Markamama.com

Cevap Yaz
Eski 21-07-11, 19:41   #61

Lily-00 üyesinin avatarı

Lily-00 Çevrimdışı
Varsayılan Cvp: hangi cins

*_*---Mavi Kemik---*_* tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Bizde çok dedik olmaz diyede dinlemiyor ve golden konusunda bence oda olmaz büyük cins balkona madem alıak çoooook ısrarlı küçük cins alsın hiç olmassa köpek küçük oldıugundan fazla enerjsi olmazz yapacak birşey yok çünküü keske olsada bizi dinlese
İyide Ona Sen Karar Vermezsin İsterse Bizim Yönlendirdiğimiz Gibi Yapar İsterse Yapmaz O Senden Sadece Tavsiye İstiyor Yemin Etmedi Ya Sen Ne Dersen Yapacağım Diye !
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 22-07-11, 01:15   #62

london
*_*---Mavi Kemik---*_* Çevrimdışı

Lily-00 tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
İyide Ona Sen Karar Vermezsin İsterse Bizim Yönlendirdiğimiz Gibi Yapar İsterse Yapmaz O Senden Sadece Tavsiye İstiyor Yemin Etmedi Ya Sen Ne Dersen Yapacağım Diye !
Bende yemin etsin demiyorumki madem tavsiye istiyo bizde bunu olamicagını söylüyoruz madem çok istiyor diyorum küçük alsın çünkü balkonda bakıcak büyük köpek alıpta ona acı cektirmek gibi bir lüksü yok lütfen konuları okuyun düzgün br seklide öyle yorum yazın ...

iyi forumlarr......
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 22-07-11, 01:20   #63

london

kayıp tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
sizinde konuşma tarzınıza hayran kaldım doğrusu biraz saygılı olunda benim adıma adam hala köpek alıcak gibi bişe yazamazsınız burda yazmıştım benimle saygılı konuşun diye terbiyemi bozmak istemiyorum hepten abarttınız köpeği odaya kapatıcam mı dedim ben arkadaş, zaten balkon benim odamda da var benim odama da girer çıkar ayrıca böyle yazıyosunuz ya benim de içimden şöyle geçiyo sizin nerde çalıştığınız köpek psikolojisi hakkında ne düşündüğünüz umrumda bile değil yeter istediğim köpeği alırım bütün köpeklerin korumacılığı size düşmüş gibi konuşuyosunuz benim köpeğimin onu korucak bi sahibi olucak haaa illa ben köpekleri korucam diyosanız ücra semtlere gidinde nerelerde neler oluyo iyice bi bakın
siz beni tanıyormusunuz ben 1 yıl icinde o tuzla dagil bir çok hayvanlara eziyet edilmis barınakları benim hayvan kurtarma toplulugumda kai arkadaslarımla dava ettik ayrıca evet bütün köpekleri korumak bana kalmıs sizin gibler oldukca bu dünyada onları koricak biride lazım degilmi ayrıca ben gayet saygılı konusuyorum normaldede saygılı biriyim aama siz bu kadarlık bir saygıyı hak ediyorsunuz ki size böyle konnusuryorum ve kiminle nasıl istersem öyle konusurum bana karısamsınız madem ısrarla köpek alıcaktın o zaman forum acıp gercek hayvan severlerin morelini bozmasaydın ....
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 22-07-11, 01:22   #64

london

siz bu tarz konuştuğunuz sürece sizi adam yerine koyup dinlemem
UMRUMDA BİLE DEĞİL ben size dpgru yolu göstermeye calısıyorum anlamak istemeyip illa yanlıs yola sapcam diyorsanız buyrun sapın herkesin kendi yolu var zaten
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 22-07-11, 02:39   #65

