Markamama.com
Geri Git   Mihav.com > Kedi Forumları > Kedi Beslenmesi

Cevap Yaz
Eski 16-02-15, 23:19   #16

dumiş üyesinin avatarı

dumiş Çevrimdışı
Varsayılan Cvp: Kedi maması konusunda kararsızım,yardımcı olur musunuz?:)

Mamayı mı göremediniz yoksa en çok satanlar listesinde mi göremediniz? Ben buldum da. Hem de baya yorum var. Bu da linki:
Farmina N&D Low Grain Pollo e Melagrana Adult Cat | zooplus
Ama sadece bir çeşidi bu.
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 16-02-15, 23:35   #17

barisdragon Çevrimdışı

Soldaki markalar listesinde görmemiştim.
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 17-02-15, 00:49   #18

zibido üyesinin avatarı

İstanbul (Anadolu Yakası)
zibido Çevrimdışı

kesinlikle N D diyorum hills'in formülünde bir değişiklik olmuş sanırım benim kedim ağzına bile sürmedi bir süre sonra. baya bir mama denedikten sonra N D'ye bayldı düşük tahıllısını tavsiye ederim tahılsız olanı kabızlık yapabiliyormuş çünkü
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 17-02-15, 12:12   #19

barisdragon Çevrimdışı

Ben de bugün hills deneyeceğim, kediler 4 yaşına geldiği için et oranı daha düşük mamalara geçiyorum. Proplan ve rc zaten çok lezzetli.
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 17-02-15, 14:49   #20

Edirne
Odinboy Çevrimdışı

Benim kedim de istahsiz elimle yediriyorum zorla yiyor veteriner bebekliginde ki gibi yemeyecek normal dedi ve proplan onerdi proplani aldim fakat onuda yemiyor.Buradaki forumdan okudugum ile N&D almaya karar verdim.Siparis vericem 8 aylik yetiskin mamasi almayi dusunuyrm ama hangi cesidini almaliyim.Yetiskin almak dogru bir hareket mi?
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 17-02-15, 14:53   #21

barisdragon Çevrimdışı

Nd zaten besleyici alabilirsiniz ileride kısırlaşmışa geçersiniz
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 17-02-15, 17:04   #22

dumiş üyesinin avatarı

dumiş Çevrimdışı

Odinboy tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Benim kedim de istahsiz elimle yediriyorum zorla yiyor veteriner bebekliginde ki gibi yemeyecek normal dedi ve proplan onerdi proplani aldim fakat onuda yemiyor.Buradaki forumdan okudugum ile N&D almaya karar verdim.Siparis vericem 8 aylik yetiskin mamasi almayi dusunuyrm ama hangi cesidini almaliyim.Yetiskin almak dogru bir hareket mi?
Evet Yetişkin alabilirsiniz. Hangi çeşidi daha çok seviyorlar bilmiyorum ama kuzu eti Seçen bir kediniz varsa kuzu eti&yaban Mersinli, tavuk seven bir kediniz varsa tavuk&onar çeşidini, balık seven bir kediniz varsa Morina balığı&portakal çeşidini, eğer herşeyi yiyen, ayırmayan bir kediniz varsa yaban domuzu&elma çeşidini deneyebilirsiniz
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 19-02-15, 22:00   #23

memedonur üyesinin avatarı

İstanbul (Avrupa Yakası)
memedonur Çevrimdışı

Benefit diye yerli bir mama kullanıyorum uzunca bir süredir. Öncesinde ithal mama kullanıyordum. Şu anda Benefit'ten memnunum. Kedim severek yiyor, kısa sürede dışkı-ağız vb. kokusu da azaldı. Fiyatı da ithal mamalara göre çok daha uygun ve kalitesinin de onlardan aşağı kalmadığını düşünüyorum. Yerli mamaya bir şans vereyim diye almıştım, uzunca bir süredir hiç değiştirmeden Benefit kullanıyorum. Bir denemeni tavsiye ederim. Muhtemelen memnun kalacaksın
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 24-02-15, 16:10   #24

