Markamama.com
Geri Git   Mihav.com > Köpek Forumları > Köpekler

Cevap Yaz
Eski 03-07-11, 15:40   #31

İstanbul (Avrupa Yakası)
legendary Çevrimdışı
Varsayılan Cvp: Alcam ama hangisini ??

londoner0123 tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
buradan yazılanları görünce dayanamadım. cavailier öncelikle seni sabrından dolayı tebrik ediyorum bence mesajlardan herkesin ne oldugu gayet ii anlaşılıyor sen merak etme seni de diğerlerini de herkes gayet ii anladı emin ol
Herkes kimin ne olduğunu anladı mı?gerçekten mi? Kimsenin burada kavga çıkartmak gibi bi amacı yok.
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 03-07-11, 15:55   #32

spartacusferit üyesinin avatarı

Antalya
spartacusferit Çevrimdışı

londoner0123 tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
buradan yazılanları görünce dayanamadım. cavailier öncelikle seni sabrından dolayı tebrik ediyorum bence mesajlardan herkesin ne oldugu gayet ii anlaşılıyor sen merak etme seni de diğerlerini de herkes gayet ii anladı emin ol
cins takıntısı saygısızlığının bahsini açmadığıma dua edin siz.
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 03-07-11, 16:37   #33

..cavalier.. üyesinin avatarı

Bursa
..cavalier.. Çevrimdışı

Ben cins takıntısı yapmıyorum bana uygun köpeği arıyorum...
Ben eve tutup mastiff alamam ve ya doberman alamam ama bahçe köpeği olduğundan evde tıkılıp kalmasını istemediğimden dolayı köpek arıyorum.Ben barınaklara da gittim.Ama sokak köpeğini ailem kabul etmedi.Bir köpeğği daha kurtarmak isterim hem de çok.Zaten biz barınaklara ayda belli bir meblağ da yatırıyoruz..Onları düşünmediğimden değil.
Londoner teşekkür ederim bence de onlar anladı ama yapacak bir şey yok..
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 03-07-11, 16:44   #34

spartacusferit üyesinin avatarı

Antalya
spartacusferit Çevrimdışı

..cavalier.. tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Ben cins takıntısı yapmıyorum bana uygun köpeği arıyorum...
Ben eve tutup mastiff alamam ve ya doberman alamam ama bahçe köpeği olduğundan evde tıkılıp kalmasını istemediğimden dolayı köpek arıyorum.Ben barınaklara da gittim.Ama sokak köpeğini ailem kabul etmedi.Bir köpeğği daha kurtarmak isterim hem de çok.Zaten biz barınaklara ayda belli bir meblağ da yatırıyoruz..Onları düşünmediğimden değil.
Londoner teşekkür ederim bence de onlar anladı ama yapacak bir şey yok..
barınaklara para yardımı yapıp, sokak ve barınak köpeğine tü kaka mı yapılıyor sizin evde? müthişmiş.
barınaklara gittiğine emin misin? barınaklarda neredeyse her cins köpeği bulmak mümkün. eğitimli ve sokağa atılmış her cins köpek... mastiff al gibi bir öneri mi getirdim sana, konuyu saptırma. her neyse. cidden sinirlerimi bozuyor yazdıkların. yoruma açık şeyler yazma.
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 03-07-11, 16:54   #35

Bursa
..cavalier.. Çevrimdışı

Yazdıklarım sizin sinirinizi bozuyor olabilir fakat sizin durumunuz karşıdan çok saygısızca..Ve eğer mağdem çok siniriniz bozuluyor daha fazla yer almayın. ben uzatmak istemedim dedikçe bir şeyler eklediniz ve dediğiniz çok doğru siz ne derseniz deyin 3 seneden beri istediğim köpeğime kavuşacağım.Annem bana şart koymuştu ve ben başardım bu yıl.Mastif'i örnek olarak verdim konuyu hiçbir yere saptırmıyorum ve bundan sonra yorum yapsanız da cevap yazamayacağım.Sizinle uğraşacak değilim emin olun saygımdan böyleyim.Ve köpekleri çok ama çok seviyorum.Sizin ne dediğiniz umrumda değil.Ve sizin benim dostça söylediğim bir şeyi anlamak istemediğinizden midir yoksa ANLAYAMADIĞINIZDAN mıdır bilemiyorum ama farklı farklı yorumladınız.Amacınızı da bilemiyorum.Sorun çıkartıp beni cani biri olarak göstermek istediğinizden falan mı acaba...
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 04-07-11, 14:37   #36

