Markamama.com
Geri Git   Mihav.com > Kedi Forumları > Kedi Irkları

Cevap Yaz
Eski 03-08-12, 22:33   #31

Melitto üyesinin avatarı

İstanbul (Anadolu Yakası)
Melitto Çevrimdışı
Varsayılan Cvp: British Shorthair Kedi

scottishviski tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
evet o zaman -eğer bulamazsanız- olmayan torunumu verdim gitti

heheheh ben de aldım gitti hayali torunu
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 03-08-12, 22:46   #32

scottishviski Çevrimdışı

hahahaha
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 04-08-12, 08:25   #33

Melitto üyesinin avatarı

Melitto Çevrimdışı

Bu arada hala britishler icin geri donen biri olmadi british kedisi olanlar bana neden yardimci olmuyorsunuz :/ sizlerden yorum rica ediyorum. Bakin gider viskinin yavrusunu alirim hee
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 04-08-12, 12:19   #34

ilayda35 üyesinin avatarı

İzmir
ilayda35 Çevrimdışı

aramıza yeni katıldınız diye eleştri yapılamaz mı yazdıklarınız hakkında? ayrıca yazdığım postta herhangi bir hakaret yada saygısızlık yok..size hoş gelecek bir cevap yazmak gibi bir zorunluluğumda yok..forumda birçok konuda yorum yaptım ama kimseyle tartışmadım..hoşunuza gidecek yada beklediğiniz yanıt verilmedi diye mızmızlanıp böylece yazılmaz ki demek komik..neticede konu açıyorsanız olumlu yada olumsuz her türlü eleştiriye açık olmalısınız..sokaktaki ve yazlıktaki tüm kediler kısır yavru kedi bulamıyorum demek ekstra komik.1-2 sokak ileriye gitseydiniz yavru kedilerin köküne kıran girmedi..bizim sokaktada kısırlaştırma işlemi yapıtırıyoruz elbirliğiyle ama nedense yavru kedilere kıran girmiyor bir türlü..şöyle hayvanseverim böyle hayvanseverim diye atıp tutmak ama karşılığında sokakta yavru bulamadım o yüzden cins istiyorum bahanesi yerine direkt british istiyorum demekte ne var? hayvanseverlikten girip, cins istiyorum muhabbetine bağlamak oldukça samimiyetsiz..cins kedi isteyenlerin ''hayvanların parayla satılmasına kesilikle karşıyım'' demesinede hastayım..mobilyalarım yeni demişsiniz..kusura bakmayında evcil hayvan besleyecekseniz kılına, tüyüne, çizmesine, dökmesine göz yumacaksınız..onlar biblo değil canlı..ayrıca arkadaşımın britishi her yeri tırmalıyor uysal bir kedi olmasına rağmen..demekki aynı cins olsada her kedinin karakteri farklı..aa pardon bir hayvansever ve kedilerle o kadar içli-dışlı olan biri olarak biliyorsunuzdur..yazdıklarınızdan sonra sizin kesinlikle iyi bir yuva sahibi olacağınıza inanmıyorum kusura bakmayın..sokaktakilere bakıyorum ama evimde cins istiyorum demek hayvanseverlik değil..umarım evinize alacağınız kedicik tüm mobilyalarını çizer ve koltuklarınızı parçalar..o zaman gerçek hayvansever olup olmadığınızı kendiniz görürsünüz.
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 04-08-12, 12:26   #35

Ankara
küllüküm Çevrimdışı

merhaba,benim şu anda yaklaşık 3 aylık bir britishim var.Güzel bir seçim yapmışsınız.Çok sevecen,insan canlısı hayvanlar.Ayrıca sırtüstü insana özenti uyuma şekillerine bayılcaksınız Sadece tekirler veya diğer cinsler gibi çok kucak sevmiyolar çünkü çok sık tüyleri var ve özellikle yaz günlerinde çok fazla kendileri sevdirtmiyolar benim kedime mi özel bilmiyorum ama suya bayılıyo banyo yapmayı çok seviyo çok az ve sessiz miyavlarlar o da canları bişi istediğinde size bildirmek için oluyo genelde.
Ben kedimi mama bağışı karşılığında sahiplendim yani öyle binlerce lira vererek almadım.Sahiplendirmeyle ilgli bölümleri olan siteleri takip edin mutlaka çıkar size göre bi bebek
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 04-08-12, 13:00   #36

scottishviski Çevrimdışı

melitto hanim simdi aklima geldi facebookta bir site var scottish fold & british shorthair diye bi sayfa var o sayfada yavru scottish ve britishleri satiyolar bu yavrular da kendi. evlerinde olan kedilerin yavrulari ordan istediginiz bi kediyi alabilirsin galiba ucretli bu arada kullukumun dedigi yatma posizyonu bizim viskide de var
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 06-08-12, 10:09   #37

