Markamama.com
Geri Git   Mihav.com > Kedi Forumları > Kediler

Cevap Yaz
Eski 15-04-14, 18:03   #16

lizbourne Çevrimdışı
Varsayılan Cvp: Kedim ve Böcekler :D

pamukkedi tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
aynı bizim Pamuk . Boncuk beyde artık akıllandıı Tertemiz bir oğlan oldu Kumu yere dökülünce patisiyle geri topluyor . Tek sorunumuz çiçekler . Kumunu döküp oynamayı çok severiz Geçenlerde balkona çiçeği dökmüş oynuyordu daha doğrusu biz izin verdik . Kumu yanlışıkla üstüne döktüm Bizimki karardı . Akşam yıkanmasın üşür diye pudra aradım ben onu bulana kadar gittimki bizimkinin tüyleri bembeyaz ıpıslak meğersem oturup temizlemiş Bizimki kendini temizlediği yetmiyor gibi geliyor benimde yüzümü yalıyor Sabah kafasını koluma koymuş yanıma uzanmış yatıyordu saat kalma sati ya ( benim kalktığım saat ) yalanmaya başladık Sonra geldi benim yüzümü kokladı sonra 1 saat yaladı sanki ne kadar pissin der gibi Böcekler eğlencesi bizimkinin Evde kelebek sinek görsün hemen öldürür . Videoları var ama bura yüklenmiyor . Yoksa yüklerim . Geçenlerde arıyı canlı canlı azına almaya çalışıyor . Arıyı camdan aşağı attım diye bana nasıl kızıyor yanıma gelmiş barıyor Şebek . Annem cam silerken oda patilerini cama koyup taklit ediyor Viledanın üstüne oturup oda silmeye çalışır
ahahah özellikle cam silmeyi taklit etmesine çok güldüm önceden bunları anlatsanız hiç inanmazdım hayvan sonuçta ne kadar gerçek olabilir ki derdim ama bizim kızı gördükten sonra inanmayacağım bir şey yok gerçekten de çok tuhaflar ya
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 15-04-14, 18:22   #17

pamukkedi üyesinin avatarı

Erzincan
pamukkedi Çevrimdışı

aynen öyle değişik tuhaf ve şirinler bazen ısırasım geliyor sonra tüylerinden vazgeçiyorum Birde benim kitaplarımla sorunu var kitap okurken üstüne yatıyor masadan alıyorum kucağıma geliyor sayfalarını değiştirmeme izin vermiyor Böcek yemeleri iğranç ama komik Bizimki azına alıyor çiğner gibi yapıp sapasağlam geri bırakıyor Pamuk oturup afiyetle yerdi bide Bu öldürüp bırakıyor . Kelebek öldürdü dün Arkasını döndüğü anda kelebek geri uçuyor nasıl sinirlendi
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 15-04-14, 18:25   #18

lizbourne Çevrimdışı

pamukkedi tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
aynen öyle değişik tuhaf ve şirinler bazen ısırasım geliyor sonra tüylerinden vazgeçiyorum Birde benim kitaplarımla sorunu var kitap okurken üstüne yatıyor masadan alıyorum kucağıma geliyor sayfalarını değiştirmeme izin vermiyor Böcek yemeleri iğranç ama komik Bizimki azına alıyor çiğner gibi yapıp sapasağlam geri bırakıyor Pamuk oturup afiyetle yerdi bide Bu öldürüp bırakıyor . Kelebek öldürdü dün Arkasını döndüğü anda kelebek geri uçuyor nasıl sinirlendi
ay kitaplar yok mu! bizim evde tabii iki öğrenci olduğu için bol bol kitap var ve ne zaman ders çalışmaya otursak gelip masanın üzerine tam önümüze oturuyor bir de bilgisayar var, benimkine gelmiyor ama abiminkine çok gidiyor, bir de abimin masasında televizyonda var ne zaman maç izleyecek olsa gelip tüm ekranı kaplayacak şekilde ya duruyor ya oturuyor sanki 'bana bakın, televizyon izlemeyin, sadece benimle ilgilenin' der gibi cadı

bir de gerçekten sinirlenip küsme olayları da var ya ona çok gülüyorum gerçekten hayvan deyip geçmemek lazım çok ilginçler bazen bizim kızı inadına sinirlendiriyorum çok tatlı oluyor tabii sonra öpüşüp barışıyoruz
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 15-04-14, 19:20   #19