Puffik üyesinin avatarı

İstanbul (Anadolu Yakası)
Puffik Çevrimdışı

Sena bak bir tane daha buldum copy-paste'çi arkadaşlar 5 mesajin 3'ü Benefit maşallah
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 24-02-15, 18:04   #25

dumiş üyesinin avatarı

dumiş Çevrimdışı

Ahahahah aynen
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 24-02-15, 21:14   #26

İstanbul (Avrupa Yakası)
memedonur Çevrimdışı

Puffik tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Sena bak bir tane daha buldum copy-paste'çi arkadaşlar 5 mesajin 3'ü Benefit maşallah
??? Sorun ne? Bu iki arkadaşın da son entrylerine baktım tek tek neyle suçlandığımı anlamak için. Anladığımı sanıyorum. "Kişi kendinden bilir işi" diye bir laf vardır. Kendileri "tahılsız mama öneriyoruz" adı altında özellikle bir markayı işaret ediyorlar. Ama umrumda değil. Ne yaparlarsa yapsınlar. Ancak beni copy pasteci olmakla suçlayamazsınız.
Valla arkadaşlar, gerçek adımla üyeyim foruma. İsteyen bir google taraması yapabilir. Ya da merak eden arkadaşlar, bir mesaj atar, İstanbul'da yaşayanlarla buluşurum, kedimi de getiririm, onunla da tanıştırırım.
Bu konuda lütfen polemiğe girmeyelim. Siz istediğiniz ürünü önerin, ben de istediğim ürünü önereyim. Benefit'ten bu kadar korkulmasının sebebini de anlamış değilim. Onlarca marka var, ben de hasbel kader bu markayı kullanıyorum ve memnunum.
Tekrar ediyorum... Birileri beni copy pasteci olmakla suçladı diye memnun kaldığım ürünü önermekten- hem de ilgili başlık altında önermekten- vazgeçmeyeceğim.
Merak edenlere telefon numaramı da verebilirim. Kime ne söylüyorsanız söyleyin, ama bana bu konuda lütfen bulaşmayın. Her fırsatta memnun kaldığım her ürünü önermeye devam edeceğim!
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 24-02-15, 21:28   #27

dumiş üyesinin avatarı

dumiş Çevrimdışı

Benefit'ten korktuğumuz yok, sadece bu aralar aynı mesajlarla benefit önerdiler, garip değil mi? Ve onlara da bunu söylediğimizde sizinle aynı şekilde cevap verdiler. Forumda iki kişinin farklı hesaplar açarak benefit reklamı yaptığını düşünüyoruz.
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 24-02-15, 21:51   #28

İstanbul (Avrupa Yakası)
memedonur Çevrimdışı

dumiş tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Benefit'ten korktuğumuz yok, sadece bu aralar aynı mesajlarla benefit önerdiler, garip değil mi? Ve onlara da bunu söylediğimizde sizinle aynı şekilde cevap verdiler. Forumda iki kişinin farklı hesaplar açarak benefit reklamı yaptığını düşünüyoruz.
Başkalarıyla ilgili ne düşündüğünüzle ilgilenmiyorum. Teklifim baki, telefon numaramı veririm, buluşmak isteyenle buluşurum, gerçek kişiyim ve benefit reklamı filan yaptığım yok.
Ama çok açık ve net, uzun bir süredir kullanıyorum ve memnunum. Soran olursa da öneririm. Siz de bence takılmayın arkadaşlar. Sonuçta son kararı verecek olan biz pet sahipleriyiz. Bu konuda beni bir daha herhangi bir şekilde suçlamazsanız gerçekten sevinirim.
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 24-02-15, 21:52   #29

Aydın
starorangenices Çevrimdışı

Ben whiskas kullanıyorum kedim 3 yasında kimse whiskas almıyormu kötü bir markamı
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 24-02-15, 22:26   #30

dumiş üyesinin avatarı

dumiş Çevrimdışı

Whiskas tek kelimeyle berbat.
  Alıntı Yaparak Cevapla

Cevap Yaz

Konu Araçları