Melitto üyesinin avatarı

Melitto Çevrimdışı

ilayda35 tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
aramıza yeni katıldınız diye eleştri yapılamaz mı yazdıklarınız hakkında? ayrıca yazdığım postta herhangi bir hakaret yada saygısızlık yok..size hoş gelecek bir cevap yazmak gibi bir zorunluluğumda yok..forumda birçok konuda yorum yaptım ama kimseyle tartışmadım..hoşunuza gidecek yada beklediğiniz yanıt verilmedi diye mızmızlanıp böylece yazılmaz ki demek komik..neticede konu açıyorsanız olumlu yada olumsuz her türlü eleştiriye açık olmalısınız..sokaktaki ve yazlıktaki tüm kediler kısır yavru kedi bulamıyorum demek ekstra komik.1-2 sokak ileriye gitseydiniz yavru kedilerin köküne kıran girmedi..bizim sokaktada kısırlaştırma işlemi yapıtırıyoruz elbirliğiyle ama nedense yavru kedilere kıran girmiyor bir türlü..şöyle hayvanseverim böyle hayvanseverim diye atıp tutmak ama karşılığında sokakta yavru bulamadım o yüzden cins istiyorum bahanesi yerine direkt british istiyorum demekte ne var? hayvanseverlikten girip, cins istiyorum muhabbetine bağlamak oldukça samimiyetsiz..cins kedi isteyenlerin ''hayvanların parayla satılmasına kesilikle karşıyım'' demesinede hastayım..mobilyalarım yeni demişsiniz..kusura bakmayında evcil hayvan besleyecekseniz kılına, tüyüne, çizmesine, dökmesine göz yumacaksınız..onlar biblo değil canlı..ayrıca arkadaşımın britishi her yeri tırmalıyor uysal bir kedi olmasına rağmen..demekki aynı cins olsada her kedinin karakteri farklı..aa pardon bir hayvansever ve kedilerle o kadar içli-dışlı olan biri olarak biliyorsunuzdur..yazdıklarınızdan sonra sizin kesinlikle iyi bir yuva sahibi olacağınıza inanmıyorum kusura bakmayın..sokaktakilere bakıyorum ama evimde cins istiyorum demek hayvanseverlik değil..umarım evinize alacağınız kedicik tüm mobilyalarını çizer ve koltuklarınızı parçalar..o zaman gerçek hayvansever olup olmadığınızı kendiniz görürsünüz.
Tamam tamam İlayda sen daha çok hayvan seversin Tüüü Allah cezamı versin benim, bırak mobilyaları, beni de parçalasın aldığım kedi inşallah
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 06-08-12, 10:15   #38

Melitto üyesinin avatarı

Melitto Çevrimdışı

küllüküm tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
merhaba,benim şu anda yaklaşık 3 aylık bir britishim var.Güzel bir seçim yapmışsınız.Çok sevecen,insan canlısı hayvanlar.Ayrıca sırtüstü insana özenti uyuma şekillerine bayılcaksınız Sadece tekirler veya diğer cinsler gibi çok kucak sevmiyolar çünkü çok sık tüyleri var ve özellikle yaz günlerinde çok fazla kendileri sevdirtmiyolar benim kedime mi özel bilmiyorum ama suya bayılıyo banyo yapmayı çok seviyo çok az ve sessiz miyavlarlar o da canları bişi istediğinde size bildirmek için oluyo genelde.
Ben kedimi mama bağışı karşılığında sahiplendim yani öyle binlerce lira vererek almadım.Sahiplendirmeyle ilgli bölümleri olan siteleri takip edin mutlaka çıkar size göre bi bebek
merhabalar, bir british sahibi olarak beni bilgilendirdiğiniz için çok teşekkür ederim kucak delisi olmadıklarını biliyordum ancak su sevenini hiç duymamıştım inşallah benim alacağım ufaklık da sever
ayrıca mama bağışı karşılığı kedi sahiplenmek güzel bir fikir. Bu tarz sitelere nasıl ulaşabileceğime dair beni yönlendirebilirseniz ya da sizin minnoşu nerden sahiplendiğiniz hakkında bilgi verebilirseniz çok sevinirim.

İlginize çok teşekkür ederim
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 06-08-12, 10:18   #39

Melitto üyesinin avatarı

Melitto Çevrimdışı

scottishviski tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
melitto hanim simdi aklima geldi facebookta bir site var scottish fold & british shorthair diye bi sayfa var o sayfada yavru scottish ve britishleri satiyolar bu yavrular da kendi. evlerinde olan kedilerin yavrulari ordan istediginiz bi kediyi alabilirsin galiba ucretli bu arada kullukumun dedigi yatma posizyonu bizim viskide de var
şimdi beğendim siteyi bir kontrol edeceğim siz kedicikleriniz hakkında böyle güzel şeyler anlatınca daha da heycanlanıyorum
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 17-08-12, 08:40   #40