köpekçi üyesinin avatarı

Antalya
köpekçi Çevrimdışı

İlk önce bence kimse tam bilgi vermemiş... şimdi rotweiller dışarda yaşamayı seven hareketli ve saldırgan bir köpektir onu oraya hapsetmek yanlış szin ha padişahın sarayı ha benim çadırım düşüncenizde çok yanlış. benimde 18 yaşında kızım var eminki sizden daha daha iyi biliyor köpeklerin yaşama ortamlarını... sizin şuan aklınızda köpek alıcağım gelicek benle oynıcak zıplıycak. gezicez tozucaz gibisinden sadece eğlence amaçlı düşünceler var. sakın dediklerimi size almayın diyorum sanmayın goden retrivier yada labrodor cinsi köpeklerde çimlerde koşup oynamayı sever. onlar bahçe köpeğidir. aynı şey rot içinde geçerli. şimdi gelelim ingiliz yada american cocker cinsi köpeklere onların kanında avcılık güdüsü yatmakta... siz içinde böyle bir güdü olan hayvanı bir balkona tıkarsanız hayvanlarında insanlar gibi tek kalınca yada bütün gün bir yerde sıkışık olunca sıkılma ağlama eğilimleri olduğu için heleki birde düşünün avcılık iç güdüsüyle doğmuş bir köpeği yada rot gibi bekçilik iç güdüsüyle doğmuş köpeği balkona bırakıp giderseniz. hayvan sahibini özler hemde yazık olur asosyal bir hayvan yaratırsınız...kimse size balkonunuzu padişah eviyle kıyaslamıyor... ama her canlı yakınlık ister yanında birini ister. ben size soruyorum. köpeğiniz rot olsun golden labrodor olsun yada cocker... köpek eve geliceksiniz her yere kaka yapmış patisiyle basmış hatta üstüne bulaşmış suyunu dökmüş oturmuş ağlıyo yada havlıyo apartmandakiler sizi kapıda görür görmez şikayete başlamış. onların tüyleri bakım ister mamaları para hergün düzenli yürüyüş isterler. peki siz bu köpeğin bu ihtiyaçlarını karşılayabilcekmisinizki size ilgi göstermesini beklyeceksiniz. yukarda birde pekinez demişler pekinez aşırınında ilerinde insan bağımlısıdır. sahibinin peşini asla bırakmaz.küçük cins köpeklerde büyükler gibi çok havlamaz . ama bakımları daha ilgi vermek gerekir. siz diyosunuzki yüzde yüz eminim ben köpeği balkona mamasını koyarım sabah yer tuvaletinide yaşadığı yere yapar artık ne hastalık kapacaksa kim bilir gelirim akşam severim gezeriz geliriz peki bütün gün evde tıkılmışş insan yüzü görmemiş diğer cins köpeklerlede ilişki kurmadan kedi yüzü göremeden dışarı çıkınca o hayvan nasıl davranacak sizce. normal durmaasını beklemeniz komik olur bence haliyle ya ürkek olur ya saldırgan zaptedemezsiniz. ama illahiki köpek alıcam diyorsanız bilemiyorum ben ama alıcaksanızda büyük cins kesinlikle bakmayın ya kedi alın derim en iyisi bakım olarak ama iran cinsi bir kedi. köpek olucaksada cocker haricinde terrier olabilir. ama ben terrieri bile size söylerken içim hiç el vermiyo hayvan nasıl yapacak bilemiyorum artık şahsen şuan köpeğin ne hale geleceğini düşünmemeye çalışıyorum. bence siz bir en iyisi japon balığı falan alın sabah mamasını verin akşam gelin hem onlar bir yere tıkılmayada alışıklar.Size en uzunundan bir açıklama yaptımki dahada köpeğin masrafları var düşünün artık
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 22-07-11, 07:39   #66

