Markamama.com
Geri Git   Mihav.com > Kedi Forumları > Kediler

Cevap Yaz
Eski 18-08-14, 21:06   #1

mighty Çevrimdışı
Exclamation konu kapatildi

Konu kapatilmistir

Bu konu en son " 31-08-14 " tarihinde saat 19:02 itibariyle moderatör veya konu sahibi tarafından düzenlenmiştir....
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 18-08-14, 21:45   #2

Kocaeli (İzmit)
Gizem-Pasa Çevrimdışı
Varsayılan Cvp: Lutfen Sıkayet Edermısınız Buna Sessız Kalmayalım!!

ay günah yaaa.
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 18-08-14, 21:48   #3

İstanbul (Avrupa Yakası)
e3u1 Çevrimdışı

Ortada eziyet fln yok ki. Hayvan sevgisi bu yaşlarda aşılanmalı. Oyuncak mı diyip çocukla oynamasına müsade etmezseniz büyüdüğünde nasıl hayvanları sevmesini beklersiniz. Eğer çocuğun tutmasına yanağına sürtmesine eziyet diyorsan çocuğu olan kimselerin kedilerini bırakmaktan başka çare kalmıyor demektir. Nihayetinde bebek bu yetişkin gibi davranmasını bekleyemezsin. Zamanla büyüdükçe oturur, başta tutarak sever büyüyünce bunun hayvanın hoşuna gitmediğini anlayıp daha yumuşak sevmeyi öğrenecektir, tabi sevmeye çalışmasına engel olup soğutmazsanız.

Hiçbir yerde ezmiyor. Yapmaya çalıştığı şey sevmek, 21aylık bebek ne kadar sıkabilir ki ? Annenin umrunda değil demişsin bacakları arasına aldığında hemen müdahale ediyor. Çocuğun niyeti hayvanı sevmek, annesinin niyeti çocuğa sevgiyi aşılamak.

Şimdi siteyi birilerine sataşarak stres atmak için kullanan kişiler/arkadaşların toplaşıp üstüme gelebilirsiniz. Cevap vermiycem yoksa 6 sayfa sürüyor muhabbet, o kadar mesaj nasıl yapılacak başka..
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 18-08-14, 21:55   #4

Kocaeli (İzmit)
Gizem-Pasa Çevrimdışı

Annesi de mi bebek.? hayvanı ayaklarını arasına almış oynuyor sıkıyor o bebekse tavşan da bebek. çocuğa hayvan sevgisi al yavrum hayvanı gebertene kadar sık eziyetler et ben sana hayvan sevgisi aşılıyorum diye olmaz. hayvan sevgisi şöyle aşılanır sokaktaki hayvanlardan çocuğunuzu kaçırmazsınız onlar pis deyip çocuğun beynini yıkamazsın hayvanlara ''cici'' dediğimiz tarzda güzelce sevdirirsiniz. olay budur. o onu anlayana kadar elinde kaç hayvan ölür acaba merak ediyorum. bacak arasına aldığında çocuğun elinde oyuncak var demek ki hayvana çok kötü bir şey yapıyor ki kamerayı hemen aşağı indirip kapatıyor o kadar sıkmasına müdahale etmemesine rağmen buna ediyor. o son lafı da bana sokmaya çalışmazsanız sevinirim. çünkü her seferinde cevabınızı alıp oturuyorsunuz. bu kadar takipçim olması güzel aslında.
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 18-08-14, 22:04   #5

