it costs the Quality Company $14 per mile to run its van. On Monday the van

Cat Breeds it costs the Quality Company $14 per mile to run its van. On Monday the van, travelled 87.6 miles. how much did? it cost to run the van that day? Round your answer to the nearest cent. A.$1.23 B.$6.57 C.$12.26 D.$13.14...


  #1  
26-05-09, 21:04
  it costs the Quality Company $14 per mile to run its van. On Monday the van
travelled 87.6 miles. how much did? it cost to run the van that day? Round your answer to the nearest cent.
A.$1.23
B.$6.57
C.$12.26
D.$13.14


Reply With Quote
Reply

Tags
$14, company, costs, mile, monday, quality, run, van

Thread Tools
Display Modes

High/low quality cat foods? darksong17 Cat Nutrition & Food 0 22-10-08 15:31
High/low quality cat foods? Kutay Cat & Dog 0 22-09-08 15:11



All times are GMT -7. The time now is 05:01.








Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2014, Jelsoft Enterprises Ltd.
SEO by vBSEO

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53