmış gibi konuşmaın 4 yaşından beri sadece bu 3 ırkla ilgilendim bikere ve beagle hakkında yalan sölemiyorum ve sisiznde beagle diyenler siz hiç lab yada golden baktınızmı?ben ikisinide baktım beaglede bakarım gözlemlerimi sölerim kimse bana yalancı yada yanılmıyomusun gibi şeler diyemez ve demesin hayatım boyunca bu üçü ile ilgilendim alınca hemen tüm bilgilere sahip olunmaz tamammı ama istediğim yardım amacı beagle diyenler yüzünden sona erdiyse ben gidiyorum size baybay diyorum doğruları sölediim halde bana yalancı diyen kişiler arasında olmaktansa siteden atılmayı isterim sadece yardım ediyorum gidin bakın goldenlara en can dostu ve itaatkar köpek yanılanlar böyle düşünmesin en zirvede beagle yok!by by yardım edebildiysem sevindim

Bu konu en son " 06-01-11 " tarihinde saat 16:30 itibariyle moderatör veya konu sahibi tarafından düzenlenmiştir....
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 07-01-11, 00:30   #25

Strasbourg
je lough Çevrimdışı

hayır en zirvede beagle var ayrıca ben hem golden a hemde labradora baktım ve evet tüy döküyor bence sende birşeyler bilsen herkse senin sözünü dinler anladınmı ve beagle hem oyuncu hemde dünya tatlısı bir ırktır ben çook cins baktım ve aralarından en iyisi beagledı bu arada sanki beagle hiç oyuncu degilmiş gibi konusuyorsun tam aksşne bir labdan ve bir goldenda daha oyuncu bir cins cins ve sonucta alıp beslemessin sadece arkinde varmıs ve internetten arastırmakla olmuyor beslenemen lazım küçük hanım simdi bence daha fazla birşey yazma derim kararı volkankonak03'e bırakalım ama ben onun beagfle almasımnı öneririmm
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 07-01-11, 00:33   #26

Strasbourg
je lough Çevrimdışı

ve yumak demogaji yamp lütfen daha yasın kaç basın kaç ben kaç yasındayım biliyomusun bir iki tane köpek beslemmissin hemen keöpek bilirim havalarına girme ben 15-16 cins köpege baktım hayatım boyunca ve besmedigin sadece arastırma yaptıgın bir hayvan için ne kadar yanıltıcı seyler biliyorsunn sen bence ilk önce besle sonra anlarsın BEAGLE sahibi olmanın ne demek oldugunu ok
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 07-01-11, 00:40   #27

İstanbul (Avrupa Yakası)
XxX.mAx.XxX Çevrimdışı

ben burada kesnilikle je lough'a katılıyorum BEAGLE apayrı bir cins diyebilrim size tabii diğer köpek cinsleride güzel hepsi güzel ama özel bi cins istiyorsan BEAGLE al derim ve yumak ben hayvan barınagında gönüllü olarak çalısıyorum ve en çok labrador,golden ve terrier cinsleri var maalesef insanlar bırakmıs hep ve inanın labradorlar tüy döküyor büyüdüklerinde ama iyi cinslerdir goldenların kısa tüylüsüde uzun tüylüsüde tüy döküyor bütün cinsleri gördüm diyebilirim size ve inanın beagle baska bir cins diyebilrim ben size ve neden pişman olsunki sonucta hepsi bir köpek ve hepsi çok tatlı secim yine sizin tabi ama bir barınakanda alabilirisiniz demicem çünki bütün köpekler hastalıklı oluyor ve bu hastalıklardan biri gençlik hastalıgı lümcüldür bu yüzden dostlıugunuz çok kısa sürer tabi secim sizinn
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 07-01-11, 03:15   #28

brüksel
volkankonak03 Çevrimdışı

tamam millet sakin olun sinirlenmeye gerek yok beagle cinsi köpegi nereden almamı tavsiye edersiniz çiftlik yada pet shop yada başka biyer nereleri tavsiye edersiniz. ve kaç aylık yada kaç yaşında almamı tavsiye edersiniz?
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 07-01-11, 11:14   #29

