Markamama.com
Geri Git   Mihav.com > Köpek Forumları > Köpek Sağlığı

Cevap Yaz
Eski 22-04-15, 10:32   #46
Moderatör

ilkerdagasan üyesinin avatarı

Çünkü insan Sen KÖTÜSÜN
ilkerdagasan Çevrimdışı
Varsayılan Cvp: Spor ve aktiviteleri

Tamam siz haklisiniz
puffik size gelince yorumunuz konuyla alakali deyil
cevabida sudur is yerimde pc arizali 3610 kisiyle dolayli yoldan ilgileniyorum isim yogu. Hadi bunuda gectim Ben telden giriyorum evde netim cekmiyor malesef wadafone buna bir onlem alamadi simdi gercekligini kanitlayamadigim bir sey icin mudahlede bulunmak sizcede yanlis olmazmi ?
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 22-04-15, 19:58   #47

dumiş üyesinin avatarı

dumiş Çevrimdışı

Tamam siz haklısınız diye geri mi çekiliyorsunuz kendinizi savunamayınca?
Ya da söylenen bir eleştiriyi konuyla alakalı değil diye mi cevaplıyorsunuz?
Eğer çok yoğunsanız neden bu forumun modu olmak için başvuru yaptınız?
Eğer ilgilenemeyecekseniz neden bu görevi üstlendiniz?
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 22-04-15, 20:04   #48

canancan Çevrimdışı

dumiş tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Tamam siz haklısınız diye geri mi çekiliyorsunuz kendinizi savunamayınca?
Ya da söylenen bir eleştiriyi konuyla alakalı değil diye mi cevaplıyorsunuz?
Eğer çok yoğunsanız neden bu forumun modu olmak için başvuru yaptınız?
Eğer ilgilenemeyecekseniz neden bu görevi üstlendiniz?
bunlar mutlaka cevaplanması gereken sorular fakat zaman bulamayacaktır yanıtlamaya muhtemelen.
forumda görüşler kısmıda var.orayada konu açılıyor yine yanıt yok.konuyla alakası olmama bahanesi bu durumda gerçekliğini yitiriyor.
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 22-04-15, 21:37   #49
Moderatör

Çünkü insan Sen KÖTÜSÜN
ilkerdagasan Çevrimdışı

tamam ozaman arkadaslar sorunlarınız varsa ben modlugu bırakırım sıkınytı yok bır sorunuuz varsa ozelden atın cevabını verıyım yada yenı konu acın moda sorular baslıklı sorun cevapıyayım
8-9 ay once ev sahıbım burdayken bır kopek alıcaktım barınaklara gıtme fırsatı bulamadım petshoptan aldım (nekadar dogru yaptım tartısılır) zamanım kısıtlıydı kıracıyım mecburen o burdayken almak ıstedım acele olusu bu bır bahanemıdır sızın ıcın degıl ama benım ıcın bahane ne komık seylerle ugrastım bır bılsenız
sunuda soylıyım petshop gercegını o zamanlar bu KADAR DERİN BİLMİYORDUM cunku ben hep burdan sahıplandım kopeklerımı (3 adet)
soylenen elestırıye gelınce ben acıklamasını yaptım ozel mesajla gelıpte bu pet sahte dersenız ben bunun dogrulugunu bılmeden o uyenın o petını sahte olarak nasıl engellıyebılır nasıl yaptırım yapabılırım ? sız o vebalın altına gırebılırmısınız bır cok mesaj alıyorum bu fake profıl dıye bakıyorum ıp lerı farklı hadı nasıl yaptırım uygulyabılıcem ? bu galıba elestırıye yeterlı cevaptır ? ust satırdada yaptım wadafone nın ınternetınde zayıflık yuzunden ozel ıslerımde sekteye ugradı
foruma mod lukla ılgılı sualınıze gelınce bakın bu foruma bır cok uye var ve tek mod var sızce de mantık hatası degılmı ?
elınızı vıcdanınıza koyun burda ısmını vermıcem bır cok kısıye abusrt yorum yapanları banladım kımseye kotu cırkın laf soyletmedım kı mod olmasamda burda laf soyletmeyecegım bır kac ısım var okuyunca anlıyacaklar kendılerını zaten

yıne soyluyorum kım olursa olsun tek modla saglıklı bır ısleyıs zor yanı benden 7/24 forumda olmamı ıstemenız gıbı bır durum kı elımden geldıgıncede burdayım

yine tekrarlıyorum benden ıyı yapıcagınıza ınanıyorsanız ben yetkılılerle konusup sıze devredebılırım emin olun o zamanda bu konuslarınızdan sızde yanlıs yaptıgınızı anlıyacaksınız

