Markamama.com
Geri Git   Mihav.com > Kedi Forumları > Kediler

Cevap Yaz
Eski 05-08-10, 16:50   #16
Veteriner Hekim

İstanbul (Avrupa Yakası)
vetcevik Çevrimdışı
Varsayılan Cvp: kedimin sancısı varr....

Kedinize de size de kolay gelsin ancak hem benimle hem de veterinerinizle haberleşiyorsunuz. Lütfen tek noktayı takip edin. Çünkü ben size şekerli suya devam demedim..
Eski 05-08-10, 17:57   #17

beyazkızım üyesinin avatarı

İstanbul (Avrupa Yakası)
beyazkızım Çevrimdışı

vetcevik tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Kedinize de size de kolay gelsin ancak hem benimle hem de veterinerinizle haberleşiyorsunuz. Lütfen tek noktayı takip edin. Çünkü ben size şekerli suya devam demedim..
müjgan hanımm tabiikide siz şekerli suya devam demediniz.Bizim burdaki veteriner dedi bende bunun üzerine birde sizin fikrinizi alıyım istedim...Amaa evvet haklısınızz şu dakikadan sonra daha dikkat ederim.Biliyorumki bizim iyiliğimiz için bunu söylüyorsunuz çokda haklısınız amaa ne olur benide anlayın bu saat oldu hala bir netice yok artık kimi arasamda istediğim cevabı alsam durumuna düştüm.Kedime bişi olsun istemiyorum saatlerdir çektiği sancı ve bundan önceki sıkıntılarını düşününce gerçekten üzülüyorum...
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 05-08-10, 18:14   #18
Veteriner Hekim

İstanbul (Avrupa Yakası)
vetcevik Çevrimdışı

beyazkızım tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
müjgan hanımm tabiikide siz şekerli suya devam demediniz.Bizim burdaki veteriner dedi bende bunun üzerine birde sizin fikrinizi alıyım istedim...Amaa evvet haklısınızz şu dakikadan sonra daha dikkat ederim.Biliyorumki bizim iyiliğimiz için bunu söylüyorsunuz çokda haklısınız amaa ne olur benide anlayın bu saat oldu hala bir netice yok artık kimi arasamda istediğim cevabı alsam durumuna düştüm.Kedime bişi olsun istemiyorum saatlerdir çektiği sancı ve bundan önceki sıkıntılarını düşününce gerçekten üzülüyorum...
Sıkıntınızı ve çare arayışlarınızı anlayabiliyorum. Ancak her hekimin tarzı farklıdır. Çok sayıda kişi ile irtibatta olursanız, kafanız da durum da daha fazla karışacaktır. Durumunda konuştuğumuzdan sonra herhangi bir değişiklik olmadı mı?
Eski 05-08-10, 18:28   #19

İstanbul (Avrupa Yakası)
beyazkızım Çevrimdışı

vetcevik tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Sıkıntınızı ve çare arayışlarınızı anlayabiliyorum. Ancak her hekimin tarzı farklıdır. Çok sayıda kişi ile irtibatta olursanız, kafanız da durum da daha fazla karışacaktır. Durumunda konuştuğumuzdan sonra herhangi bir değişiklik olmadı mı?
Kısa kısa kasılmalar başladı...Bu iyiye işaret değilmi inanın bu durumda hiç sezeryan falan olsun istemiyorum bildiğim tüm duaları okuyorum...Bu kadar sancı sıkıntı çekip birde doğum gerçekleşmezse diye endişeleniyorum..Dün akşamdan bu tarafa inanın kedinin tipi şekli değişti duyduğu acıdan ve evvet size gerçekten hak veriyorum.Hatta eşimde aynı şeyi söyledi hele internete hiç bakma her bir yazım açıklama kafanı daha çok karıştırıcak dedi.Elimde değil çok evhamlıyım

Ayrıca şunuda belirtmek istiyorum sakın beni yanlış anlamayın sizle dün telefonda görüştüğümüzde bana kedinin gidişatı hakkında bilgi verin bende merak ettim dediğiniz için sizi arıyorum..Ve aradığım içinde hiç pişman değilim inanın riyakarlık değil konuşma üslubunuz ilginiz beni çok rahatlatıyor bunu bilmenizi isterim...Çok teşekkür ediyorum ilgi ve alakanız için
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 05-08-10, 22:33   #20

İstanbul (Avrupa Yakası)
beyazkızım Çevrimdışı
Smile Cvp: kedimin sancısı varr..Beklenenn bebekler nihayett geldiiiii:)))

Arkadaşlarrr kedimm nihayett doğum yaptı...Allahım çok tatlılarr şuan 3 tane minik üyemiz daha oldu sitemize hayırlı olsun...)) ama inanmıycaksınız ben şuan çok yorgunum çok zorlu bir doğumdu..Yavrum canım kızımm çok yoruldu resmen bitti diyebilirim...En kısa sürede resimlerini sizlerle paylaşırım..