Melitto üyesinin avatarı

Melitto Çevrimdışı

Gary tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Merhaba
Benim Gary'im annesi British Shorthair gri, kulakları kıvrık. Bir gün bir muzurluk yapıp sokağa kaçmış ve tekir bir baba onu yakalamış her neyse sonuç olarak benim Gary'im dünyaya gelmiş. Arkadaşımda sahiplendirmek isteyince oğlumu kaptım hemen. Kendisi mükemmel insan canlısı bir kedi. Kucağama alıp saatlerce öpüyorum gık çıkarmaz. Evde öyle dolaşırız dolapları açar bakarız, o da mutlu mutlu kucağımda etrafı izler. Biz evden gidince yatar kapının önüne kadar biz gelene kadar uyur. Biz geldiğimizde kapıyı onu iterek açmak zorunda kalırız. Banyoya da yaptırırım hiç sesini çıkarmaz bu sıcak günlerde o da mutlu oluyo bu durumdan. Birlikte yakalamaca saklambaç oynarız, oynamazsam başımda bır bır konuşuyo çünkü oyna benle diye. Çokta temizdir. Uykusu geldiğinde gelir açar göbeğini sevin der severiz uykuya daldımı arka patisiyle hafifçe iter durma noktasını bildirir bize. Benim persian bir kedim daha var mesela o bizden ayrı odalarda takılır dolaplarda oturmayı sever ama Gary bizim olmadığımız bir yerde bir dakika durmaz. Kalkıyım mutfağa gideyim hop arkama takılır gelir veya akşam olur salonda o uyurken yatmaya gideriz. Bir bakarsın tın tın yatağa gelir beni niye bıraktınız der gibi. Son olarak oğlum şuan 6 aylık ve çok hızlı ergenliğe ulaşıyor. Ben onu bir britishle çiftleştirmeyi düşünüyorum. Şayet bir izdivaç gerçekleşirse ve yavrucuklarımız olur ise size vermek isterim. Çok iyi huylu yavrular ortaya çıkacağına eminim.
Ne kadar sansli bir insansiniz kediciginiz size ne kadar da duskunmus umarim uzun uzun seneleri birlikte gecirirsiniz.. Kedinizin huyu suyu da cok guzelmis, tam bir aile duskunu deseniz. Ben yazinizi suan gordum. Cok mutlu ettiniz beni umarim kediciginizin nur topu gibi bebecikleri olur, o mutlu anlari hep birlikte tadariz ilginize cok tesekkur ederim. Sizden haber bekleyecegim
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 17-08-12, 16:03   #41

İstanbul (Avrupa Yakası)
Celil Abbas Çevrimdışı

Hoşgeldin İlk Yorumma Bakıpta Moralini Bozma Burası HayvanSeverlerin sitesi Kimse Kimseye Karısamaz İLana Gelince Senin için İlanlar Bi bakıcam Bulursam Duvarına Yazarım İyi günler iyi forumlar.
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 17-08-12, 18:06   #42

Melitto üyesinin avatarı

Melitto Çevrimdışı

Celil Abbas tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Hoşgeldin İlk Yorumma Bakıpta Moralini Bozma Burası HayvanSeverlerin sitesi Kimse Kimseye Karısamaz İLana Gelince Senin için İlanlar Bi bakıcam Bulursam Duvarına Yazarım İyi günler iyi forumlar.
Cok tesekkur ederim. Ilk basta moralimi bozmustum ama sonra o moralimi bozan arkadas oyle komik savunmalar (saldirilar) yapti ki eglendim yani cok tesekkur ederim ilgine. Yardimlarini bekliyorum
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 17-08-12, 20:15   #43

libelül üyesinin avatarı

libelül Çevrimdışı

Melitto tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Tüüü Allah cezamı versin benim, bırak mobilyaları, beni de parçalasın aldığım kedi inşallah
akşam akşam çok güldüm
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 17-08-12, 20:23   #44

libelül üyesinin avatarı

libelül Çevrimdışı

sahibinden.com, elookat.com

buralarda sahiplendirme yapmaya çalıştığım için biliyorum, arayınca bir takım ilanlar var, mesela:

Anne karnında Dişi ve Erkek British Short Hair yavru Kedi ilanları çekmeköy İlan
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 18-08-12, 00:15   #45

Gary üyesinin avatarı

İstanbul (Avrupa Yakası)
Gary Çevrimdışı

Melitto tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Ne kadar sansli bir insansiniz kediciginiz size ne kadar da duskunmus umarim uzun uzun seneleri birlikte gecirirsiniz.. Kedinizin huyu suyu da cok guzelmis, tam bir aile duskunu deseniz. Ben yazinizi suan gordum. Cok mutlu ettiniz beni umarim kediciginizin nur topu gibi bebecikleri olur, o mutlu anlari hep birlikte tadariz ilginize cok tesekkur ederim. Sizden haber bekleyecegim
İnşallah O güzel günleri görürsek aklımızdasınız merak etmeyin
  Alıntı Yaparak Cevapla

Cevap Yaz

Konu Araçları