yumak üyesinin avatarı

ataşehir
yumak Çevrimdışı
Blog Başlıkları: 1

sadece şunu söyleyim beagle en zirvede değil ve yaşım küçük diye zaten bildiğim tm şeyler yanlış değilmi yetişkin olunca hep bilinir çocuklar bilgisizler ve hep bilgili diye havalanırlar ya sen 15 cins baktıysan bende 4 cins baktım ve sırf bakmadığım cinsler hakkında bişey bilmiyorum değil zaten golden baktım labda baktım onun hakkındada bilgisizliğim ver ve havalanıyorum ya çocuklarda zaten hiçbişey bilmiyolar ya ben yardımcı olmaya çalıştım sizin yazdıklarınıza bakın ya artık ne dilerseniz yazın ve asıl siz havalanıp abartmayın EN ZİRVEDE BEAGLE YOK!!!ondan daha akıllı ırklar var border colie bile ondan akıllı siz hiç bu ırklara göz atmadınızmı?ve volkankonak03,yardım edebildiysem sevindim ben gidiyorum dilediğinizi yazın zaten bi konuda kargaşa çıkınca hep ben sçlu olurum!
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 07-01-11, 12:02   #30

sevimli.pet üyesinin avatarı

İstanbul (Avrupa Yakası)
sevimli.pet Çevrimdışı

XxX.mAx.XxX tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
yok öyle birşey beagle'lar çok özel köpeklerdir ayrıca uluma konusuda yalan ben hayatımda 4 tane beagle besledim iki tanesi hayla yasıyor ve bir kere bile ulumadılar ve çocuklarlada çok iyi geçinirler labradorlar çok yaramaz oluyorlar arkadasım beagle al rahat et ayrıca labradorlarda büyüyor ve çileside çok olluyor beagle'lar küçük ırklar en yisi beagle arkadasım ve yumak sen beslendinmi de beagle hakkında konusuyorsun anlamadım hadi ben labradorda besledim o yüzden biliyorum evde çocuk varsa beagle en iyisi arkadasım ve ayrıca yumak goldenlar senin sandıgın kadar can dostu degiller inan bana ayrıca beaglelarda suyu sever ben yazın antalayaya gidiyorum ve iki beaglemıda salıyorum sahilde denize giriyorlar oyun oynuyorlar yüzmeyede bayılıyorlar arkadasım ve tam bir cocuk dostudur ve evde çocuk var demissin labradorlar ve goldenlar tüy döker ama beagle sadece yazın tüy dökyüro ve balkonda haftada bir gün taraman yetiyor lütfen arkadaşlar köpek cinsleri hakkında bilmeden saf sata yapmayın ....
hıhı eminim uluma konusu yalandır yumak doğru sölüyo okadar havalanıyorsunuz gidin köpeklerden beagleyi bulup karakterini bi güzel okuyunda yalanmıymış görünve sen asıl hiçbişey bilmiyosun goldenlar en can dostu köpek ırkıdır lablarda uslu yaramaz değil sonundada bilmeden konuşmayın dedinde sen bilmeden havalara girme ve yumak a katılıyorum uluma konusu doğru genelde yüksek sesle ulur diyo beagle de tabii sebebi var ama genede uluyo asıl siz havalara girmeyin sıf sizden küçük diye daha az şeymi biliyo?ben hiçkedi bakmadım ama çok şey biliyorum tabii asıl siz bilmeden konuşmayın ve je lough en zirvede beagle yok tamammı?olsa olsa niye popüler ırklradda geride?herkez bilmeden konuşuyo ve bilmek için illede bakmak gerekmiyo nası kedi bakmadım ama çok şey biliyorum?!herkez sevdiği için beagle yi biliyorum diye yalanlar atıp uydura uydura havalanıyo ve abartmanın kralını yaratıyove madem sen barınakta gönüllüsün,hastalıklarına baksanaasıl cins köpek yerine barınaktan almak en doğrusu asıl beagle değil sokak köpekleri apayrı bi cins ben pomeranian ımı bi yetiştiriciden,samoyed imi ise barınaktan aldım birisi sokağa atmış zavallıyı ve 2 de sokak köpeğim var barınakta yarın birini alıcam herkez beagle en zirvede,yok ondan sevimli ırk yok,yok ulumaz kesinlikle,yok çok zeki ndan sekisi yok,yok ondan harika ırk yok fln filan...geçin şu abartma ve yalanları geçin doğrulara yanaşın gidin bilmeden konuşmayın inatsınız inat herkez havalanıyor beagle taraftarları sadece havalanıyor alttarafı bi ırk şimdi dünya ünlüsümü oldu?yalanlar yüzünden bi ırk dünya ünlüsü olmaz tamammı?

Bu konu en son " 07-01-11 " tarihinde saat 12:13 itibariyle moderatör veya konu sahibi tarafından düzenlenmiştir....
  Alıntı Yaparak Cevapla

Cevap Yaz

Konu Araçları