Bu arada sevgili veterinerimiz müjgan hanım sizi aradığım zaman bana cevap veren bey ismini hüseyin diye hatırlıyorum.Bana sabırlaa 15 dakika direktif verip kızımın doğumuna yardımcı oldu.Nasıl teşekkür edeceğimi gerçekten bilmiyorum..En kısa zamanda sizi ziyarete gelicez kızım ve minikler olarak

şuanda anne ve bebekler çok sağlıklı her hangi bir sorun yok gibi görünüyor amaa sanki anne karnında bir bebek daha var gibi geliyor banaa bakalım ilerleyen saatlerde yaşayıp görücez
bizden şimdilik bu kadar ilerleyen saatdee resimleri eklerim....
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 05-08-10, 22:43   #21
Yönetici

Kutay üyesinin avatarı

İstanbul (Avrupa Yakası)
Kutay Çevrimdışı
Blog Başlıkları: 2

haydi gözünüz aydın bizim için de sancılı bi doğum oldu
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 05-08-10, 22:53   #22

Kocaeli (İzmit)
tugrulx Çevrimdışı

haydi hayırlı olsun gözünüz aydın belki karnındaki şişlik inmediginden yavru var dıye düşünmüştürsünüz belkide gerçekten vardır eger hala dogum modundaysa büyük ihtimalle vardır yavru kardında eger yerinden kalktıysa yürüdüyse falan yoktur büyük ihtimalle :d resimlerini en kısa zamanda bekliyoruz
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 05-08-10, 23:06   #23

Karışık İndigo üyesinin avatarı

Karışık İndigo Çevrimdışı
Varsayılan Cvp: kedimin sancısı varr..Beklenenn bebekler nihayett geldiiiii:)))

Arkadaşlarrr kedimm nihayett doğum yaptı...Allahım çok tatlılarr şuan 3 tane minik üyemiz daha oldu sitemize hayırlı olsun...))
Gözün aydın!!! Daha doğrusu hepimizin gözü aydın olsun.
Nöbetten çıkmış eve geç gelmiştim. Dönüşte şööyle bir siteye göz attım, buraya yazılanlara da elbette... Dur dedim uyuyayım uyanayım bebekler gelmiş olur.
Vallaha da gelmiş, çok sevindim yahu nihayet!
Tugrulx'in torunları (o öyle diyor ) şimdi de sizin bebekler... Çok güzel... Böyle sıkıntıların insanları yakınlaştırması daha da güzel.

Huzurunuzda veteriner hekimimiz Müjgan Hanım'a teşekkür etmek istiyorum. Sahiden müthiş bir uslübu var.

Tugrulx var ya ayağını sürüdün heee Hislerim diyor ki daha başka doğumlar da sırada var.
Çekim yasası.
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 05-08-10, 23:21   #24

Kocaeli (İzmit)
tugrulx Çevrimdışı
Varsayılan Cvp: kedimin sancısı varr..Beklenenn bebekler nihayett geldiiiii:)))

Karışık İndigo tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Gözün aydın!!! Daha doğrusu hepimizin gözü aydın olsun.
Nöbetten çıkmış eve geç gelmiştim. Dönüşte şööyle bir siteye göz attım, buraya yazılanlara da elbette... Dur dedim uyuyayım uyanayım bebekler gelmiş olur.
Vallaha da gelmiş, çok sevindim yahu nihayet!
Tugrulx'in torunları (o öyle diyor ) şimdi de sizin bebekler... Çok güzel... Böyle sıkıntıların insanları yakınlaştırması daha da güzel.

Huzurunuzda veteriner hekimimiz Müjgan Hanım'a teşekkür etmek istiyorum. Sahiden müthiş bir uslübu var.

Tugrulx var ya ayağını sürüdün heee Hislerim diyor ki daha başka doğumlar da sırada var.
Çekim yasası.
aynen öyle oldu önce benim torunlar sonrada sızın bebişler dogumlar ard arda harbiden ayagımı sürüdümD
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 05-08-10, 23:22   #25

İstanbul (Avrupa Yakası)
beyazkızım Çevrimdışı

Hepinize çok teşekkür ediyorumm....
kızım henüz yerinden kıpırdamadı bekliyorum biraz kendine gelsin altındaki örtüyü falan temizlememiz lazım karnına elimi sürdüğüm zaman sanki yavru var gibi ama bilmiyorum dediğiniz gibi karnındaki şişliktende olabilir gerçi şuda var ultrasonda 4 tane dendi ama yanılma payıda var denildi o yüzden acaba diyip duruyorum..Bu kızın doğum belirtileri 1 hafta önce başlamıştı veterinerimiz içinde bebeklerden biri ölmüş oda çürüme yapmış dedi bunları söylerken ultrasona bakmadı tahmini konuştu bunun üzerine 2 tane suni sancı iğnesi yapıldı acil sezeryan denildi çok acı sıkıntı çekti diyip duruyorum açıklama yapıyım dedimm neysee hepsi geçti gitti..Normal doğum yapması şuan tüm yorgunluğumu unutturdu bana hepinize tekrar teşekkür ediyorum....Haaa bu aradaa tuğrulx bizim kızların kırkı karıştımı nee))