NOT:yapalım arkadaslar acın konu moda sorular dıye sorusu olan varsa ordan sorsun cevaplamazsam ozaman konusalım ?
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 22-04-15, 21:50   #50

Puffik üyesinin avatarı

İstanbul (Anadolu Yakası)
Puffik Çevrimdışı

Siz bana diyorsunuz da o sahte petlerin ben zaten tek tek fotoğraflarını kaydedip sonra Google görsellere sürükleyip kendiniz görün dedim, alın size kanıt şimdi tek tek beni uğraştırıp hepsine link mi atayım ? Asrın hanım yönetici olarak yaptı, halletti ip adreslerini de Görmüş ki uzaklaştırmış. Bir de özelden yazın demişsiniz ben 2 mesajımı da özelden attım size ama gelip de kusura bakmayın şu an bakamıyorum diye bile cevap yazmadınız. Sitede normal forumda bile konu başlıklarına, çok da elzem olmayan polemiklere girerken, bir üye size 2 şikayet Mesajı atıyor ama nezaketen de olsa dönemiyor musunuz ? Bu görevle alakalı değil sizin insan olarak davranışınızla alakalıdır.
Ayrıca o kişinin de resimleri aldığı sitenin Hesabını buldum, ama siz bana dediniz mi link atın diye hayır. Çünkü ben yöntemi söylüyorum. PC'nizden Google resimlerden ismi değiştirilmeden kaydedilen resimler, aynen görseller sekmesine klasöre atılır gibi sürüklendiğinde kaynak adresi verir. Bu da benden size bir ipucu olsun, daha önce söyledim ama bilmiyormuşsunuz galiba...
Petshop konusunda da siz almışsınız, ama hata ettim demediniz hiçbir zaman, aksine pıtırsonicin yorumlarından sonra bile pişman değilim şimdi olsa yine alırdım demişsiniz. Ama şimdi de gelmiş kaba tabirle yan çiziyorsunuz. Sizden artık bir cevap beklemiyorum sorularıma, gerek duymuyorum. Ister modluğu bırakın, ister Admin olun, bu sizin kendi kişisel kararınız. Biz burada site Yönetimi'nin daha iyi işlemesi gerektiğini söyledik sadece. Siz daha iyisini yapamam diyorsanız o sizin bileceğiniz iş.
Iyi günler.
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 22-04-15, 21:56   #51
Moderatör

Çünkü insan Sen KÖTÜSÜN
ilkerdagasan Çevrimdışı

bakın soylıyorum ınternet olayını sıze anlamıyorsunuz ısrarla haklısınız dıyorum yıne yok ama sızın ılk sıkayetınızde uye uyarıldı kanıtları mevcut o donemde bır cok mesajada cevap yazdım yıne soyluyorum
galeyana getırmenıze gerek yok o uyenın uyarıldıgı hakkında sıze mesaj gonderıldı kı o donemlerde pc yoktu bende evımde telden gırıyorum saglıklı degıl baglantım yanı bunları ekran goruntusu yapıp atmamı ıstersenız atarım safaflıktan bahsedıyorsanız ?
bakın PC yok dıyorum hala pc nıze kaydedersenız dıyorsunuz ben sıze derdımı anlatamıyorum yada ısrarla anlamıyorsunuz galıba ?
he sunuda soylıycem ınsanlıgımı mı sorguluyorsunuz banamı oyle gelıyor ?
sus ıcın ırksal sıbırya dıyorsunuz kopek hakkında bana resmen saldırıda bulunuyorsunuz ama ne kadar bu kopekler hakkında bılgınız var kac zamandır besledınız ?

Bu konu en son " 22-04-15 " tarihinde saat 22:02 itibariyle moderatör veya konu sahibi tarafından düzenlenmiştir....
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 22-04-15, 22:35   #52

canancan Çevrimdışı

İlkey bey sizde konu açabilirsiniz.zaten mod olduğunuzdan beri faydalı bir konu başlığı açtığınızı göremedik.siz açın konu başlığını bizde sitedeki sıkıntıları yazalım çözüm üretin.
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 23-04-15, 00:05   #53