london

köpekçi tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
İlk önce bence kimse tam bilgi vermemiş... şimdi rotweiller dışarda yaşamayı seven hareketli ve saldırgan bir köpektir onu oraya hapsetmek yanlış szin ha padişahın sarayı ha benim çadırım düşüncenizde çok yanlış. benimde 18 yaşında kızım var eminki sizden daha daha iyi biliyor köpeklerin yaşama ortamlarını... sizin şuan aklınızda köpek alıcağım gelicek benle oynıcak zıplıycak. gezicez tozucaz gibisinden sadece eğlence amaçlı düşünceler var. sakın dediklerimi size almayın diyorum sanmayın goden retrivier yada labrodor cinsi köpeklerde çimlerde koşup oynamayı sever. onlar bahçe köpeğidir. aynı şey rot içinde geçerli. şimdi gelelim ingiliz yada american cocker cinsi köpeklere onların kanında avcılık güdüsü yatmakta... siz içinde böyle bir güdü olan hayvanı bir balkona tıkarsanız hayvanlarında insanlar gibi tek kalınca yada bütün gün bir yerde sıkışık olunca sıkılma ağlama eğilimleri olduğu için heleki birde düşünün avcılık iç güdüsüyle doğmuş bir köpeği yada rot gibi bekçilik iç güdüsüyle doğmuş köpeği balkona bırakıp giderseniz. hayvan sahibini özler hemde yazık olur asosyal bir hayvan yaratırsınız...kimse size balkonunuzu padişah eviyle kıyaslamıyor... ama her canlı yakınlık ister yanında birini ister. ben size soruyorum. köpeğiniz rot olsun golden labrodor olsun yada cocker... köpek eve geliceksiniz her yere kaka yapmış patisiyle basmış hatta üstüne bulaşmış suyunu dökmüş oturmuş ağlıyo yada havlıyo apartmandakiler sizi kapıda görür görmez şikayete başlamış. onların tüyleri bakım ister mamaları para hergün düzenli yürüyüş isterler. peki siz bu köpeğin bu ihtiyaçlarını karşılayabilcekmisinizki size ilgi göstermesini beklyeceksiniz. yukarda birde pekinez demişler pekinez aşırınında ilerinde insan bağımlısıdır. sahibinin peşini asla bırakmaz.küçük cins köpeklerde büyükler gibi çok havlamaz . ama bakımları daha ilgi vermek gerekir. siz diyosunuzki yüzde yüz eminim ben köpeği balkona mamasını koyarım sabah yer tuvaletinide yaşadığı yere yapar artık ne hastalık kapacaksa kim bilir gelirim akşam severim gezeriz geliriz peki bütün gün evde tıkılmışş insan yüzü görmemiş diğer cins köpeklerlede ilişki kurmadan kedi yüzü göremeden dışarı çıkınca o hayvan nasıl davranacak sizce. normal durmaasını beklemeniz komik olur bence haliyle ya ürkek olur ya saldırgan zaptedemezsiniz. ama illahiki köpek alıcam diyorsanız bilemiyorum ben ama alıcaksanızda büyük cins kesinlikle bakmayın ya kedi alın derim en iyisi bakım olarak ama iran cinsi bir kedi. köpek olucaksada cocker haricinde terrier olabilir. ama ben terrieri bile size söylerken içim hiç el vermiyo hayvan nasıl yapacak bilemiyorum artık şahsen şuan köpeğin ne hale geleceğini düşünmemeye çalışıyorum. bence siz bir en iyisi japon balığı falan alın sabah mamasını verin akşam gelin hem onlar bir yere tıkılmayada alışıklar.Size en uzunundan bir açıklama yaptımki dahada köpeğin masrafları var düşünün artık
çook güzel bir açıklama olmuş ellerinze sağlık bende cockerı önermistim ama hiç avcılık içgdüsü ile olaya bakmadım çok dogru diyorsunuz size kesinlikle hak veriyorum en iyisi japon balıgı
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 22-07-11, 09:51   #67

