Markamama.com
Geri Git   Mihav.com > Kedi Forumları > Kediler

Cevap Yaz
Eski 25-06-12, 23:56   #1

pamukprens üyesinin avatarı

İstanbul (Anadolu Yakası)
pamukprens Çevrimdışı
Unhappy Tatile çıkıyorum bırakacak kimsem yok..!

Şehir dışına çıkıyorum 3-4 gün süreliğine bırakacak kimsem yok eve gelip suyunu yemini tazelesin.
Pansiyon araştırdım kafesler var ya da çok pahalı.
Kedim çok hareketli ve sürekli oyun oynamak istiyor. Kısırlaştıralı 1 ay oldu.
İstanbul Anadolu yakasında ekonomik, kedilerle deli gibi oynayan, seven bir pansiyon bilen varsa bana yardımcı olsun. Tecrübelerini paylaşsın lütfen.
Evde yalnız bırakmaktan korkuyorum
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 26-06-12, 21:18   #2

pamukprens Çevrimdışı
Varsayılan Cvp: Tatile çıkıyorum bırakacak kimsem yok..!

Kimsenin bir fikri alternatifi yok mu acaba? Şaşırdım :S
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 26-06-12, 21:49   #3

İstanbul (Avrupa Yakası)
fisun Çevrimdışı

3 yada 4 günlüğüne kediniz evde kalsın derim pansiyon falan aramayın kediler evlerine alışkın evlerini benimseyen hayvanlar bir pansiyon bulsan kafeste kapalı yada değişik kediler başka ortama girecek en önemlisi alıştığı ev ortamından kopunca pskolojisi değişecek mutsuz olacak..ev ortamını yaşadığı evi çok benimser kediler bırakacağınız pansiyonda gerçekten mutsuz olacak buna inanan biriyim..bir pansiyon ne kadar sevimli olursa olsun kedi ev ortamını arar ne kadar hijyenik olursa olsun bazı hastalıklar bulaşabilir hiç belli olmaz..bence hiç gerek yok pansiyon arama...evinde onun için gerekli olan kuru mamasını ona dört gün yetecek kadar bir kaç kaba doldur evin her odasına koy aynı şekilde suyunuda bir kaç kaba koy tırnaklarını kes biryere takılmasın oynamayı sevdiği oyuncakları bırak o kadar..buna inanın ev ortamında yanlızken bırakacağınız pansiyondan daha mutlu olacaktır..
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 26-06-12, 21:49   #4

ord
cansu87 Çevrimdışı

dadı tut bence
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 26-06-12, 21:54   #5

İstanbul (Avrupa Yakası)
fisun Çevrimdışı

cansu87 tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
dadı tut bence
siz dadılık yapıyosunuz galiba...böylemi cevap verilir saçma.dalga geçmeye gerek yok....
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 26-06-12, 22:02   #6

hulya üyesinin avatarı

Ankara
hulya Çevrimdışı

fisun tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
3 yada 4 günlüğüne kediniz evde kalsın derim pansiyon falan aramayın kediler evlerine alışkın evlerini benimseyen hayvanlar bir pansiyon bulsan kafeste kapalı yada değişik kediler başka ortama girecek en önemlisi alıştığı ev ortamından kopunca pskolojisi değişecek mutsuz olacak..ev ortamını yaşadığı evi çok benimser kediler bırakacağınız pansiyonda gerçekten mutsuz olacak buna inanan biriyim..bir pansiyon ne kadar sevimli olursa olsun kedi ev ortamını arar ne kadar hijyenik olursa olsun bazı hastalıklar bulaşabilir hiç belli olmaz..bence hiç gerek yok pansiyon arama...evinde onun için gerekli olan kuru mamasını ona dört gün yetecek kadar bir kaç kaba doldur evin her odasına koy aynı şekilde suyunuda bir kaç kaba koy tırnaklarını kes biryere takılmasın oynamayı sevdiği oyuncakları bırak o kadar..buna inanın ev ortamında yanlızken bırakacağınız pansiyondan daha mutlu olacaktır..

Yazdıklarına katılıyorum 1 haftaya yakın evde yoktum gerçi 1 kez kardeşim geldi baktı ama evde kalmasında fayda var.Suyunu ve mamasını evin birkaç yerine dağıtın ama özellikle su kabı kolay deviremiyeceği cam ağır bir kap olabilir birde hava çok sıcak eğer cam açık bırakabileceğiz bir ortamınız varsa bir camı açık bırakın ama o odanın kapısını iyice kapatın kapının altında da olsa biraz hava girmesi yeterli olur.Evinde daha mutlu olucaktır ama dönünce biraz kapris yapabilir...
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 26-06-12, 22:35   #7

pamukprens Çevrimdışı

Acaba çok bağrır mutsuz olur mu diye telaş ettim hiç yalnız kalmadı evde. Fisun hanım bende kafeste tıkılma konusunda sıkıntılıyım zaten birde üstüne istenmeyecek para istedi vetim.Bende şu depolu mama kaplarını düşündüm ama çıkmaz etmez diye her odaya da yem koyucam yine.

Cansu87 işin şakasında mısın bilmiyorum ama şahsen inanılmaz birisin.

hulya hanım bi camım sıkıntılı tam kapanmıyor zaten hava geliyor ordan az biraz da olsa tam açamam geçen sene hırsızlık olayı oldu alt katta.

Fikir verenler için teşekkür ederim sanırım yalnız bırakıcam bu gidişle umarım depresyona girmez evi dağıtması pek umrumda değil.
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 27-06-12, 11:34   #8

İstanbul (Avrupa Yakası)
ece_g Çevrimdışı

Suyu sürekli tazelenmeli. O yüzden bence bir musluğu sızıntı şeklinde açın ihtiyacı olduğunda ordan taze taze içebilsin
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 04-07-12, 17:10   #9

pamukprens Çevrimdışı

3 gün evde yalnız kalan kedim pek sorun yaşamamış sanırım. Ev düzgündü bıraktığım oyuncaklar etrafa saçılmıştı sadece. Kumuna yapmış evi pisletmemiş. Eve girer girmez kucağıma atladı 1 saat sevdim mırıldandı oyun oynadık evt mutluyuz
  Alıntı Yaparak Cevapla

Cevap Yaz

Konu Araçları

Saat 15:53.

Reklam
© Copyright 2008 Mihav.com
Creative Commons Lisansı
x

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83