Kocaeli (İzmit)
Gizem-Pasa Şu anda çevrimiçi

aynen bende artık kedi bunu yapmaz demiyorum her türlü şeyi yapıyorlar bizimkide küser 2 hafta yatmaz benimle bir de diyelim ders çalışıyorum onu sevmiyorum gelip kitabımı yırtıyor tepkisiz izliyorum çok hoşuma gidiyor o hırsı kitabı parçaladıktan sonra üstüne yatıp nispet yapışı varya al böyle ısır mıncıkla öp ağzını burnunu bazen şöyle bağırıyorum seviş şeklim biraz farklı ama napiyim ya aynen şöyleyim ya sen niye bu kadar güzel bişeysin bak gebertirim seni he sıpa hem öpüyorum hem bunları söylüyorum annem diyo ki hayvanı da dengesiz yapcak
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 15-04-14, 23:42   #20

lizbourne Çevrimdışı

Gizem-Pasa tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
aynen bende artık kedi bunu yapmaz demiyorum her türlü şeyi yapıyorlar bizimkide küser 2 hafta yatmaz benimle bir de diyelim ders çalışıyorum onu sevmiyorum gelip kitabımı yırtıyor tepkisiz izliyorum çok hoşuma gidiyor o hırsı kitabı parçaladıktan sonra üstüne yatıp nispet yapışı varya al böyle ısır mıncıkla öp ağzını burnunu bazen şöyle bağırıyorum seviş şeklim biraz farklı ama napiyim ya aynen şöyleyim ya sen niye bu kadar güzel bişeysin bak gebertirim seni he sıpa hem öpüyorum hem bunları söylüyorum annem diyo ki hayvanı da dengesiz yapcak
ahahah dişi kedilerin erkek, erkek kedilerin de dişi sahiplerine daha düşkün olabileceğini duymuştum. sesten ayırt ediyorlarmış galiba bizim kız da acaba abimi mi daha çok seviyor diye kıskanıyorum bazen
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 15-04-14, 23:52   #21

Kocaeli (İzmit)

Bende duydum onu Valla paşa benim sesimden korkmalı bence dışardan duyan biri bu kız satanist ve kediyi kesiyor der öyle bir seviyorum ki bağıra bağıra böyle mıncıklıyorum bir de yok böyle bir şey o da yavrum gözlerini kocaman açıp beni izliyor mırmır yapıyor Paşa erkek kardeşimden hiç haz etmez kardeşimin arkadaşları gelince dolabın üstüne taşıdığı küçük oyuncakları onlara atıyor
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 16-04-14, 01:35   #22

lizbourne Çevrimdışı

Bende duydum onu Valla paşa benim sesimden korkmalı bence dışardan duyan biri bu kız satanist ve kediyi kesiyor der öyle bir seviyorum ki bağıra bağıra böyle mıncıklıyorum bir de yok böyle bir şey o da yavrum gözlerini kocaman açıp beni izliyor mırmır yapıyor Paşa erkek kardeşimden hiç haz etmez kardeşimin arkadaşları gelince dolabın üstüne taşıdığı küçük oyuncakları onlara atıyor
ahahahah bizim kız herkese farklı cadılıklar yapıp kendini sevdiriyor aslında bunun üzerine çok düşündük acaba hangimize daha çok ilgili diye ama herkese eşit sevdiriyor kendini sanki tam bir cadı işte yerlere yatıp göbeğini açıyor sonra da bize kocaman kocaman masumca bakmalar falan o değil ben kızgınlık olayını çok merak ediyorum ya korkuyorum da diyebilirim daha çok ne kadar çıldıracak acaba ne çiftleştireceğiz ne de henüz kısırlaştıramadık umarım yaza kadar durur sizinki ne alemde?
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 16-04-14, 01:41   #23