Puffik üyesinin avatarı

İstanbul (Anadolu Yakası)
Puffik Çevrimdışı

PC'niz yoksa, yeterince vakit ayıramayacağınız bir görevi baştan kabul etmeseydiniz keşke o zaman. Ya da site kurucularına bu bahaneleri üretin bize değil. Siz çok elinden geleni yapan bir insan gibi Konuşuyor iseniz o zaman şunu da söyleyin, ben sadece ismimin Altında farklı bir Rütbe olsun diye mod oldum, sorunları başka site yöneticilerine aktarırsınız.
Ayrıca bana demişsiniz ki insanlığımı mi sorguluyorsunuz , insanlığını sorgulamak kişinin kendisine Düşen bir görevdir, başka insanların aklından geçenlerle sorgulanmaz.
Süs için diyorum çünkü siz amaçsız köpek almak demişsiniz madem alırken bir amacınız yoktu o zaman Süs oluyor işte. Çok merak ediyorsanız daha önce pitbull ve rottweiler besledik. Iki köpeğe de geçici olarak farklı zaman dilimlerinde bakmıştık 6 ay boyunca... Çok şükür Hiçbirinin bir sıkıntısı yoktu, hiçbir zaman da kuru mama yememişlerdi bunu da Bonus vereyim size.
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 23-04-15, 00:13   #54
Moderatör

Çünkü insan Sen KÖTÜSÜN
ilkerdagasan Çevrimdışı

Husky konusundan bahsettim 2. Si insanlık sorgulanmazsa sorgulamayacaksiniz o zaman seviyiyeli tartışmaya çalıştıkça abartiyorsunuz pc nin arzalanmasi benim sebebim değil bakın mightt,pissymom,vellamor,fbbeyza gibi isimlerin her şikayetini çözdüm 1 sizinki cozulmediyse onuda asrın hanım halletmisse burda sorun ne ?
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 23-04-15, 01:41   #55

dumiş üyesinin avatarı

dumiş Çevrimdışı

ilkerdagasan tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
pc nin arzalanmasi benim sebebim değil bakın
Ne demek istediğinizi anlayamadım.
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 23-04-15, 02:12   #56

mighty Çevrimdışı

haklı ve haksız aramıyoruz ama forumda soyle bır durum var LİNÇ KAMPANYASI ÇOK GÜZEL İŞLİYOR bunu zamanında yaşamış biri olarak arkadaşlar durun diyorum
Konular altına başka yorumlar hepimiz yapıyoruz çünkü biz aile gibi oluyoruz yeri geldiğinde dertleşiyoruz bu yüzden bazen konular yollarında sapabiliyor bunu eleştirip şuan burada aynı şeyi yapıyoruz gene konu dışına cıkılıyor
O halde lütfen başka konu üzerinden ilerleyelim yada tartışalım
Ben İlker Bey'i tanımam daha doğrusu kimseyi tanımıyorum sohbetlerimiz hariç.İşim oldu İlker Bey'e gece 2 de bile msj attım ilgilendi.Yalnız bu sıralarda değildi bunu özellikle belirteyim(pc'si arızalanmıs olabılır sonrasında dıye belırttım)
Hiç ben modum şuyum buyum dediğini görmedim- duymadım.
İnsanlar bu işi gönüllü yapıyor kusura bakmayın ama zamanında site sahiplerine bile msj yazdım beni rahatsız eden üyeyi atacaklarına bana ''NASIL ENGELLENİYOR'' tarifi verdiler!
Haksız yere siteden atıldım hakarete ugradım
Insanlar bıreysel farklı goruslere sahıp olabılır.Bu degıl ki ben hayvan satın alınmasını desteklıyorum.ASLA
ama ınsanlara bır şans verılmesı lazım belkı fıkrı degısmıstır ılerıkı hayatı ıcın
Lutfen uzatmayalım
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 23-04-15, 03:24   #57