mugii üyesinin avatarı

İstanbul (Anadolu Yakası)
mugii Çevrimdışı

konu çok uzun ve saçma geçen dialoglarla dolu kimse kusura bakmasın

BAKIN KÖPEK KÖPEKLİĞİNİ HİÇBİRZAMAN UNUTMAMALIDIR BU EN BÜYÜK VE ÖNEMLİ UNSURDUR. İNSANOĞLU HER İŞİNDE AVCILIK OLSUN KIZAK ÇEKME OLSUN BÜTÜN TARİHİ BOYUNCA KULLANMIŞTIR NETEKİM KEDİLERİ KÖPEKLERDEN AYIRAN EN BÜYÜK ÖZELLİK ODUR.
İNSANDA İSTEDİĞİ ŞEYLERİ SÖYLEMEKTE SERBESTTİR SONUÇTA BAKACAĞINA İNANMIŞTIR VE BU CÜMLELERİ SARFETMİŞTİR SADECE IRK KONUSUNDA YARDIM İSTENMİŞTİR BU KONUDA BİLGİ ALMADIR AMAÇ KİMSENİN KİMSEYİ YARGILAMAYA HAKKI YOK IRK DERNEĞİNİN FORUMUNDA BANA DA DEDİLER ROT BAKMAMALISIN SNN ELİNE O KÖPEK VERİLMEZ DİYE BENİM KÖPEĞİM BNM GİBİ BİR SAHİBESİ OLDUĞU İÇİN İNANIN ŞANSLI ÇOK.. MİLLETİN DÜŞÜNCELERİNİ KINAMAK YERİNE YARDIMCI OLURSANIZ SİTE AMACINDAN SAPMAZ!!!

ben dişi rot alın derim. büyük müyük dişiler çok büyümez ne ırk alırsanız alın özellikle dişi aldığınız durumda daha da itaatkar olucaktır tek sahip sizi bilsin başka hiçbir önemi yok. benim köpeğim çok fazla insan gördü büyürken dünyanın en şımarık rot'u böle olmasından hiç memnun değilim ama benim hatam. benden korkuyo başkada birşeyi yok. ama dişi rot tavsiye ederim arkadaşımda war çok memnun köpeğindn..

dediğim gibi BU SİTENİN AMACI YARDIM ETMEK BİLGİLENDİRMEK!!! KINAMAK YADA LAYININ NE OLDUĞUNA KARAR VERMEK DEĞİL!!!
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 04-07-11, 14:43   #37

Bursa
..cavalier.. Çevrimdışı

mugii tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
konu çok uzun ve saçma geçen dialoglarla dolu kimse kusura bakmasın

BAKIN KÖPEK KÖPEKLİĞİNİ HİÇBİRZAMAN UNUTMAMALIDIR BU EN BÜYÜK VE ÖNEMLİ UNSURDUR. İNSANOĞLU HER İŞİNDE AVCILIK OLSUN KIZAK ÇEKME OLSUN BÜTÜN TARİHİ BOYUNCA KULLANMIŞTIR NETEKİM KEDİLERİ KÖPEKLERDEN AYIRAN EN BÜYÜK ÖZELLİK ODUR.
İNSANDA İSTEDİĞİ ŞEYLERİ SÖYLEMEKTE SERBESTTİR SONUÇTA BAKACAĞINA İNANMIŞTIR VE BU CÜMLELERİ SARFETMİŞTİR SADECE IRK KONUSUNDA YARDIM İSTENMİŞTİR BU KONUDA BİLGİ ALMADIR AMAÇ KİMSENİN KİMSEYİ YARGILAMAYA HAKKI YOK IRK DERNEĞİNİN FORUMUNDA BANA DA DEDİLER ROT BAKMAMALISIN SNN ELİNE O KÖPEK VERİLMEZ DİYE BENİM KÖPEĞİM BNM GİBİ BİR SAHİBESİ OLDUĞU İÇİN İNANIN ŞANSLI ÇOK.. MİLLETİN DÜŞÜNCELERİNİ KINAMAK YERİNE YARDIMCI OLURSANIZ SİTE AMACINDAN SAPMAZ!!!