Kocaeli (İzmit)

bizim bebeklerimiz oldu yine kızgınlıkta gibiyiz çok fena cıktı bu çocuk napcam bilmiyorum
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 16-04-14, 02:03   #24

lizbourne Çevrimdışı

bizim bebeklerimiz oldu yine kızgınlıkta gibiyiz çok fena cıktı bu çocuk napcam bilmiyorum
aa naptınız peki bebişleri
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 16-04-14, 02:53   #25

zuudem üyesinin avatarı

Kırklareli
zuudem Çevrimdışı

Yaa yorumlari okuyorum kanim kaynadi dislerimi siktim resmen marshmellow ve jelibon uyuyo uyandrip agzini yuzunu sikasim geldi nasil canlilar ya onlar olmasa napardik bilmiyorum iyiki kedileri sewiyorum sevmeyen korkuyomus gbi yapan gcik insanlardan degilim iyiki (nefret ederim o tiplerden) minnaklarim diye sewerim kedilerimi hatta bazen ismiyle cagirinca bakmiyolar minnaklarim deyince ikisi birden geliyo ya insan anlatmaya doyamiyo hatta bn herkese fotograflarini gosteriyorum bak soyle de var bak boyle de var diye sikiliyolar bnden arkadaslarim fln ama dayanamiyorum napiyim )
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 16-04-14, 10:16   #26

Kocaeli (İzmit)

Bebeklerimiz henüz annelerini emiyorlar sanırım sahiplendireceğiz lizbourne ticarete karşıyım bunu belirteyim sadece sahiplendirmek istiyorum.! bende aynıyım zuudem sevip sevip doyamıyorum hep fotoğraflarına bakıyorum günde 100 defa bakıyorumdur varya özlüyorum ya 1 saat görmesem acaba oğlum naptı diye düşünüyorum. Valla sokak kedisi diye de ayırt etmem onları kucağıma alıp seviyorum kedilere mama veriyordum simdide köpeklere vermeye başlayacağım hayvanları çok seviyorum ve küçüklüğümden beri böyleyim içimden gelen bir şey ve çok güzel
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 16-04-14, 14:11   #27

lizbourne Çevrimdışı

kesinlikle bitaneler aslında benim pek hayvan ayrımım yok, kendimi bildim bileli hayvanlara bayılırım ya sonuçta zararsız varlıklar ve sevgi verilince nasıl hoş oluyorlar, gerek internetten görüyorum gerek gerçek hayatta aslında her canlının sevgi istediğinin canlı kanıtı resmen mesela kedici ve köpekçi insanlar diye ayrılırlar ya bende öyle bir durumda yok ben köpekleri de çok seviyorum şu an o sorumluluğu alamadığımdan ve göçebe bir durum olduğundan sahiplenemiyorum yoksa şimdi 10 köpeğim 10 kedim vardı

Bebeklerimiz henüz annelerini emiyorlar sanırım sahiplendireceğiz lizbourne ticarete karşıyım bunu belirteyim sadece sahiplendirmek istiyorum.! bende aynıyım zuudem sevip sevip doyamıyorum hep fotoğraflarına bakıyorum günde 100 defa bakıyorumdur varya özlüyorum ya 1 saat görmesem acaba oğlum naptı diye düşünüyorum. Valla sokak kedisi diye de ayırt etmem onları kucağıma alıp seviyorum kedilere mama veriyordum simdide köpeklere vermeye başlayacağım hayvanları çok seviyorum ve küçüklüğümden beri böyleyim içimden gelen bir şey ve çok güzel
aman yavruları vereceğin insanlara dikkat et lütfen en ufak şeyde sokağa bırakan insanlar var mesela onlar gibilere verme en başta iyi bakabilecek bizim kadar sevecek birileri olsun ya bizim cadının yavruları olsa kesin ben o annelerini emme sürecinde onlara da aşık olurdum sonra da vermekten vazgeçerdim gitseler de özlerdim o yüzden zaten eğer yavrularına eğer ben bakacaksam çiftleştirmeyi düşünüyorum ama seni de anlıyorum