Pıtırsonic Çevrimdışı

ilkerdagasan tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
8-9 ay once ev sahıbım burdayken bır kopek alıcaktım barınaklara gıtme fırsatı bulamadım petshoptan aldım (nekadar dogru yaptım tartısılır) zamanım kısıtlıydı kıracıyım mecburen o burdayken almak ıstedım acele olusu bu bır bahanemıdır sızın ıcın degıl ama benım ıcın bahane ne komık seylerle ugrastım bır bılsenız
sunuda soylıyım petshop gercegını o zamanlar bu KADAR DERİN BİLMİYORDUM cunku ben hep burdan sahıplandım kopeklerımı (3 adet)
ben size daha önce de bu konuyla ilgili eleştirilerde bulundum, belki hatırlarsınız. hatta ASRIN aracılığıyla da şikayetimi dile getirdim. ilk konunuzdan tutun farklı konu başlıklarında bile bunun eleştirisini size yaptım, kaç kere tekrar ettiniz aynı söylemlerinizi. yine bu benzeri konuşmalar gerçekleştirirseniz yine eleştiririm. şimdiye kadar hiçbir şekilde pişman değildiniz. daha bir önceki mesajınızda yine olsa yine alırım diyorsunuz. tekrar edeyim, alıp pişman olan, sonrasında karşı duruş sergileyen ya da dediğiniz gibi bu kadar işin iç yüzünü bilmeyip öğrendikten sonra görüşü değişenlere lafım yok. ancak siz ısrarla yine olsa yine alırım derseniz ben de aynı yorumumu tekrar ederim. fikrinizi değiştiren sebebin farklı olduğunu düşünüyorum ama bu benim şahsi düşüncem, niyetinizi bilmeme imkan yok. umarım yanılıyorumdur da artık fikriniz içten bir şekilde değişmiştir, benim temennim herkes için bu yönde. ayrıca madem fikriniz değişti, lütfen artık hayvan satışına yönelik yorumlar yapmayın. moderatör olduğunuz forumun içeriğiyle bağdaşan yorumlar yapın. bir insan hayvanlarla ilgili bir foruma moderatör oluyorsa hayvanlarla ilgili belirli bir birikime ve duyarlılığa sahip olmalı. sadece üye engelleyip yorum silmeyle bittiğini düşünmüyorum. ayrıca daha bu ve benzeri forumların moderatörleri hayvan satışını desteklerse petshoptan satın alan ya da almayı düşünen insanlara bunun yanlışlığını anlatamazsınız. bu yüzden bu konuda daha fazla duyarlılık göstermenizi umuyorum ve forum üyesi olarak beklentim bu yönde. hayvanlara fayda sağlamayan her konuyu eleştirelim ama bunu önce bir kendi yaptıklarımızı eleştirerek ya da sebep olunan kötülüklerin farkında olarak yapalım.
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 23-04-15, 09:49   #58
Moderatör

Çünkü insan Sen KÖTÜSÜN
ilkerdagasan Çevrimdışı

Bana 8-9 aylık mesajı gönderiyorsunuz pitirsonic 8-9 ay sonra konu değişmiş evet bakın husky gene olsa gene Husky alırım alırım demek sizin için maddiyattan öteye gecmiyorsa ayrı eve bir kedi aldiniz sokaktan aldınız dedik diye parayla mi aldınız anlamına geldi siz yorum. Yaptınız biri de husky sibiryada beslenir yorumu yaptı bende ardından mesajımda sibiryaya kasıt olarak yine olsa yine alirim dedim
hadi onuda geçtim 8-9 ay oncek. Mesaj için bana burda tartışma yarattiniz ya alkisliyorum...
ki yorumlarımi okuyun petshop konusunun derinligini bilmedigimide yazdim.
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 23-04-15, 09:55   #59
Moderatör

Çünkü insan Sen KÖTÜSÜN
ilkerdagasan Çevrimdışı

PekI pitirsonic sozum size moderator napsin ?

Ucretsiz bir forumda gonullu mod ne yapsin ?
Bide size artik yorum yapmiyor BU KONU ICIN kale almiyorum Ben savunmami olayin gidisatini ASRIN hanima anlattim derdiniz ona anlatabilirsiniz yanliz 8-9 at onceki ve hatali (satin alidigim icin.husky icin asla) oldugumu soyledigim Konuda gitmeyin komik oluyosunuz

Bu konu en son " 23-04-15 " tarihinde saat 11:40 itibariyle moderatör veya konu sahibi tarafından düzenlenmiştir....
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 23-04-15, 14:34   #60

Pıtırsonic Çevrimdışı

benim yaptigim yorumdan sonra verdiginiz cevapta yazmadiniz bunu, ben ASRIN hanimla konustuktan sonra hatali oldugunuzun guya farkina vardiniz ve olay "siz haklisiniz, ben bilmiyordum"a dondu. bastan soyleseniz zaten hic uzatmaz, fikrinizi degistirdiginiz icin de mutlu olurdum ama o yorumdan sonra verdiginiz cevaba bakin bi. herkese laf yetistirip parayla satin almak isteyenlere yol gostermek ya da eski uyeleri yedirtmem deyip yenilerin uzerine gereksizce gitmek yerine faydali konular acabilirsiniz mesela. ben durduk yerde eski konuyu acmadim, konunun baslangicina bakip yapin yorumunuzu, hatta hic yapmayin. muhatap olmuyorumlar basladiysa konusmalar farkli noktalara kayiyor demektir, hic gerek yok.
  Alıntı Yaparak Cevapla

Cevap Yaz

Konu Araçları

Saat 08:00.

Reklam
© Copyright 2008 Mihav.com
Creative Commons Lisansı
x

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198