kayıp Çevrimdışı

mavi kemik sizin kadar saygısız kendini beğenmiş egolarınızı tatmin etme için milleti aşağılayan kendinizi küçük dağları ben yarattım edalarında birini görmedim ayrıca benimle nasıl konuşmanızı bana olan saygınızdan değil kendinize olan saygınızdan düşünmüştüm saygı duymak zorunda değilsiniz ama saygılı konuşmanız gerekir terbiyesizliğiniz hatsafada doğrusu bide dalga geçer gibi japon balığı yazmışsınız sağolun benim iki tane guinea pigim var zaten japon balığını sizin gibi gerçek hayvanseverler baksın
köpekçi bunuda size yazıyorum emin olun köpeklerin nerde yaşadığını sizden çok daha iyi biliyorum merak etmeyin ayrıca anlamakta güçlük mü çekiyosunuz da böyle saçma sapan şeyler yazıyosunuz köpek tuvaletini yapıcak anlamıyosunuz galiba köpeği dışarı çıkarıcam balkona kapatmıcam aynı normal köpekler gibi bakılıcak sadece balkonda durucak bunu anlamak bu kadar mı zor ya
ayrıca size kalmadan ben işimi hallettim siz hayvanseverler ancak bilgisayar başından konuşmayı bilirsiniz annemin arkadaşının köpeğini 3 gün bakmak için aldım şu anda balkonda duruyo gece boyunca yanında yattım sırf ağlamasın üzülmesin diye ciğerlerim kokudan yanarken bile yanında yattım ayrıca köpek gazeteye tuvaletini yapıyomuş benim elimde olan bişe değil şimdi de uyuyo zaten köpek almaktan vazgeçtim daha cocker cinsi bi köpeği yürürken zaptedemediğim için rot zaten alamazdım ayrıca anladım ki köpek dışarıda her yere basıp evede ayaklarıyla basması benim için uygun değilmiş zaten çok kokuyo ne kadar temiz bakılsada yani bi köpek benim için fazla temizlik açısından uygun değilmiş
ama sizin bu insanla dalga geçme huyunuz terbiyesizlikten başka bişe değil kedi yüzü görmeden insan yüzü görmeden siz köpeklerinizi dışarı çıkarmıyosunuz ki beni de kendiniz gibi sandınız balkonda bakılmaza gelince hiçbi hayvanın doğası apartman yada kafes değildir ama çoğu insan sizde dahil olmak üzere çok fedakar davranmış gibi insanları yargılamaktan başka bişey yapmıyosunuz ayrıca bana küçük ırkları önerip duruyosunuz belliki köpekten çok anlıyosunuz küçük ırkların ne kadar agresif ve havlayan ırklar olduğunu bilmiyosunuz
ben köpek almaktan vazgeçtim sizede köpeklerinizle mutluluklar tabi köpekleriniz sizin gibi insanlarla nasıl mutlu olurlarsa artık

bu yazdıklarım terbiyesizce ve dalga geçermiş gibi yazan kişileredir diğer forum üyelerine de saygı duyup değer verdikleri için teşekkür ederim
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 22-07-11, 10:00   #68

Lily-00 üyesinin avatarı

Lily-00 Çevrimdışı

mavi kemik sizin kadar saygısız kendini beğenmiş egolarınızı tatmin etme için milleti aşağılayan kendinizi küçük dağları ben yarattım edalarında birini görmedim ayrıca benimle nasıl konuşmanızı bana olan saygınızdan değil kendinize olan saygınızdan düşünmüştüm saygı duymak zorunda değilsiniz ama saygılı konuşmanız gerekir terbiyesizliğiniz hatsafada doğrusu bide dalga geçer gibi japon balığı yazmışsınız sağolun benim iki tane guinea pigim var zaten japon balığını sizin gibi gerçek hayvanseverler baksın
köpekçi bunuda size yazıyorum emin olun köpeklerin nerde yaşadığını sizden çok daha iyi biliyorum merak etmeyin ayrıca anlamakta güçlük mü çekiyosunuz da böyle saçma sapan şeyler yazıyosunuz köpek tuvaletini yapıcak anlamıyosunuz galiba köpeği dışarı çıkarıcam balkona kapatmıcam aynı normal köpekler gibi bakılıcak sadece balkonda durucak bunu anlamak bu kadar mı zor ya
ayrıca size kalmadan ben işimi hallettim siz hayvanseverler ancak bilgisayar başından konuşmayı bilirsiniz annemin arkadaşının köpeğini 3 gün bakmak için aldım şu anda balkonda duruyo gece boyunca yanında yattım sırf ağlamasın üzülmesin diye ciğerlerim kokudan yanarken bile yanında yattım ayrıca köpek gazeteye tuvaletini yapıyomuş benim elimde olan bişe değil şimdi de uyuyo zaten köpek almaktan vazgeçtim daha cocker cinsi bi köpeği yürürken zaptedemediğim için rot zaten alamazdım ayrıca anladım ki köpek dışarıda her yere basıp evede ayaklarıyla basması benim için uygun değilmiş zaten çok kokuyo ne kadar temiz bakılsada yani bi köpek benim için fazla temizlik açısından uygun değilmiş
ama sizin bu insanla dalga geçme huyunuz terbiyesizlikten başka bişe değil kedi yüzü görmeden insan yüzü görmeden siz köpeklerinizi dışarı çıkarmıyosunuz ki beni de kendiniz gibi sandınız balkonda bakılmaza gelince hiçbi hayvanın doğası apartman yada kafes değildir ama çoğu insan sizde dahil olmak üzere çok fedakar davranmış gibi insanları yargılamaktan başka bişey yapmıyosunuz ayrıca bana küçük ırkları önerip duruyosunuz belliki köpekten çok anlıyosunuz küçük ırkların ne kadar agresif ve havlayan ırklar olduğunu bilmiyosunuz
ben köpek almaktan vazgeçtim sizede köpeklerinizle mutluluklar tabi köpekleriniz sizin gibi insanlarla nasıl mutlu olurlarsa artık