İstanbul (Avrupa Yakası)
e3u1 Çevrimdışı

Gizem-Pasa tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Annesi de mi bebek.? hayvanı ayaklarını arasına almış oynuyor sıkıyor o bebekse tavşan da bebek. çocuğa hayvan sevgisi al yavrum hayvanı gebertene kadar sık eziyetler et ben sana hayvan sevgisi aşılıyorum diye olmaz. hayvan sevgisi şöyle aşılanır sokaktaki hayvanlardan çocuğunuzu kaçırmazsınız onlar pis deyip çocuğun beynini yıkamazsın hayvanlara ''cici'' dediğimiz tarzda güzelce sevdirirsiniz. olay budur. o onu anlayana kadar elinde kaç hayvan ölür acaba merak ediyorum. bacak arasına aldığında çocuğun elinde oyuncak var demek ki hayvana çok kötü bir şey yapıyor ki kamerayı hemen aşağı indirip kapatıyor o kadar sıkmasına müdahale etmemesine rağmen buna ediyor. o son lafı da bana sokmaya çalışmazsanız sevinirim. çünkü her seferinde cevabınızı alıp oturuyorsunuz. bu kadar takipçim olması güzel aslında.
İlginç, ciddi ciddi seni takip etiğimi mi düşünüyorsun ? Kedi başlığı altında tüm konuları takip ediyorum büyük çoğunluğunda sizin mesajlarınız var. Özellikle tartışma konularında 10larca diyebilirim. Alınman iyi olmuş kendini bilmen güzel. Her seferinde cevabımı alıp sustuğumu düşünmeniz de çok komik. Siz biriyle sayfalarca tartışıp insanların huzurunu bozunca birde arkadaşlarınız destek çıkınca haklı olduğunuzu mu düşünüyorsunuz ? Kusura bakmayın ben o kadar işsiz değilim. Konuşmayı seven biri değilim gereksiz uzayan şeylerden de hazzetmem. Hakarete varan sözler kullanmayıp sayfalarca tartışmayınca cevabımı alıp sustuğumu düşünmeniz birde takipçiniz olduğumu sanmanız çok hoş gerçekten.
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 18-08-14, 22:13   #6

İstanbul (Avrupa Yakası)
e3u1 Çevrimdışı

mighty tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Stress atmak icin kullanmiyoruz siteyi tepki cekeceginizi bilerek yazmissiniz demek siz stress atmak istiyorsunuZ
Konuyu dagitmayin baltalamayin lutfen! Goz var nizam var elindeki canli hayvana oyuncak muamelesi yapiliyor yaptiriliyor buna goz yumuluyor ! Size fikir beyan edin demedik yardim istedik ! Etmiyorsanizda aksi yonde dusunuyorsanizda tepki cekeceginizi bilerek yazmayin!
Tepki çekeceğini bilerek fikrimi saklamam hiçbir zaman. Yoksa cevabımı alıp susmuş sanılıyorum. Baltama niyetim yok, burası forum olduğuna göre düşüncemi yazmakta sakınca görmüyorum. Fikir beyan edin dememenize de pek takılmadım doğrusu.
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 18-08-14, 22:29   #7

Kocaeli (İzmit)
Gizem-Pasa Çevrimdışı

e3u1 tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
İlginç, ciddi ciddi seni takip etiğimi mi düşünüyorsun ? Kedi başlığı altında tüm konuları takip ediyorum büyük çoğunluğunda sizin mesajlarınız var. Özellikle tartışma konularında 10larca diyebilirim. Alınman iyi olmuş kendini bilmen güzel. Her seferinde cevabımı alıp sustuğumu düşünmeniz de çok komik. Siz biriyle sayfalarca tartışıp insanların huzurunu bozunca birde arkadaşlarınız destek çıkınca haklı olduğunuzu mu düşünüyorsunuz ? Kusura bakmayın ben o kadar işsiz değilim. Konuşmayı seven biri değilim gereksiz uzayan şeylerden de hazzetmem. Hakarete varan sözler kullanmayıp sayfalarca tartışmayınca cevabımı alıp sustuğumu düşünmeniz birde takipçiniz olduğumu sanmanız çok hoş gerçekten.
öncelikle şunu söyleyeyim bana ya sen ya da siz diye hitap edin ikisi bir arada olmuyor çünkü. siz demeniz daha mantıklı çünkü ben size siz diye hitap ediyorum. bakınız bu da bir tartışma konusu ve burada siz varsınız. aaa ne garip. ben zaten varım her yerde ama sizi böyle yerlerde görmek şaşırttı beni insan karşısındaki eleştirirken kendine de çeki düzen verir. hani beni eleştirdiğiniz şeyi sizi yapmanız ne bileyim farklı gibi. o konularda 10larca mesajım var ama ben boşuna konuşmuyorum kimseye laf sokma amacında değilim kimin mesajları 1400ün üstünde onuda araştırmıyorum ben buradaki sapıkları sahte veterinerleri şikayet ediyorum onlarla tartışıyorum. bu konuda yazan bir mighty var bir de ben ki bir mesajınızda benim mesajlarımın 1400ün üstünde olduğunu belirtmeniz sonrasında o son cümleyi söylemeniz tesadüf değil. Türk dizisi değiliz sonuçta biz öyle tesadüfler ancak Türk dizilerinde olur. bana kimse arka çıksın çıkmasın bu beni ilgilendirmez kimse benim yancım değil ben burada kimseye para vermiyorum beni korusun diye düşüncesi o yöndeyse ona göre cevabını verir aynı şekilde sizi de savunabilir ben kim kimi savunmuş kim kimin yancısıymış diye bakmam bir işe. işsiz değilseniz bana laf sokmaya çalışmanıza gerekte yok hani. gereksiz uzayan şeylerden hazetmemeniz çok ortada gerçekten. üslubunuzu bir kere eleştirdim her konuda beni bulup laf sokma çabalarına giriyorsunuz konuyu uzatan sizsiniz ben sizi gördüğüm yerde sataşmıyorum. beni takip etmiyorsanız 1400den fazla mesajım olduğunu nereden bileceksiniz ya da geçen günlerde neden profilimi ziyaret edenlerin arasında adınız vardı.? ne kadar laf soksam kar diye düşünüyorsunuz lafı sokup kaçıyorsunuz olan bu. ayrıca sadece son cümleme bu kadar alınıp hiç hayvanmış bebekmiş annesiymiş bunları konuşmadan tartışma çıkartmaya çalışmanız da konuyu uzatmaktan hazetmemenizin bir göstergesi herhalde.?