zuudem tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Yaa yorumlari okuyorum kanim kaynadi dislerimi siktim resmen marshmellow ve jelibon uyuyo uyandrip agzini yuzunu sikasim geldi nasil canlilar ya onlar olmasa napardik bilmiyorum iyiki kedileri sewiyorum sevmeyen korkuyomus gbi yapan gcik insanlardan degilim iyiki (nefret ederim o tiplerden) minnaklarim diye sewerim kedilerimi hatta bazen ismiyle cagirinca bakmiyolar minnaklarim deyince ikisi birden geliyo ya insan anlatmaya doyamiyo hatta bn herkese fotograflarini gosteriyorum bak soyle de var bak boyle de var diye sikiliyolar bnden arkadaslarim fln ama dayanamiyorum napiyim )
sorma ya! bir de insan çok sevince sevmeyenleri anlayamıyor gerçekten görüyorum kedileri böyle mesela içim gidiyor, sonra yanımdakilere bakıyorum öyle boş boş bakıyorlar, hiç bir sevgi ilgi yok ama böyle şeker şeylere nasıl dayanılır ki? özellikle o patileri yokmu ısırmak istiyorum valla zarar vericem artık severken

peki sizde şöyle bir durum oldu mu? ben mesela bizim cadıyı almadan önce, işte 'kedi istiyorum' diye etraflarda dolanırken her kediye bayılırdım ama şimdi onunla tanıştığımdan beri sanki dünyanın en güzeli o, diğerleri o kadar da ilgimi çekmiyor resmen ailenin bir bireyi, evin cadısı, duygusal bir de
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 16-04-14, 18:17   #28

zuudem üyesinin avatarı

Kırklareli
zuudem Çevrimdışı

Gecen bir kedi buldum tasmali ve bakimli bi kediydi kirkalreli kucuk yer sahibini bulduk hemen ewe ketirdim kedicigi gecici isminide cilek koyduk agzi yuzu prmbe pembeydi bakimli bi kedi olmasina ragmen cirkin geldi gozume en gzel bnmkiler nihaa
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 16-04-14, 18:53   #29

Kocaeli (İzmit)

Maalesef şuan yavrulara bakamam zaten annemde şimdilik istemiyor o yüzden sahiprlendireceğim ama tabi öyle hemen vermem oyuncak mı veriyorum torunlarım onlar benim Bizimle olsalardı bende ayrılamazdım
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 16-04-14, 19:07   #30

lizbourne Çevrimdışı

Maalesef şuan yavrulara bakamam zaten annemde şimdilik istemiyor o yüzden sahiprlendireceğim ama tabi öyle hemen vermem oyuncak mı veriyorum torunlarım onlar benim Bizimle olsalardı bende ayrılamazdım
hıı doğru seninki erkek ya yavrular dişinin ailesinde kalıyor değil mi

zuudem tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Gecen bir kedi buldum tasmali ve bakimli bi kediydi kirkalreli kucuk yer sahibini bulduk hemen ewe ketirdim kedicigi gecici isminide cilek koyduk agzi yuzu prmbe pembeydi bakimli bi kedi olmasina ragmen cirkin geldi gozume en gzel bnmkiler nihaa
ahahah gerçekten de insan kendisininkini başka hiçbirine değişmiyor
  Alıntı Yaparak Cevapla

Cevap Yaz

Konu Araçları