bu yazdıklarım terbiyesizce ve dalga geçermiş gibi yazan kişileredir diğer forum üyelerine de saygı duyup değer verdikleri için teşekkür ederim
SİZE KATILIYORUM
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 22-07-11, 10:18   #69

london

Ben japon balıgıda besliyorum guinea pig de besliyorum 2 tane köpek 1 tane kedi ve 1 tanede kus besliyorum ayrıca ben bu yasıma kadar binlerce köpek baktım ben 2 yasındayken çok iyi hatırlıyorum ailem eve 8-9 tane köpekle gelmislerdi ben köpeklerle büyüdüm ve siizn gibi köpekleri esya gibi görenler yüzünden tepkiliyim insallah bir an önce cockerında sahibi gelirde köepgi alır ölmesin siizn elinizde biz haklıydık iyikide anladınız bakamicanızı almadınız rott alsaydınız aaa ben köpek bakamıyormusum diyip sokaga atacaktınız o zavallı köpegi sizin gibi byle sacma sacma düsünen basit insanlar çok maalesef ben onlarla ölene kadar mücadele edicem ve köpeklerim elbettebenimle mutlular onları bir ömür boyu beslciek ve sevecek bir sahipleri var ve küçük köekler ağresif degildir bilip bilmeden konusma beynine doldurmussunz sacma sapan düsüncelerer at gözlügünüde takmıssın öyle yasıyorsun bence küçük cins besliyorum bir golden dan ve rott tan daha zeki ve tatlı hiç olmazsa kendimi bilen biriyim köpekge bakıp bakamicagımı biliyorum --- ben bu yasıma kadar tam sayı veremem ama eminim 60 yakın köpek baktım ve 58 yakın köpek psikolojisi ve evde özel köpek psikioljesi ve köpek bakma eğitimi verdim siz bana ne anlatıyorsunuz ben köpeklerin pati izlerinde lekerin anlamlarını biliyorumm ingiltere ve fransada özel eğiitim olkullarına gittim ve köpek kurtarma eğitiminde 1.ciligim var ama ben bunları ilk defa burada söylüyorum çünkkü ilk defa kendini birsey sana biri kalkmıs bana köpeklerden anlmıyorsunz diyor suan gülyorum sana bak daha küçük cinse bakamıyormus kalmıs rott alıcak
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 22-07-11, 10:34   #70