Evet bir kez daha müjgan hanıma bende teşekkür ediyorum açıklamalı anlatması beni sabırlaa dinlemesi bugün doğum anında diğer veteriner beyin büyük sabırla bana yardımda bulunması bunlar unutulacak şeyler değil ve nasıl teşekkür etmeliyim diye düşünüyorum..İyiki sizleri tanıdım siteye mayısda üye olmuşum kedimin doğum süreci ile ilgili bakınırken görmüştüm.İyiki üyeyiz kızımda bendee sizler gibi dostlar kazandık.....
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 05-08-10, 23:25   #26

Kocaeli (İzmit)
tugrulx Çevrimdışı

kızım henüz yerinden kıpırdamadı bekliyorum biraz kendine gelsin altındaki örtüyü falan temizlememiz lazım karnına elimi sürdüğüm zaman sanki yavru var gibi ama bilmiyorum dediğiniz gibi karnındaki şişliktende olabilir gerçi şuda var ultrasonda 4 tane dendi ama yanılma payıda var denildi o yüzden acaba diyip duruyorum..Bu kızın doğum belirtileri 1 hafta önce başlamıştı veterinerimiz içinde bebeklerden biri ölmüş oda çürüme yapmış dedi bunları söylerken ultrasona bakmadı tahmini konuştu bunun üzerine 2 tane suni sancı iğnesi yapıldı acil sezeryan denildi çok acı sıkıntı çekti diyip duruyorum açıklama yapıyım dedimm neysee hepsi geçti gitti..Normal doğum yapması şuan tüm yorgunluğumu unutturdu bana hepinize tekrar teşekkür ediyorum....Haaa bu aradaa tuğrulx bizim kızların kırkı karıştımı nee))

Evet bir kez daha müjgan hanıma bende teşekkür ediyorum açıklamalı anlatması beni sabırlaa dinlemesi bugün doğum anında diğer veteriner beyin büyük sabırla bana yardımda bulunması bunlar unutulacak şeyler değil ve nasıl teşekkür etmeliyim diye düşünüyorum..İyiki sizleri tanıdım siteye mayısda üye olmuşum kedimin doğum süreci ile ilgili bakınırken görmüştüm.İyiki üyeyiz kızımda bendee sizler gibi dostlar kazandık.....
evet karıştı kırklar birde sizinki de ankara kedisi dimi neyse yok mu resimleri falan merak ettim bebişleri
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 05-08-10, 23:28   #27

İstanbul (Avrupa Yakası)
beyazkızım Çevrimdışı

biz süslüyüzz birazz bir toparlansın altını üstünü bir temizliyim.Bu gece kesin ekliycem resimlerini benim kedimde ankara kedisi damadımda vanlıydı (van kedisi)
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 05-08-10, 23:28   #28

Sen mutluysan biz de mutluyuz en azından ben öyle düşünüyprum.
Doğanın en güzel tarafı bu işte, ilgilenmeye başladığınızda sizi dönüştürebiliyor ve yabancı olduklarınızı size yakınlaştırabiliyor. Ve bu doğanın kendisi gibi çok doğal oluyor.

Bu arada sen 4. bebek ihtimalinden bahsedince şimdi de onu düşünmeye başladım. Ama ne olursa olsun bence kedicik de bebekler de iyiye gidecek gibi geliyor.

İyi düşünelim iyi olsun.
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 05-08-10, 23:29   #29

tugrulx tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
evet karıştı kırklar birde sizinki de ankara kedisi dimi neyse yok mu resimleri falan merak ettim bebişleri

biz süslüyüzz birazz bir toparlansın altını üstünü bir temizliyim.Bu gece kesin ekliycem resimlerini benim kedimde ankara kedisi damadımda vanlıydı (van kedisi)
İkiniz de çok şekersiniz yahu...
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 05-08-10, 23:32   #30

Kocaeli (İzmit)
tugrulx Çevrimdışı

bizim iki damadımız var beyazların babası ankara kedisi sarıların sarman ::::ankara kedisi geldikten sonra hem onla hemde bahçeye falan çıktıgında başka kediyle eşleşmiş yavruların ikisi ankara kedisinden ikisi digerinden
  Alıntı Yaparak Cevapla

Cevap Yaz

Konu Araçları