Bu konu en son " 18-08-14 " tarihinde saat 22:33 itibariyle moderatör veya konu sahibi tarafından düzenlenmiştir....
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 18-08-14, 22:45   #8

İstanbul (Avrupa Yakası)
e3u1 Çevrimdışı

öncelikle şunu söyleyeyim bana ya sen ya da siz diye hitap edin ikisi bir arada olmuyor çünkü. siz demeniz daha mantıklı çünkü ben size siz diye hitap ediyorum. bakınız bu da bir tartışma konusu ve burada siz varsınız. aaa ne garip. ben zaten varım her yerde ama sizi böyle yerlerde görmek şaşırttı beni insan karşısındaki eleştirirken kendine de çeki düzen verir. hani beni eleştirdiğiniz şeyi sizi yapmanız ne bileyim farklı gibi. o konularda 10larca mesajım var ama ben boşuna konuşmuyorum kimseye laf sokma amacında değilim kimin mesajları 1400ün üstünde onuda araştırmıyorum ben buradaki sapıkları sahte veterinerleri şikayet ediyorum onlarla tartışıyorum. bu konuda yazan bir mighty var bir de ben ki bir mesajınızda benim mesajlarımın 1400ün üstünde olduğunu belirtmeniz sonrasında o son cümleyi söylemeniz tesadüf değil. Türk dizisi değiliz sonuçta biz öyle tesadüfler ancak Türk dizilerinde olur. bana kimse arka çıksın çıkmasın bu beni ilgilendirmez kimse benim yancım değil ben burada kimseye para vermiyorum beni korusun diye düşüncesi o yöndeyse ona göre cevabını verir aynı şekilde sizi de savunabilir ben kim kimi savunmuş kim kimin yancısıymış diye bakmam bir işe. işsiz değilseniz bana laf sokmaya çalışmanıza gerekte yok hani. gereksiz uzayan şeylerden hazetmemeniz çok ortada gerçekten. üslubunuzu bir kere eleştirdim her konuda beni bulup laf sokma çabalarına giriyorsunuz konuyu uzatan sizsiniz ben sizi gördüğüm yerde sataşmıyorum. beni takip etmiyorsanız 1400den fazla mesajım olduğunu nereden bileceksiniz ya da geçen günlerde neden profilimi ziyaret edenlerin arasında adınız vardı.? ne kadar laf soksam kar diye düşünüyorsunuz lafı sokup kaçıyorsunuz olan bu. ayrıca sadece son cümleme bu kadar alınıp hiç hayvanmış bebekmiş annesiymiş bunları konuşmadan tartışma çıkartmaya çalışmanız da konuyu uzatmaktan hazetmemenizin bir göstergesi herhalde.?
"Ben yaparım sen yapamazsın" mantığı yanlış bence. 1400 mesajı tek tek bulmadım o kadar mesajınız olduğunu nerden mi bilicem ? :
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 18-08-14, 22:55   #9

Kocaeli (İzmit)
Gizem-Pasa Çevrimdışı

profilimi ziyaret edenler arasındasınız ama ? bakın o kadar yazıya 1 satır çünkü haklıyım. beni her gördüğünüz yerde laf sokma çabalarına girip ne kendinizi ne de beni sinir edin.
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 18-08-14, 22:59   #10