kayıp Çevrimdışı

*_*---Mavi Kemik---*_* tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Ben japon balıgıda besliyorum guinea pig de besliyorum 2 tane köpek 1 tane kedi ve 1 tanede kus besliyorum ayrıca ben bu yasıma kadar binlerce köpek baktım ben 2 yasındayken çok iyi hatırlıyorum ailem eve 8-9 tane köpekle gelmislerdi ben köpeklerle büyüdüm ve siizn gibi köpekleri esya gibi görenler yüzünden tepkiliyim insallah bir an önce cockerında sahibi gelirde köepgi alır ölmesin siizn elinizde biz haklıydık iyikide anladınız bakamicanızı almadınız rott alsaydınız aaa ben köpek bakamıyormusum diyip sokaga atacaktınız o zavallı köpegi sizin gibi byle sacma sacma düsünen basit insanlar çok maalesef ben onlarla ölene kadar mücadele edicem ve köpeklerim elbettebenimle mutlular onları bir ömür boyu beslciek ve sevecek bir sahipleri var ve küçük köekler ağresif degildir bilip bilmeden konusma beynine doldurmussunz sacma sapan düsüncelerer at gözlügünüde takmıssın öyle yasıyorsun bence küçük cins besliyorum bir golden dan ve rott tan daha zeki ve tatlı hiç olmazsa kendimi bilen biriyim köpekge bakıp bakamicagımı biliyorum --- ben bu yasıma kadar tam sayı veremem ama eminim 60 yakın köpek baktım ve 58 yakın köpek psikolojisi ve evde özel köpek psikioljesi ve köpek bakma eğitimi verdim siz bana ne anlatıyorsunuz ben köpeklerin pati izlerinde lekerin anlamlarını biliyorumm ingiltere ve fransada özel eğiitim olkullarına gittim ve köpek kurtarma eğitiminde 1.ciligim var ama ben bunları ilk defa burada söylüyorum çünkkü ilk defa kendini birsey sana biri kalkmıs bana köpeklerden anlmıyorsunz diyor suan gülyorum sana bak
galiba sizin özürünüz var almıcam yazdım iyi etmişsiniz köpek bakmışsınız başınız göğe ermiş kendimi bişe sanmıyorum boş tenekeden çok ses çıkar burda bana anlatmanız boş zaten almıcam dedim hala da dalga geçiyomuş benim annem babam eve 8, 9 köpekle gelmedi ama gelmediyse napıyım ben bakılabileceğine inanıyodum tecrübe ettim olmazmış.ayrıca köpeği ben istemedim sahibi bi yere gittiği için bıraktı köpeği öldürücek kadar bilgisiz değilim ayrıca sahibi çok fazla gezdiremediği için köpek dışarı çıkınca korkuyo onun için çok çekiyo
daha küçük cinse bakamıyormus kalmıs rott alıcak bunu yazmanız bile seviyenizin sınırını belli etmiş
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 22-07-11, 10:37   #71

deryadian Çevrimdışı
Thumbs up Cvp: hangi cins

köpekçi tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
her satırda haklısınız (köpekçi)
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 22-07-11, 15:51   #72

kayıp Çevrimdışı

Lily-00 tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle

SİZE KATILIYORUM
teşekkür ederim
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 23-07-11, 00:35   #73

london

galiba sizin özürünüz var almıcam yazdım iyi etmişsiniz köpek bakmışsınız başınız göğe ermiş kendimi bişe sanmıyorum boş tenekeden çok ses çıkar burda bana anlatmanız boş zaten almıcam dedim hala da dalga geçiyomuş benim annem babam eve 8, 9 köpekle gelmedi ama gelmediyse napıyım ben bakılabileceğine inanıyodum tecrübe ettim olmazmış.ayrıca köpeği ben istemedim sahibi bi yere gittiği için bıraktı köpeği öldürücek kadar bilgisiz değilim ayrıca sahibi çok fazla gezdiremediği için köpek dışarı çıkınca korkuyo onun için çok çekiyo
daha küçük cinse bakamıyormus kalmıs rott alıcak bunu yazmanız bile seviyenizin sınırını belli etmiş
hmmmm ben aslında anlamıs oldugunuza sevindim ve arkadaşınız geldiginde bence onu çok çok öpün çünkü sizede bir tecrübe kazandırmıss neyse ben tartısmak istemiyorum sıkıldım ama sunu bilin ki dürüst davranmanıza çok sevindim çünkü bazı insanlar bunu bile söylemeyip gibip inadına köpek alıyorlar ve inancı deli ediyorlar bende siz onlardan biri sandım degilmissiniz yazdıklarımmın arkasındayım lakin fazla ağır kaçmıs olabilir hayvan severligime verin lütfen kıyaıyorum yani yazık çünkü,,, tabikide ben de bilemezdim 2 yasında bir sürü köpekler büyücegimi ama öyle olmus benimsa sansım sizi kınamıyorum kesinlike ve cockerın ismi ne çok merak ettim yaramaz birşey galiba ve sunu söylüm son not olarak daha küçük cinse bakamıyormus kalkmış rott alıcakmıs sözüm hayla gecerli sunu düşünün yha arkadasın o cockerı bırakmasaydı 3 günlüge dediklerimiz hepsi çıkıcaktı yazık olurdu hem sana hem köpege hee ama kendi evine çık evin içinde rahat rahat gezinsin al bir tane köpek belki titzligin ortadan kalkar
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 23-07-11, 01:04   #74