ben dişi rot alın derim. büyük müyük dişiler çok büyümez ne ırk alırsanız alın özellikle dişi aldığınız durumda daha da itaatkar olucaktır tek sahip sizi bilsin başka hiçbir önemi yok. benim köpeğim çok fazla insan gördü büyürken dünyanın en şımarık rot'u böle olmasından hiç memnun değilim ama benim hatam. benden korkuyo başkada birşeyi yok. ama dişi rot tavsiye ederim arkadaşımda war çok memnun köpeğindn..

dediğim gibi BU SİTENİN AMACI YARDIM ETMEK BİLGİLENDİRMEK!!! KINAMAK YADA LAYININ NE OLDUĞUNA KARAR VERMEK DEĞİL!!!
Teşekkürler evde 2 tane küçük çocuk var.. (: Ona göre düşünüyoruz.Ve ben 4 gün sonra labradoru alacağım.Herşeyi tamamlandı sadece aşı gününü bekliyoruz.Çok teşekkür ederim yardımlarınız için.
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 04-07-11, 14:52   #38

mugii üyesinin avatarı

İstanbul (Anadolu Yakası)
mugii Çevrimdışı

..cavalier.. tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Teşekkürler evde 2 tane küçük çocuk var.. (: Ona göre düşünüyoruz.Ve ben 4 gün sonra labradoru alacağım.Herşeyi tamamlandı sadece aşı gününü bekliyoruz.Çok teşekkür ederim yardımlarınız için.
hiç farketmez alıştırmanızla alakalı çocuk sevgisi.. arkadaşımdaki dişi rot çocuklara tahammül edemiyo eğitmeni de bunu aynı boyda olduğu için rakip olarak gördüğünü söyledi.. benim köpeğim ise çocuk delisi çok seviyor çocukları.. yetiştirmenizle alakalı hiçbir sorun teşkil etmez genelde rotlar hatta youtube da birsürü bebeklerle videolarıda vardır hayırlısı olsun şimdiden
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 04-07-11, 14:54   #39

Bursa
..cavalier.. Çevrimdışı

Çok teşekkür ederim...
Şu an benim köpeğim o..
Harika bir duygu ve aklıma geldikçe gözlerim yaşarıyor.
Evin içinde duramıyorum yupii diye haykırıyorum içimden yok böyle birşey.
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 04-07-11, 15:38   #40

ilkayyy17 üyesinin avatarı

Çanakkale
ilkayyy17 Çevrimdışı

basit bir mevzu için amma tartışma yaşanmış. altı üstü bir tavsiye uğruna burda birbiriniz kırmaya değmez arkadaşlar. ayrıca ses tonu olmadan jest mimik olmadan sadece yazı ile anlaşmaya çalışınca birsürü yanlış anlamalar oluyor. bunları göz önünde bulunduralım lütfen. neyse köpeğiniz hayırlı uğurlu olsun güle güle büyütün. en kısa zamanda fotolarını bekliyoruz
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 04-07-11, 15:43   #41

Bursa
..cavalier.. Çevrimdışı

Dediğiniz çok doğru o yüzden benim de anlışadığım birkaç şey varsa özür diliyorum.
Ve evet elime aldığım an fotoğrafını çekeceğim.
Tek tek her gün fotoğrafını çekip klasör açıp 1. gün 2. gün 3.gün diye fotoğrafları yükleyeceğim.
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 15-07-11, 03:05   #42
Siteden Uzaklaştırıldı