İstanbul (Avrupa Yakası)
e3u1 Çevrimdışı

profilimi ziyaret edenler arasındasınız ama ? bakın o kadar yazıya 1 satır çünkü haklıyım. beni her gördüğünüz yerde laf sokma çabalarına girip ne kendinizi ne de beni sinir edin.
O kadar yazıya bir satır yeter bence, sizin gibi 6 sayfa sürdürme niyetinde değilim. Her gün yüzlerce kişi birbirlerinin profiline bakıyor -sizde benimkine girmişsinizdir eminim ki- ama kimse sizi takip etmiyor merak etmeyin, egoyu paranoyaya dönüştürmeyin.
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 18-08-14, 23:11   #11

Kocaeli (İzmit)
Gizem-Pasa Çevrimdışı

uzatmayı sevmediğiniz için her yerde bana sataşıyorsunuz evet çok hoş bir savunma. ben bunu inkar etmem evet girdim ne olacak aynı siteye üyeyiz sonuçta. kimin egoları olduğu belli ayrıca. madem ki konuyu 6 sayfa yapmak istemiyorsunuz susun o halde. konu amacından şaşmasın.
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 18-08-14, 23:21   #12

Kocaeli (İzmit)
Gizem-Pasa Çevrimdışı

ya suzan ben mail atamadım hata veriyor sürekli =(((
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 18-08-14, 23:23   #13

İstanbul (Avrupa Yakası)
e3u1 Çevrimdışı

çünkü her seferinde cevabınızı alıp oturuyorsunuz.
bakın o kadar yazıya 1 satır çünkü haklıyım.
madem ki konuyu 6 sayfa yapmak istemiyorsunuz susun o halde.
Cevap vermediğim uzatmadığım için cavabımı alıp oturduğumu düşünüp sus demeniz nasıl bir mantık çözemedim. Ayrıca uzun yazan haklı fln olmuyor. Uzatmamak için siz susabilirsiniz. Bayılıyorum " " ifadesine. Onu koyunca laf sokmuş olunuyor değil mi hehe.

Iyiki uzatmicam dedin yani birde uzatsan nolcakti bilemedim
Uzatsam 'Düzeltme' ne olucağını görmek için şu sayfalarca sürdürdüğünüz konuya bakın işte uzatınca öyle oluyor.

Hayir hayvancagiza yardim icin atilacak 2_3 mail toplam 10 dk surmez 1 saattir konuyu mesgul ediyorsun 10 dkkani ayirip mail at desek atmazsin burda ancak alakasiz konularda cvp yazarsin sanki soru sordum konu icinde
Cocuklara hayvan sevgisini boylemi asilamayiz ? Diye birsey yazildigini yada yaZdigimi gormuyorum???
Uzatma hayvanin kaderine mani olma 6 sayfa surdumicek arkadas?
Uu, "siz" ile başlayıp kabalaşmaya "sus, uzatma"ya geçtik harika.

Ne kadar uzatıcağımı soruyorsanız siz devam ettikçe edicem.
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 18-08-14, 23:35   #14

İstanbul (Avrupa Yakası)
e3u1 Çevrimdışı

Senin tarzina gecis yaptim cunku boyle burayi mesgul edenlere tahammulum yok
Biri mahkemelik oldu ztn tahammulum olmadigini burdan anlayabilirsin o hayvanin vebalide senin boynuna
Noldu surdurmicektin kafa nereye sen oraya modunami girdin
Aynen, senin kafaya ulaşmaya çalışıyorum. Ne kullanıyorsan artık. Senin burayı meşgul edenlere tahammülün yoksa benim de başka konuları meşgul edenlere yok bu kadar basit.
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 18-08-14, 23:43   #15

İstanbul (Avrupa Yakası)
e3u1 Çevrimdışı

Tamamını kullanınca bu mu çıktı ortaya pek yormuşsun. O halde beynin soru eki -mi -mu'lar ile -şey kelimesinin önceki kelimeden ayrı yazıldığını da bilmesi gerek, oraya çalışmadı mı ?
  Alıntı Yaparak Cevapla

Cevap Yaz

Konu Araçları

Saat 16:28.

Reklam
© Copyright 2008 Mihav.com
Creative Commons Lisansı
x

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198