london

mesela ben cocker cinsi bir köpek daha alıcam zaten öncede bakmıstım ve her türlü seyini biliyorum böyle düşününn yani ben empat kurdum biraz geçte olsa sizde kurmayı deneyin
herkese iyi gecelerv ve forumlarrr ))
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 24-07-11, 00:54   #75

köpekçi üyesinin avatarı

Antalya
köpekçi Çevrimdışı

öncelikle merhaba arkdaşım... benim yukarıda yazdıklarımın tek kelimesinde ne alay nede iddiacılık var. japon balığını çoğu kişi yanlış anlamış olabilir ben ciddi söylüyordum japon balıklarıda hayvan sonuçta ve insana sakinlik huzur verirler. kelimelerimin hiç bir kelimesinde kimseye karşı saygısızlık yoktur nede alay... size beslemek istediğiniz köpeklerin nasıl olduklarını söyledim ki isterseniz araştırın o cins köpekler için söylediklerimin hepsi doğru... gerçekten terrieri söylerken üzüldüğümü belirttim. üzülürüm çünkü terrierler inatçı köpeklerdir ben sizden yaşça büyük bir insanım kalkıpta sizi alaya almam.şahsen söylediklerime mantık açısından baksaydınız ne kaba nede kötü birşey bulamazdınız.mavi kemikle aranızdaki konuşmaya hiç birşey demiyorum.mavi kemik zamanında çok köpek bakmış beslemiş biri anladığm kadarıyla herkese sinirlenmeniz gerekmez. bence köpeği almamanız isabet olmuş. sizin hatanız köpek bakma şekliniz yada şöyle söyliyeyim yetersiz bilginiz. hemen sinirleniyim demeyin lütfen.köpekler mamalarını yedikten 30 dakika 40 dakika içinde tuvalet yaparlar. yemek yedikten sonra tuvaletlerini yaptıracağınız yerde tutsanız ve yapana kadar yanında dursanız sonrasında ev içi gazete eğitimi vermek çok kolay.köpek arkadaşınızınsa asıl sahibini istedği için ağlar. dışarı çıkarkende özel galoşlar var uygun bir fiyatlarıda var. dışarıda gezdirirken eve gelince çıkarılabilen.ben size yukarıda sorular sormuştum bakabilirmisiniz diye temizlik konusundaydı çoğunluğu ama siz kendiniz itiraf etmişsiniz. gelelim küçük köpeklere ondada terbiyesiz sıfatını yedik yine ama neyse. küçük köpekler düzgün yetiştirilirse çok havlamaz ve her köpeğin kendi hisleri vardır. küçük köpekler çok havlasalar bile bir rotweillerinki gibi ses çıkarmaz. iran kedileri ise ben beslemedim ama besleyen çok tanıdığım uysal kediler birde zekiler kum eğitimide uzun sürmüyor. rahatça öğretebilirsiniz.kapınızı açınca sizi karşılar ve tek kaldığı içinde köpek kadar mutsuz olmaz.ve tekrar söylüyorum yukarıda söylediklerimin sonuna kadar arkasındayım. saygılarımla...
  Alıntı Yaparak Cevapla

Cevap Yaz

Konu Araçları