No[t]hinG Çevrimdışı

Ne yazsam bilemedim, argo yazmamak için direniyorum.
Ferit; çok ama çok ileri gitmişsin. Ezip durmuşsun kızı. Erkekliğine hiç yakıştıramadım.
Söylediğini özür dileyerek düzeltmeye çalıştığı hâlde üstüne yürümüşsün resmen.
Ergin, evet azmış bir erkek gibi !
Haddini bil.. Burası her önüne geleni aşağılayıp yadırgayıp egonu tatmin edebileceğin bir yer değil.
Bayanın ne söylediğini insanca yaklaşabilen hemen herkes anlar.
Benzeri şeyler bizim başımıza da geldi. 3,5 aylık olana kadar baktığımız bir köpek, dışarıda her önüne gelene ilgi gösterdi, bunu her yerde söylüyorum sevgi delisiydi.. Ve aynı kadın tarafından 2. kez sevildiğinde deli gibi kuyruk salladığı an kardeşim isyan etti.. "Bize bile böyle kuyruk sallamadı, köpeğe bak!" diyerek, üzüldü.
Çünkü tuvaletiyle, kendisiyle vs ilgilenip uğraşıyordu her gün ve her gece.. Bu manzarayı görmek onun için hiç hoş olmadı.
Ve ben olsam, ben de olsam istemem köpeğimin başkaları tarafından sahiplenilmesini veya başkalarını sahip yerine koymasını..
Bu tamamiyle içgüdüsel bir şey, "senin olanı bir başkasıyla paylaşamama" isteği..
Evlilikteki, sevgililikteki kıskançlıkla.. veya bir erkek evladı olan bir annenin geliniyle çelişmesiyle aynı şey.
Sizden ve hepinizden daha yumuşak, anlamaya yönelik yorumlar yapmanızı bekliyorum.
Hayvan sever olmak, insan düşmanı olmak demek değildir. Bu sitedeki herkes de herkesten üstün değildir.
Ayağınızı, özellikle de ferit beyin ayağını yere sağlam basarak fazla uçmamasını temenni ediyorum.
Saygılarımla..
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 15-07-11, 09:53   #43

Bursa
..cavalier.. Çevrimdışı

No[t]hinG tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Ne yazsam bilemedim, argo yazmamak için direniyorum.
Ferit; çok ama çok ileri gitmişsin. Ezip durmuşsun kızı. Erkekliğine hiç yakıştıramadım.
Söylediğini özür dileyerek düzeltmeye çalıştığı hâlde üstüne yürümüşsün resmen.
Ergin, evet azmış bir erkek gibi !
Haddini bil.. Burası her önüne geleni aşağılayıp yadırgayıp egonu tatmin edebileceğin bir yer değil.
Bayanın ne söylediğini insanca yaklaşabilen hemen herkes anlar.
Benzeri şeyler bizim başımıza da geldi. 3,5 aylık olana kadar baktığımız bir köpek, dışarıda her önüne gelene ilgi gösterdi, bunu her yerde söylüyorum sevgi delisiydi.. Ve aynı kadın tarafından 2. kez sevildiğinde deli gibi kuyruk salladığı an kardeşim isyan etti.. "Bize bile böyle kuyruk sallamadı, köpeğe bak!" diyerek, üzüldü.
Çünkü tuvaletiyle, kendisiyle vs ilgilenip uğraşıyordu her gün ve her gece.. Bu manzarayı görmek onun için hiç hoş olmadı.
Ve ben olsam, ben de olsam istemem köpeğimin başkaları tarafından sahiplenilmesini veya başkalarını sahip yerine koymasını..
Bu tamamiyle içgüdüsel bir şey, "senin olanı bir başkasıyla paylaşamama" isteği..
Evlilikteki, sevgililikteki kıskançlıkla.. veya bir erkek evladı olan bir annenin geliniyle çelişmesiyle aynı şey.
Sizden ve hepinizden daha yumuşak, anlamaya yönelik yorumlar yapmanızı bekliyorum.
Hayvan sever olmak, insan düşmanı olmak demek değildir. Bu sitedeki herkes de herkesten üstün değildir.
Ayağınızı, özellikle de ferit beyin ayağını yere sağlam basarak fazla uçmamasını temenni ediyorum.
Saygılarımla..
Teşekkür ediyorum fakat ferit bey hemen hemen forumdaki herkese böyle çıkışlar yapabiliyor ...
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 15-07-11, 13:44   #44
Siteden Uzaklaştırıldı

No[t]hinG Çevrimdışı

Bence çok ama çok saygısızca; hele ki bir bayana karşı.
Hiç yakıştıramadım. Burada eminim herkes haddinden fazla bilgilendi hayvan bakımı konusunda.
Aşağılamaya, hakaret boyutuna gitmemelidir tartışma, ki zaten o yöne doğru de gitmemiş. İlk yorumdan itibaren çemkirmiş hadsiz.
Neyse. Umarım aklı başına gelir, her neresine gittiyse..
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 15-07-11, 13:47   #45

Bursa
..cavalier.. Çevrimdışı

Teşekkür ediyorum sonuçta bir geç kızın ne gibi öyle bir amacı olabilir bilemiyorum fakat spartacusferit buna inanmış demekki.Ve ben ne söylemek istediğimi anlatabildiğimi düşünüyorumm
  Alıntı Yaparak Cevapla

Cevap Yaz

Konu Araçları