» Tüm Haberler » Evcil Hayvan Mamaları
'Evcil Hayvan Mamaları'
Evcil Hayvan Mamaları
Kedileri güzellikleri için sevebilirsiniz, kedileri zarafetleri için sevebilirsiniz, kedileri çevikliği için sevebilirsiniz ancak unutmayın ki herşeyden önce kediler kesinlikle sizin arkadaşınızdır.
 
Bu nedenle kediniz için, doğru kedi maması seçimi oldukça önemli bir unsurdur. Doğumundan itibaren sağlıklı bir şekilde beslenen kediler hayatları boyunca rahat bir yaşam sürmekte ve sizinle birlikte mutlu bir birliktelik geçirmektedir. Doğru mama seçiminde ise Royal Canin kedi maması, size tüm konularda yardımcı olmakta ve destek sağlamaktadır. Sadece Royal Canin kedi maması, bir yavru kedinin büyümesinden, hayatının tüm geçiş aşamalarına kadar tüm zamanlardaki beslenme kaynaklarına sahiptir. Bir kedinin hayatındaki en önemli safha yavruluk dönemleridir. Bu süre zarfında royal canin kedi maması bedenleri, şekil ve boyutlarını destekleyecek temelleri geliştiriyor.

Yetişkin olduktan sonra kedinizin fiziksel özellikleri, yaş ve yaşam tarzına göre değişmeye devame edecek. Doğru kedi maması seçiminde, tüm bu önemli faktörler göz önüne alınırsa Royal Canin kedi maması kalitesiyle bir adım öne çıkmaktadır.

Royal canin kedi mamalarında kilo kontrolü, tüy ve deri yapısı desteği, hassas sindirim gibi kedinizin beslenme ihtiyaçlarını karşılamak için bir takım formülasyonlar düzenlendi. Bu formülasyonlar ışığında royal canin kedi maması can dostunuz için en iyi seçimlerden biri olmaktadır. Royal canin kedi maması içeriğinde formülasyonu sayesinde kedinizin tüm ihtiyaçlarını karşılamakta ve kedinize eşsiz bir tat sunmaktadır.

Royal canin yavru köpek maması, hamile ve emziren köpekler için formülize edilmiştir. Anne köpeklerin yavrularını sütten kestikten sonra gerekli olan beslenme gereksinimlerini karşılamaktadır. Bu nedenle anne köpeğinizin hamileliğinden itibaren, yavru köpeğinizin büyüyerek yetişkin olma yolundaki tüm besin ihtiyaçlarını karşılamaktadır.Royal canin köpek maması anne köpeğinizin refahı ve sonrasında yavru köpeğinizin sağlıklı gelişimi ve yetişmesi için en etkili beslenmeyi can dostunuza sağlamaktadır.

Royal canin köpek maması, köpeğiniz yetişkinliğe ulaştıktan sonra, köpeğinizin beslenme ihtiyaçlarına, cinslerine, fiziksel özelliklerine ve günlük aktivite düzeylerine direkt bağlı olarak formülize edilmiştir. Evde veya bahçede beslenen bir köpeğin beslenmesini formülize etmek ona bu konuda yardımcı olmak oldukça ciddi bir iştir. Royal canin köpek mamalarının her biri farklı boyutlarda olup farklı yaş ve farklı ırklara hitap edebilmektedir. Can dostlarınızın dengeli beslenmesini sağlamak adına içerisinde 50'den fazla besleyici madde bulunmaktadır.

Royal Canin

Royal canin markasını farklı kılan temel öğe öncelikle kediler ve köpekler prensibidir. Bu prensiple beraber Royal canin markasında önceliğin kesinlikle kedi ve köpekler için araştırma, geliştirme olduğunuz görüyoruz. Royal canin tüm ürünlerini üretirken kesinlikle kedi ve köpeklerin ihtiyaçlarına göre hareket etmektedir. Bu araştırmalar yapılırken kesinlikle hayvan sahiplerinin görüşleri baz alınmaz. Bu yaklaşım besinsel çözümlemelerin doğruluğunu ve hayvanların ihtiyaçlarını kusursuz şekilde karşılamaya yardımcı olmaktadır.

Kediler ve köpekler prensibinde ise, kedi ve köpeklerin ihtiyaçlarını tam ve dengeli şekilde karşılamak, bilim insanlarından ve uzman veteriner hekimlerden bilgi alarak bilgi alışverişinde bulunmak gibi maddeler bulunmaktadır. Royal canin köpek maması ve royal canin kedi maması evcil dostlarınız için tam olarak aradığınız herşeye sahiptir.

Haberin Yorumları
Diğer Haberler
ayiraç
Son Eklenen Petler
Minnak
Sahibi: Minnak1
Kedi, Scottish Fold, 1 Yaşında
Minnak
Sahibi: Minnak1
Kedi, Scottish Fold, 1 Yaşında
Minnak
Sahibi: Minnak1
Kedi, Scottish Fold, 1 Yaşında
Posy
Sahibi: Posy Alba
Kedi, British Shorthair, 11 Aylık
Smoky
Sahibi: Griprens
Kedi, Scottish Fold, 2 Yaşında
Köşe Yazıları
Anket
ayıraçpetizdivaç Pet İzdivaç
cevap Mia, ercüment için "Şimdilik Olmaz" dedi.
cevap bulut, Pakize için "Bu İş Olur" dedi.
cevap bulut, Köpük için "Bu İş Olur" dedi.
cevap bulut, Pamuk için "Bu İş Olur" dedi.
cevap bulut, Mişa için "Bu İş Olur" dedi.
cevap bulut, Kontes için "Bu İş Olur" dedi.
Mihav.com Facebook Hayran Sayfası   Mihav.com'u Twitter'dan takip Et   Mihav.com RSS   Mihav.com'u Favorilerime Ekle

x
2008-2015 Mihav.com
Mihav.com, forum bölümleri hariç tamamen özgün tasarım ve kodlamaya sahiptir.
Bu sitedeki içerik creativecommons.org lisansıyla korunmaktadır.
Her geçen gün büyüyen mihav.com'a nazar değmesin :)
Creative Commons Lisansı